IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
20. máj 2008

jasnačka nely, nemáte sa kde hnať, uhnané nič nie je dobré 😀 , very ako sa ináč ty máš? nič o tebe neviem 😨

gabika24
20. máj 2008

ahojte. lauri, pekná dutinka a o 2 týždne bude vidieť srdiečko...to je super, uvidíš, bude to dobré, teším sa s tebou 🙂

nelynka
20. máj 2008

takyn pravdu povediac ani sa teraz nejako necitim ze by to mali vyjst, co som est epred svadbu bola 100% presvedcena..nemame doma asi taku pohodu aka by mala byt..najprv poriesime tie veci co su podstatnejsie, aby zbytocne babo nepykalo za to...

a je super, ze mozem robit dlkho dlho nie kao rpedtym v praci...a aspon lepsie peniazky pojdu kym nastupim na matersku 😀

lauritka
20. máj 2008

gabika dakujem. len ked citam na nete..a podla tych tickerov..uz malo bit..ale zda sa mi, ze sa to ponahla o dva tyzdne vsade... 🙄

dyta
20. máj 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
tinucha, potíšku ti straaaašne gratulujem... testíky máš krásne.. ja som si od piatku žiadny nerobila...
nechám to na zajtra.... 😕 😕 ..
takynka ako sa cítiš?... prečo papáš utroš orálne?... veď ťa musí bolieť žalúdok... ja som to jedla , keď som
bola na IUI, ale bolo mi z toho dosť zle

takyna
20. máj 2008

a v novej práci sa dá? je to lepšie ako predtým?

dyta
20. máj 2008

lauritka, krásne, krásne, krásne 😉

nelynka
20. máj 2008

takyn ovela, sedim za PC 8 hodin denne, raz za dva tyzdne robim sobotu..a nudim sa cely den..ale je to tam 100krat lepsie..nenarobim sa a neunudim sa k smrti hlavne 😀 mam s kym pokecat..a ked je fakt nuda tak idem do skladu pozriet kde co je keby sme dostali hlad... 😀

veracruz
20. máj 2008

laurit, musela som sa pozriet do albumu 😀 podla ms mi vychadzalo, ze by som mala byt o 6 dni viac tehotna 😀 7tt + 1 som bola podla rozmerov babatka z UTZ...

takyna
20. máj 2008

dytka čaf, ty si testíkovala? 😨

takyna
20. máj 2008

tak supiš nely 😉 , už si na tom podobne ako ja 😎

nelynka
20. máj 2008

takyn veru...aj plat je ovela lepsi ako predtym, to je hlavne momentalne u nas...xi 😀

tinucha
20. máj 2008

Jeeej Lauri, super, že je to OK. Bábätko je tam kde má byť. Podľa mojich vedomostí srdiečko vidno až od nejakého 8tt. Ako to bolo s fotkou? Dal ti ju sám od seba, či si si ju musela pýtať? A bol s tebou aj drahý? V SPLne asi dnu pri uzv nemôže. ☹ Či hej?

tinucha
20. máj 2008

Dytka ďakujem. N azajtra ti silno držíííím place! 😉 🙂

dyta
20. máj 2008

takynka, v piatok pobede som testla, nebolo tam nič.. prázdne, biele.. ☹ ☹ aj ked som testovala pobede a nebolo
to z ranného moču.. možno to nie je taká koncentrácia hcg, ako má byť... ale som realista.. takže si už počkám na zajtrajšiu krv..
inak mam už týžden pocity ako pred mrchou a stále nič.. asi mi to utroš s estrofemom umelo držia... neviem..
a možno som tehu... fakt neviem..
😔 😔 😔

takyna
20. máj 2008

jasné dytka už viem, ale to je o ničom test to máš pravdu, už počkaj do zajtrajšieho ULZ, budem ti silono držať palce, to môže byť tá bolesť aj tehotnosťou, to nie je len mrchou

nelča to som rada, že máš tú robotičku lepšiu, a ako je v CZ? prší u vás?

veracruz
20. máj 2008

taky, v Prahe vraj svieti slniecko... u nas hrozne leje, je 9°C a ja mam ist zachvilu prec z domu... teda vobec sa mi nechce 😖

kikina666
20. máj 2008

ahojte konecne som sa sem dostala, baby mam otazocku minuly mesiac som mala KET, vysledok bol negativny, mrchu som mala normalnu a teraz mam 20.den a tak slabulinko spinim , mala ste to niektora,

takyna
20. máj 2008

very ani mne by sa nechcelo kebyže nemusím ☹

dyta
20. máj 2008

tinuš, dík moc
ako sa cítiš?

lauritka
20. máj 2008

tinuska nie...nebol..ved vies ako to tam ide -ako na beziacom pase. 🙂 raz dva...vypytala som od neho ked so si sa sadala.. hovoril, ze este nebude velmi nic vidno, ale ja hovorim ze nevadi, chcem mat 😀
vera ahaaa....takze som kludnejsia 😉 mne to vychadza tiez tyzden pozadu podla tejto stranky kuk.
http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx mne to sedi na 6 gestacny tyzden lebo uz videl aj embryonalne struktury. tinus poobede sa tesim na fotku. teraz to bude dobreeee aj u teba 😉

kikina666
20. máj 2008

lauritka to mi je novina, to je super, som tu dlhsie nebola, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm 🙂

tinucha
20. máj 2008

Ďakujem Lauri. 😉 🙂

veracruz
20. máj 2008

lauri, aj pri tom dalsom som bola podla utz o tyzden menej... uvidime, ake bude babo vo stvrtok... uz by malo byt 5cm 😵

gabika24
20. máj 2008

babule, sme na druhej strane! - čo všetky pracujete??? ja varím, ale idem si dať poobedňajšiu siestu s malou 😵

siskali
20. máj 2008

ahojte,som tu prvykrat,a citam a citam a mam chut vyslovit vam vsetkym obdiv za to,ze sa navzajom podoporujete,radite si...je to pekne,ze v tomto svete je aj zopar takychto fajn zien...

ella1111
20. máj 2008

ahojte.som tu nova.chcem sa opytat tych co maju za sebou ivf ako to prebiehalo.dnes som bola na ultrazvuku a povedali ze 16 vajiciek sa chysta,zacnem brt inekcie a uvidime kolko dozrie.nie je ich vela?kolko ste mali vy?

dior
20. máj 2008

ajojte, kocky kedy mozem ist na dalsie IVF, ked teraz nedojde ku ET?-dakujem 😔

lauri-velka gratulacia, nech ti vsetko lahko prebieha 😵 😵 😵
takynka 😉 😵

takyna
20. máj 2008

ella , siskali ahojte, ella 16-vajíčok je super 😉 , môžeš sa tešiť 😵
Gabika aj ja si chcem pospať 😒 , ale doprajem to s radosťou tebe aj maličkým 😀

takyna
20. máj 2008

Ell už vieš????? čakáme 😉