IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

bianka30
22. máj 2008

fedra ahooooj. no pekne, vidim ze sa nezastavis...
velmi sa tesim s tebou a tvojim IVF urcite to bude vsetko dobre a aspon budes vediet na co boli Lucky dobre...

ja uz picham gonal + diphereline, v utorok mam kontrolu... takze uz sa to rozbieha aj u mna...

fedra
22. máj 2008

bianka 🙂
tak drzim palceky ... kedy to teda vychadza cca. odber ?

bianka30
22. máj 2008

no neviem ked pocitam 16DC tak ako chodili baby tak cca okolo 2/6

fedra
22. máj 2008

tak to uz mas ozaj za par ... tak n ech to dobre dopadne 😉

bianka30
22. máj 2008

noooo dakujem v utorok budem uz 10DC tak snad uz nieco budu vidiet... som velmi zvedava ako mi bude telo reagovat...

takyna
22. máj 2008

ahojte, neviem či tu niekto je , ale sme spadli na dol, tak to trošku pozdvihujem 😉

lauritka
22. máj 2008

taky dakujeme ako sa citis ?

takyna
22. máj 2008

laurtka už ma prestalo tak silno bolieť to brucho, dúfam, že to nie je zlé znamenie, ďakujem za opýtanie, a ty ako sa cítiš? mamula?

lauritka
22. máj 2008

mna praveze boli a pichaaaaa 😨 som sa bala , ci nemam zapal, dufam, ze nie.. rano pichalo dost, ostala som doma lezat. 😢

takyna
22. máj 2008

on rastie tak sa ti mrví, neboj sa nebude to nič, ani zápal , mňa tiež takto pri dcére bolievalo brucho, a v období mrchy pravidelne, nie si náhodou v tomto čase?ale teplotu nemáš?

takyna
22. máj 2008

Tinuš ty si si tiež tých testov kúpila do zásoby 😀 , ale pekne ti to tmavne 😵

lauritka
22. máj 2008

taky nie teplotu nemam... ale to az tak pichalo v strede vies.. ako ked mas nachladnuty mocovy mechur. 😕
tinuska je fanatik ako ja 😀 nemam mat teraz mrchu..tusim az o tyzden 😅

takyna
22. máj 2008

možno sa maternica rozťahuje, rastiete 😉 , teraz ťa bude podchvílkou niečo ťažiť 😵 , a mala by si kde prechladnúť?

kukulik30
22. máj 2008

lauritka, ako opisujes tu bolest, tak aj ja som to tak mala, presne vtakom case ako ty, ale preslo to, vravela som aj mojmu gynekologovi a on , ze to je v pohode...tak len oddychuj 😉

takyna
22. máj 2008

kukulík ten vás Samko je strašne krásny chlapček má také šibalské živé očká, to sa mi velmi páči na detúrencoch, budem ti drzkať palce aby k nemu pribudla sestrička

kukulik30
22. máj 2008

taky, on ma nielen sibalske ocka, on aj je velky sibal....my hovorime doma POSTRACH SAMKO 😀 .....
dakujem Ti, no ved ja si aj idem po dievcatko 😉 dufam

takyna
22. máj 2008

budem ti držať palce nech to vijde na 1000% 😵

lauritka
22. máj 2008

no nemala som kde...aspon dufam 🤐 aha...sedela som v nedelu na trave... lebo bolo velmi teplo a boli sme na prechadzke....aj so psami...juuuuj-

kukulik30
22. máj 2008

taky, ja sledujem aj vas dievcata v tejto teme a dufam, ze budete nasledovat Tinuchin priklad 😉 velmi velmi drzim palceky....tebe sa to blizi, tak nech je to pozitivny vysledok 😵 a z tych kileciek navyse si nic nerob, potom to zhodis, po porode....zo mna zliezlo vsetko za 3 mesiace 😀 aj nieco navyse 😝

takyna
22. máj 2008

lauritka ak si nemala suknu tak už je celkom dobre na tráve, 😉 to bude tým malým drobcom v brušku no bude to možno malý gymnasta 😵

lauritka
22. máj 2008

kukulik ale aj teba tak pichalo v strede maternice ??

lauritka
22. máj 2008

takyna nieee..mala som teplaky.... teraz sa najlepsie citim v teplakoch, lebo ma nic netlaci 😝

kukulik30
22. máj 2008

lauri, presne ako si to opisala, stale som mala pocit , ze ma picha ako pri prechladnuti na mocovom mechure, akoby som stale potrebovala cikat, bolo to velmi neprijemne, take nutkanie na cikanie....neviem akoby som to lepsie opisala 😒

takyna
22. máj 2008

ďakujem kukulík, no uvidím čo bude s toho 😖 ,je to na prírode už to neovplyvním urobila som pre to maximum a tie kilá ma trápia, ale ja to zhodím, teda dúfam 😉 , už som zhodila 18-kg, tak snáď 12-zvládnem, mám problém so šítnou žľazou tak to ide horšie, ale dá sa to, keď sa chce, mám 2-také fest macaté kamarátky a tie mi potom nedajú vydýchnuť 😀

lauritka
22. máj 2008

a nebala si sa, ze je to prechladnuty mocak ??? 🙂 mali to tu uz niektore baby pri tehu. taky -zlatko ja som tiez naplacana...asi budem na konci tehu ako velryba 😅
ale ze vraj pri kojeni zena zhadzuje, tak na to sa spolieham 🙂

kukulik30
22. máj 2008

taky 😀 , tak to mas uz potom prax z chudnutim...neboj, teraz uz budes iba priberat a 9 mesiacov.... 😉 ...ja viem, stitna zlaza a hormony su hnusne ☹ VYDRZ 🙂

takyna
22. máj 2008

vieš lauri u nás tú macatosť robia aj hormóny, som tak umelo nafúknutá 😒
ak ťa neštípe pri cikaní, tak to nemá to pichanie nič spoločné s mechúrom, pre istotu si daj urologický čaj

lauritka
22. máj 2008

ale mozem pit urologicky caj v tehu ??? teraz uz si ho nedam..lebo by som cikala celu noc..ale rano by som si urobila.

takyna
22. máj 2008

kukulík díkes, budem musieť 😀 , leto sa blíži bude to asi šalátové obdobie 😵

kukulik30
22. máj 2008

presne...ja som myslela aj na prechladnuty mocak, ale potom to preslo a to by stipalo aj pri moceni...tak neviem, ale gynekolog vravel, ze je vsetko ok......mozno to fakt bolo prechladnutie, ale slabe 😒