• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Tinuš gratulírujem , a teším sa veĺmi :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
21. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuš tak ešte raz GRATULUJEM. Je to proste tutovka :slight_smile:
Lenik tak ešte ty daj tu pozitívnu správičku a to už bude tuti-fruti :slight_smile:
Dračik ahoj. No Tánička je v nemocnici, lebo začala špiniť. Ale našťastie je všetko v poriadku, mimískovi bije srdiečko a ako Lenka napísala "malé je už veľké" Museli si ju ešte nechať v nemocnici, lebo trochu opäť začala špiniť.
Jujka aj ja ti prajem, aby všetky vyšetrenia dopadli najlepšejšie a aby ste mohli začať bojovať a úspešne sa dobojovali k batôšteku :wink:
21. máj 2008 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tinussss :grinning: mame rovnake hcg huraaaaaaa---- tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: v piatok ti to uz len stupne a mam pocit, ze pojdeme rovnako na uzv- 3.6 :wink: ty na prvy a ja na druhy...... :dizzy_face:
21. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, taky ani man konik nechel :frowning2: ,ale uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:

LENKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uz nam to oznam -musis byt tehu a basta :slight_smile: , ved sme dohodnute

lauri, tesim sa ze ti to vyslo, drzaj sa nam

tinus- supeeeeeeeeeeeeeeer

a sotatne babiky vas budu nasledovat,lebo teraz je plodne obdobie :wink:

ja mam zajtra opu, tak mi drzte palce-nech tam nieco najdu- potom sa ozvem
21. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj diorík, ako? hodila som si fotečku, kúzelníčky, takže tu vykúzlujem TEHU-vlnu , TSUNAMI :grinning:
21. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diorík, dddddddrrrrrržžžžžíííííímmm silno palce , tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek-ved som ta skoro nespoznala - je tu tehu vlna- ty si uz na nej :wink:
21. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, uvidíme :wink:
21. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tehu a hotovo - uz si zaciatkom 4tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, diorík :wink: , ale keby som si odfotila brucho, tak môžem konkurovať aj vyšším tt-číslam :grinning:
21. máj 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem :slight_smile: , ja som si kupila take super gate, lebo pri minulom odbere som sa do ziadnych nedostala :sweat_smile: , ony su normalne s takym 20 cm elast. pasom :slight_smile: , snad ich vyuzijem :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mi čítaš myšlienky, práve som ńa to myslela, že si musím zohnať gate s elast.pásom, lebo nemôžem už sedieť ma tak tlačí brucho, teším sa domov, že prídem a lahnem si :sunglasses:
21. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky toto cakanie je najhorsie-nech to uz mas uspesne zasebou, velmi ti to zelam, vazne je to take zvlastne ze uz od zaciatku vies ze mas embryko v brusko- normalne zena ani nevie kedy sa to stalo, nerozmysla ze teraz nemozes kychnut , alebo toto zdvihnut a pod... , teda aspon ja som taky strachoprd :sweat_smile: , najradsej by som bola, keby ma zobudia za 9 meiacov so slovami: gratulujeme mate dceru., syna :sunglasses: ako sa bude volat????
21. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dior, tak zajtra opu, drzim palce :wink:

Taky ahoj
21. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, že už vieš , že máš to embryo a nemôžeš sa ani radovať naplno, lebo nevieš či ti nedá zbohom :pensive:
21. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ell :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate teranovu? tam ich maju za 499 ,- -vsetky farby, super lanove na leto :sunglasses:
21. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme asi v Európe pojdem mrknúť, kým mám ešte zbytok z výplaty :wink:
21. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell -dakujem, uz mam lepiky ,ale vydrzim -mozno ma priroda prekvapi :wink:
21. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diorík, ale zajtra napíš čo a ako, budem čakať...
21. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :wink: -dobry napad-lebo ich budes potrebovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš dorík? ja ani neviem, čo cítim poriadne, je to adrenalín :dizzy_face:
21. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem, napisem, ale popravde som pripravena na najhorsie- uz vidim toho pekneho embryologa ako hlasi vsetkym pacientkam pocet vajicok a mne 0- dnes ma ten sen 3 x prebral zo spanku :sweat_smile:
21. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to určite sa ti nespní, po prvé nie je štvrtok, a len zo štvrtka na piatok sa sny splnia aj to len vtedy, keď si ich necháš pre seba, a po druhé predpoklady máš určite na viac, ver mi o tomto som zase ja presvedčená, stavíme sa? :wink:
21. máj 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o co?
21. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvé ma napadlo, že o basu piva :grinning: , to sme takto za mlady lámali, ale navrhni ty
21. máj 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak o kavu v europe-plati?
21. máj 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dior neboj povedia ti urcite pekne ciselko :wink:
21. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, káva+malý frťan hocičoho :wink:
lebo ja pivo nelubim :sweat_smile: ,ale ked uz budeme tehotne, tak to bude nejaky dzusik :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok