IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
29. máj 2008

Savi 😢 😢 😢 😢 , budem držať palčoke do ďalšieho boja, a prajem aby bol úspešný

takyna
29. máj 2008

fedry kedy ti vychádza ET?

Labutienka ja sa pokúšam o druhé bábo 11-rokov 😒

fedra
29. máj 2008

joooj ... ja som len vcera pichla prvy Decapeptyl.
Takze tak nejako v polke juna
A v pondelok koncim kupele 🙂

A ty si bola na PN ?

takyna
29. máj 2008

pri IVF-áno , pri KET NIE 😵

takyna
29. máj 2008

ale po ET-som len bola PN, pri pichaní nie to som normálne chodila do roboty

labutienka
29. máj 2008

takyna - to je riadne dlhá doba. držím ti palce veľmi, veľmi, aby ste boli zdravučkí 😉 🙂

takyna
29. máj 2008

labutienka ďakujem ti, držím palce aj tebe nech máš to vytúžené bábetko 🙂

labutienka
29. máj 2008

ďakujem 😵

kvetka2
29. máj 2008

ahojte raketky!
Fedri, inak mna ten decapeptyl tiež pekne štípal, a potom svrbel -dokonca mi vzdy zostal okolo aj taky ružovkastý fliacik- ale asi za 1/2hodku to preslo
fedra, chcela som sa ta spytať- uvažujem nad tými lúčkami, ale na dlhší čas mi to nevychádza- chcela by som ísť aspon na víkend alebo 3 dni-mohla by si mi doporučiť nejaké procedúry- aj do ip. zatial diky 😉

takyna
29. máj 2008

kvetka decapeptyl by nemal byť veľmi štiplavý, štípe iba vtedy keď si ho zle pichneš, apoň tak mi povedala moja krsná mať ona je zdravotná sestrička

fedra
29. máj 2008

kvetka ... presne aj u mna je to s tym Decap tak isto ... chudatko moj manzel sa vecer trapil, ci mi to zle nepichol 😒
Tie Lucky su fajn ... a ked povies aky mas problem, urcite ti vyberu tie spravne procedurky,neboj. Cvici sa tam aj Mojzisova a hlavne pomaha asi ten bazen. Ale ak aj nic ine, je to fajn relax ... a to tiez nie je na zahodenie 😉

fedra
29. máj 2008

Taky a ako ho spravne pichat ???
A nepomoze ho na chvilku pred pichanim vybrat z ladnicky nech nie je tak studeny ?

takyna
29. máj 2008

fedry to neviem, ale keď picháš do brucha, tak si treba riadne nariasiť miesto vpichu a mierne bokom si vpichnúť ihnu a nie hlboko iba pod kožu

tinucha
29. máj 2008

Fedra, presne to vraj pomáha. Tak ako si písala, vybrať ho asi pol hodinku pred pichnutím z chladničky. Fakt. Skús to. 😉

kvetka2
29. máj 2008

diky .fedri asi to skúsim 🙂
taky ,ja neviem, nás školili v helíku, že pri dekáči sa má práveže koža na brušku vyšponovať a potom pichnúť. Ja som vyťahovala injekcie z chladničky asi 15 minút pred. aby sa dostali na izbovú teplotu. tak to povedala aj teta koordinátorka 🙂 niekedy štípali viac, inokedy menej- ale mne to mangel pichal úplne pomaly

kvetka2
29. máj 2008

iank baby, som nešťastná, volala som mojej gynekologičke -a mám pozitívny výsledok steru na ureaplazmu- mám si prísť zajtra po recept 😖 a to som mala ísť zajtra na kontrolný uzv pred KET. Takže to môžem pekne krásne zrušiť. mali ste niektorá niekedy takýto problém? ach jaj 🙄

kvetka2
29. máj 2008

a už som tu zase 🙂
tak som volala do helíku,že mám určite zajtra prísť a dohodneme sa, lebo ureaplazma nemá vplyv na otehotnenie. No tak som teda zvedavá.držte mi palčeky

takyna
29. máj 2008

kvetka budeme ti 😵

kvetka2
29. máj 2008

dakujem, taky 🙂 . sa mi to nejako komplikuje, ale nechám sa prekvapiť
a ty sa nedaj vytáčať od šéfa, kašli na neho, ty si s babulkom teraz dolezitejsia 🙂

takyna
29. máj 2008

ďakujem kvetka 🙂 , už som v pohode je to starý somár 😉

savia
29. máj 2008

Dakujem dievčatá,
tak ja sa tu s Vami pomaličky rozlúčim, myslím, že už do tejto témy nepatrím, možno sa s niektorými babami stretnem v iných témach. Možno.... Bola som tu s Vami rada, sledovala som vaše príbehy a cestu za bábom a som veľmi rada, že to niektorým z Vás konečne vyšlo. Tak prajem všetkým netehuľkám úspešné snažilkovanie a tehuľkám bezproblémové tehu, na konci ktorého bude vysnívaný batôžtek. Uprimne!
Savia

takyna
29. máj 2008

savia prečo by si do tejto témy nepatrila?, veď to tu už nie je o nejakých témach , ale o nás a našich osudoch, poplač si , ja viem, ako ti je mizerne, mi všetky to vieme, ale ja verím, že ty sa len tak lahko nevzdáš.....

zuzla80
29. máj 2008

Savinka aj ja ti z úprimného srdca želám, aby sa vo vašom živote stal veľký zázrak a to práve vtedy keď to budete najmenej očakávať. Budeš mi chýbať, a budem rada, keď aspoň niekedy napíšeš ako sa máš, ako sa ti darí. Držím ti palce v ďalšom boji a určite to Savi nevzdávaj 😉 CMUKY

gabika24
29. máj 2008

ahojte kočky.
tak som na chvíľu zasa pri počítači.
taky ten výtok o ktorom si písala, mám aj ja - aj som ho mala - v tehu je to normálne, u niekoho je silnejší, u niekoho slabší... ja som mala (a mám) ako kedy.
a bavili ste sa tu o mimomaternicovom tehu po et alebo ket - no to som si stihla absolvovať tiež... 😅
ale neboj, bude to určite ok.
savia, je mi ľúto, že to nevyšlo, ale snáď to všetko nevzdávaš. držkaj sa. určite sa vám to podarí. ani my sme (ešte pred prvým tehu) už skoro nedúfali...
babulky, pekný zvyšok dňa. 🙂

ellianka
30. máj 2008

krásne piatkové ránko žienočky 😉
nestíham vás čítať ale verím, že sa vám všetkým darí podľa možností a s prichádzajúcim víkendom nálada stúpa 🙂
začala som silnejšie, mrchovsky krvácať ☹ a tak sa snažím čo najviac v kľude ležať a dúfať, že to ten náš malý bobáčik nevzdá 😅 ťažko sa mi píše ale stále verím, že nádej tu je 😔 uvidíme v pondelok na sone
želám vám víkend plný slnka a slnečných myšlienok 😵 🙂

tanitta
30. máj 2008

Ahojky kukucky...
Elianka....daj si acsorutin mozno to trosku polavi....davaju ho pri spineniach aj krvacaniach... aj ja ho papam stale.... kludne si daj 3xpo 2tabl. denne... drzkaj sa...

ellianka
30. máj 2008

ahoj tanitka 🙂
ascorutin som si už nasadila, aj lenka mi ho doporučila...tak snáď pomôže...ďakujem

mapa73
30. máj 2008

Ahojte
Elianka držkajte sa a pekne oddychujte. Dnes bude opäť krásny slnečný deň.
Tanitka ahoj

tanitta
30. máj 2008

Mapka ..ahojky... uz zobkas som si vsimla modre pirulky 😉 ... uspesny start zelam este uspesnejsi koniec 😉 ...kolke je to ivf?

takyna
30. máj 2008

ahojte kočky, takže po včerajšom šéfovom výstupe ako som hovorila, som začala špiniť 😠 , teraz som umelo na PN-ke, akože, ale necítim nejako sa krámovsky tak neviem či sa to udrží, pri mojom šťastí ťažko, Eli držím ti palce, uvidíme ako nám to osud dopraje,,,,,majte sa krásne 🙂