• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
kuspi, super, gratulujem... ja idem v piatok na dalsiu kontrolu ...
27. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len sobotu ale byvam v martine.co uz ti povedia ze si v tehu?
27. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, Gabika , Elianka, Lauritka, Csila, Nelynka, Hava , Betianka, Mirush , Pointka, Kukulík Anny .........a všetky kočky ..............nestíham vás ani všetky vymenovať, ešte raz veľké ĎAKUJEM za podporu a povzbudenia, a narevanž.....odo mňa :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fcielka ďakujem krásne :dizzy_face: , budem držkať palčoke, lebo tehu vláčik musí ísť ďalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi nie kedy ideme na vyber... ja som az po tebe..
27. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem sobotu dufam ze aspon muzovi najdu nieco.este mi budu teraz volat a povedia mi co bude dalej.kus sa bojim toho vsetkeho vsetko ma dnes bolka
27. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takyna, to je kráááááááááááááááááááááááása, blahozelaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veeeelmi sa tesim, tak do zdarneho konca ze to dotiahnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi neboj , vsetko bude v poriadku ...
27. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze bude.muz je najdolezitejsi
27. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, drzim palce... viem, co prezivas, aj my sme to prezili..... ale zatial stale bez stastneho konca :pensive:
27. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2juna ides?axh moja som uz det
27. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci 2.6 ale rada by som ... nech to uz mam za sebou...
neboj muzovi urcite nieco najdu...
27. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ides len 2juna?
27. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co 2. juna? ja este neviem , ja idem este len v piatok na kontrolu aby mi povedali ze kedy pojdem ...
27. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak este nevies,uz idem volat do heliosu
27. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volaj a napis co dalej ..
27. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa dovolala tak vo stvrtok vecer pregnyl a piatok si uz nic nepicham moj muz sa uz tesi :grinning:
27. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík gratulujem ti k bobáčikovi v brušku, a dúfam, že bude tiež úspešný KET :dizzy_face:
27. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, do stvrtka pichas este?
stvrtok pregnyl a v sobotu odber.. to ide rychlo...
ano len teraz ani nezaspim od stresu
takynecka mojaaaaaa gratulujeeeeeeeem - tak sa s tebou tesim az mi slzicky vyhrkli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
si sikulka ja som to vedela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uzivaj krasne tehulkovanie, priprav manzela na tehu hormoniky, vedro k posteli a ides na to :grinning: a na konci krasne zdravucke babatko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fedrik dekac aj ostatne injekcie na stimulku je dobre pichat poobede alebo vecer, v heliose zvyknu volat vysledky po tretej a vtedy ti aj povedia zmenu davky atd. takze najlepsie je pichat vzdy az po telefonate, ked uz si doma v klude a mozes si aktualne zmenit davku ak treba.... ja som si pichavala o piatej poobede.
ktosi sa pytal na kratky protokol - to veru neviem, len viem, ze sa pichaju liecky len na stimulaciu tusim od zaciatku cyklu alebo tak nejak.....skus sa este opytat na IVF - pokrocile snazilky...
27. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka aj ja som si pichala stale vecer este si aj picham
27. máj 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedri ja mam tak ze dipherelin obdoba dekacu mam rano a gonal vecer, prave preco aby som vedela zmenit eventulane davku...
27. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko si pichas gonal?
kuspit - je to tak lepsie, aj mas vacsiu pohodu, ja by som to rano ani nestihala pred pracou - som rada, ze sa stihnem namachlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko dni si pichas 150.
27. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka, gratulujem... šak mi nešiel internet, skoro ma tu .... od nervozity....
veď sme ti to hovorili, že budeš tehu :grinning:
tak sa opatrujte :dizzy_face: mooooooooooooooooooooooooooooooooooc sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni krásne ti ďakujem očakávam, že ma ideš nasledovať , budem ti ukrutne silno držať palce na všetkých rukách aj nohách, a posielam tehu vírusík malinký :slight_smile: T :dizzy_face: T :slight_smile: T :dizzy_face: T :slight_smile: T :dizzy_face: T :slight_smile: T :dizzy_face: T
27. máj 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabča áno je to ok, teším sa jak debil, ale opatrne ......ďakujem ti krásne vírusíky zabrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok