IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
23. máj 2008

Ahojte 🙂
lauri, ako pekne ti pribudaju tie tt... 😵 😵 😵

loginka
23. máj 2008

dievcatka, poradite mi, ako je to s tym poloplnym mechurom pri ET, sestra mi hovorila, ze vycikat a zapit diazepam 2 DC vody, bude to ok? co sa odporuca po ET?

lauritka
23. máj 2008

ahoj katy, takze si uz mala ovulku konecne ?

lauritka
23. máj 2008

loginka nam nic take nevraveli..normlane som sa rano vycikala a isla som na vklad.

katy2
23. máj 2008

lauri, no, dufam, ze bola... konecne... teraz este pockat na ms a mozem ist do dalsieho kola....

loginka
23. máj 2008

hm, sranda, ze je to vsade ine
potom si lezala?

lauritka
23. máj 2008

ano potom lezis asi 20 minut a ides domov. 🙂

tinucha
23. máj 2008

Lauri, možno kvôli tomu poslednému mimomaternicovému. Som rada, že idem tak skoro, aspoň budem vedieť, či je drobec tam kde má byť, aj keď ho ešte nebude vidno, len tú dutinku. Na to som pripravená. 😉 🙂

gabika24
23. máj 2008

lauri, báť sa budeš vždy...veď aj ja sa niekedy bojím a bála som sa aj pri prvom tehu.
tinucha, pekne ti hcg rastie, to nebude mimomaternicové... ináč aj ja som jedno mala a ďalšie tehu už bolo ok...
dobrú nôcku, babenky... 🙂

gabika24
24. máj 2008

ahojte babule. pekný víkendík želám... ako vidím, dnes som prvá... no idem sa realizovať v kuchyni 😝 - nechce sa mi

takyna
24. máj 2008

Ahojte kočky, takže takto sme dopadli, snáď to vyjde nechcela som to tu dávať, ale Gabika ma presvedčila 😵 , tak držte palce je to 9-deň od KET-ka

mirinda10
24. máj 2008

taky, gratulujem je to super no ja cakam dalsí mesiac nakolko ja som ochorela mala som nejaky silny zapal v tele sedimentacia vysoka, stratila som hlas, kasel takze silne antibiotika a transfer sa nekonal iba dalsie 2kg navysse mne inak uz bolo zle od zaludka od toho estrofemu, takze pride mrcha a idem opat na vec, takze hadam polka juna ja sa toho asi nedockam IVF som mala 12.2 a od vtedy cakam a cakam

ale ako vidim uspesnost sa derie hore taky tak to prosim ta drz, tinuska, lauritka tehu z KETu baby hned mam lepsiu naladku aj ked to mam o mesiac posunute ale raz to pride a uz si planujem dovolenku po transfere tak budem domka vyvalovat sunky a asi sa pozorovat ale nie budem chodit na dom, robosi mi urcite budu dvihat adrenalin

pekny, slnecny vikend

gabika24
24. máj 2008

taky 😉 vírusy zabrali, ako vidím.... 😀 😀 😀 😀 už čiaročka bude len a len tmavnúť a beta hcg bude krááááááááásnučké. si ma potešila.... 😵

kukulik30
24. máj 2008

Taky 😵 to vyzera krasne, sice ciarocka slabunka, ale rysuje sa, to je dobre znamenie 😉 urcite bude silniet 🙂 🙂 🙂 krasny vikendik

tinucha
24. máj 2008

Jeeej Taky, čo to vidím. 🙂 🙂 🙂 Supereeer!!!! Určite bude silnieť. 🙂 Pekný začiatok a ešte krajší bude koniec. 😉 😀 Kedy bude ďalší testík? Môžeš skúsiť tak o dva dni, to by malo byť vidno ako silnie. 🙂 🙂 🙂

Gabika, ďakujem za povzbudivé slovká, tiež dúfam, že keď tak pekne hcg narástlo, že to nebude mimo. 😉 🙂

ellianka
24. máj 2008

taky 😵 😵 😵 to je kráááááááááááááááááááááásna čiaročka...som dojatá a veľmi ti prajem aby z nej o pár dní bola riadna diaľnica (ako hovorieva tánička 🙂) a to si buď istá, že moje palce sú už silno zovreté 😉

tinucha
24. máj 2008

Elli a ty si to ešte neskúšala? 😉

gabika24
24. máj 2008

veru, eli, neskúsila si testnúť? alebo to nechávaš na krvičku? 😵

hava77
24. máj 2008

takynka, drzim palce na dialnice 🙂 drzkaj sa

renusa
24. máj 2008

taky, na 9. deň krásne čiaročky 😵 😵 hneď je tu veselšie 😵 😵 a v utorok budeme gratulovať oficiálne aj Tebe a bobáčikovi 😵 😵
tinuch, Ty si tu už oficiálna tehuľka...krásne Ti to stúplo...gratulujem 😉

dracik1
24. máj 2008

ahojte babule, vitam nove tehule a strasne im drzim palce...potom nezabudnite prist k nam to tehuliek po IVF.....

ellianka
24. máj 2008

tinuš, gabi 😉 zvádza ma to testnúť, práve kvôli tomu neutíchajúcemu špineniu

sue13
24. máj 2008

Ahojte kocky. Akurat som prisla z IVF. Vlozili nam 2 embrijka. Chce sa mi od stastia plakat aj sa smiat. Caka nas teraz dlhych 14 dni 🙂 Verime vsak ze vsetko bude v poriadku 😵 😵 😵
Tym ktore to mate vsetko uspesne za sebou zo srdiecka gratulujem a drzim palce....

mirip
24. máj 2008

Ahojte, sue dávno si tu nebola, zo srdca ti gratulujem a nech s uchytia a najlepšie obe 😉

sue13
24. máj 2008

Mirip dakujem... 😉

mirusch
24. máj 2008

Ahojte zlatúšikovia, som tu pár dní nebola, brázdila som Írsko a ako tak kukám, tak som o veľa prišla...
Lenka, je mi to ľúto...ale vidím, že bojuješ, takže držím palce ďalej. Ell, tiež ... 😔 😔
Tinucha, blahoželám 😵 😵 😵
Inak neviem, čo je nové, ale držím všetkým palce!!!

Otázka...keď sa ide na odber krvi - hormóny, netreba byť na lačno, však? Lebo musím ísť do 4. DC, čo je v pondelok a nestihla som zavolať, veď aj kedy, keď je víkend a v piatok som bola v Írsku. Hm. Neviete niekto?

tinucha
24. máj 2008

Mirusch ak ideš na krv kvôli hormónom, určite nemusíš byť nalačno. 😉 🙂

mirusch
24. máj 2008

Jééé, ahoj Tinucha, mamina 😵 Aj som si myslela, že pri hormónoch raňajky nevadia. Lebo ja som bez raňajok nepoužiteľná 😅 😀 Hádam ma v centre nevyhodia, keď som nevolala, ale v pondelok je posledný deň na krv...

fcielkafcielka
24. máj 2008

jeeeeeeeeeeej, taky...tak ja pouzijem to Tvoje a potichucky, opatrne "gratulirujem" 😉

rosienka
24. máj 2008

ahojte baby! 😎
tinucha gratulujem, nech to vyjde az do konca 🙂 🙂

mirus - nalacno uercite nemusis byt, ani ja som si vtedy nebola ista a myslim, ze som pre istotu dosla nalacno, ale netreba sa trapit

taky - snad nie predcasne, ale gratulujem 😉