• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
taky - :wink: :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: bodaj by! dnes ich bolo fakt viac ako prvy krat a pekne puchnu :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som sa opytat, od zajtra zacinam pichat Decapeptyl.
Musi sa pichat rano ... alebo mozem aj vecer ??? Bojim sa totiz, ak budem pichat vecer aby to potom neskreslovalo vysledky rano na kontrolach :fearful:
27. máj 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri ja picham rano, s tym ze najprv mi zoberu krv a potom mi pichnu ...aj tak sa to da...
27. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate? :wink:
27. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lásky takže teraz mi volali z Helíka, SOM TEHOTNÁ, teším sa strašne , ale opatrne :grinning: :grinning: :grinning: pre istotu, veď viete...., v utorok 2.6. idem na ULZ a idú ho hladať :wink: tak mi to oznámili, strašne vám som vďačná za podporu, opätovne vrátim :grinning: :grinning: :grinning: , LÚBIM VÁS VŚETKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky.... to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee velmi gratulujem
27. máj 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem bianka, normálne to neviem predýchať, len sa usmievam ako blázon :grinning:
27. máj 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka no vidíš, my sme to vedeli. Supeeeeeeer a z celého srdiečka GRATULIIIIIIIIIIIIIIIRUJEM CMUKY
27. máj 2008 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si viem predstavit... len sa usmievaj .. ved je to krasna sprava....
27. máj 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fedri. Ja som pichala vždy navečer v rovnaký čas okolo 17:00- je to plne jedno, kedy, leny aby to bol ca. v rovnakom čase.výsledky ti to neskreslí :slight_smile:
taky tehulka gratulujem, takže čiaročka predsa len neklamala, dávaj si na seba pozor, 2.6. už určite uvidíš fliačik :wink:
27. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík ďakujem krásne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že vydrží, veď vyrastal na chilly papričkách :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, taky, to je uzasna sprava... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... prajem Ti uspesne 9-mesacne tehulkovanie :wink:
27. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very, kvetka ďakujem už aj plačem ako totálny debil..... :grinning:
27. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to krásne vychutnaj, veď si to zaslúžiš :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ani nečakala, že to oni volajú lebo z mobilu mi volali, a hodinu vopred, to som jeleň, aspoň tie stresy sú menšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj taky... to ti gratulííííííírujem a nech to úspešne o 9 mesiacov ukončíš. :slight_smile:
a pošli nám ttttttttttttttttttttttttttt
27. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky kľudne si poplač, emócie sú silné .....naše chilli detičky budú najkrajšie na svete :grinning: . A povedali ti aj výšku hcg?
27. máj 2008 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takyna ... gratulujem .... moc sa tesim s tebou :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem anna, zuzlík nepovedali mi nič , iba kedy mám prísť a že ho spoločne vraj pohladáme :grinning:
27. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra díky :slight_smile:
taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulujem a drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ellianke, oneskorene ale predsa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky....moj bobik zdravi tvojho bobacika :wink: ... hlavne vsetko nech ide ukazkovo a strasne moc drzim place na utz:slight_smile:... gralulujeeeem... :wink: cmuk...
27. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tánička ty si prišla akurát s tej nemocnice, ďakujem katy, tánička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všetky moc sa teším
27. máj 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ja som si bola pre vysledky krvi u mojho gyndosa a rozplakala som sa uz medzi dverami, ked mi povedali, ze to je pozitivne... kiez by vsetky slzy boli slzy radosti :dizzy_face: (to mi povedal doktor, ked ma uvidel)
27. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very, áno máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna gratulujem zacinas vlnu tehu.
ahojte, vidím, že tu máte pozitívne správy :slight_smile:
tak aj ja gratulujem takyna, aj keď sa nepoznáme :wink:

môžem trochu od veci? môžte mi napísať len tak v krátkosti ako prebieha krátky protokol? od ktorého DC sa čím stimuluje, aspoň všeobecne. dík :wink:
kuspitka, labutienka, ďakujem budem vám všetkým držkať palčoke v dvojici :wink:
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
malý tehuvírusík T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz konecne idem na odber vajicok sobotu

Tak sa tesim stebov. :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka - jeeeeeeeeeeeeeeej tak ja neberiem ani kuzelne, ani nie som tehu a smoklim tu za PC! Moc moc tesim!!!!!!!!! :dizzy_face:

tanicka - vitajte doma. Uz teraz musi byt vsetko oki, az do Silvestra! :grinning:
27. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok