• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
babenky, ste zlate.... snazim sa tomu verit a neist do toho s pesimizmom... snad sa moj postoj zmeni....
2. jún 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte raketky :wink: Nebojte baby, raz nám to všetkým výjde, určite :dizzy_face:
2. jún 2008 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík, aj tebe sa to kráti. kedy ideš?
2. jún 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo Mapka, keby som to vedela. Moja mrcha si dáva načas. Tebe sa to práveže kráti čooo?
2. jún 2008 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík ja už od sterdy začnem pichať decapeptyl - au. :slight_smile:
2. jún 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, neboj strach pominie a ty budeš túžobne očakávať // :slight_smile:
2. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze nas je teraz tiez viac, co sa nam to krati....
:slight_smile:
2. jún 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mapka, teraz dekáč a ani sa nenazdáš a už ti budú vkladať embryočka do vnútra. Uvidíš ako to rýchlo zbehne. Čím vlastne stimuluješ? Nejako som to nepostrehla.
Katy stále sa niekto do stresovacej partie nájde :wink:
2. jún 2008 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík, provera, dekáč, fostimón
2. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mapka aj pri 1.IVFku si mala Fostimon. Ja doteraz stále Puregon aj do tretice :slight_smile:
2. jún 2008 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlík áno. aj pri prvom IVF som mala Fostimon
2. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy, zuzlík
katy, teraz je všetko veselšie, tak to už musí vyjsť :slight_smile: budeme ti všetky držať palceky
zuzlík, tebe keď príde mrcha, tak už idete na to?
2. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kvetuška :slight_smile: držím palce, aby ti veselá päťka priniesla vytúžené diaľnice :wink:
Kvetka chceli by sme ísť do toho, ale keď mi mrcha nepríde do 15teho, tak začneme až po dovolenke t.j. niekedy august-september :unamused:
Mapka vieš, že 2IVFka sú úspešnejšie :dizzy_face:
2. jún 2008 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo som o tom počula. Dúfam, že nepokazím štatistiku. :wink:
2. jún 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, budem už končiť. o chvíľu idem do nočnej. Pá
2. jún 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam po punkcii,odobrali 32 vajek ,hrozi mi hyperstimulak takze sa uvidu ci bude vobec transfer :cry:
2. jún 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak peknú nočnú mapka- a hlavne kludnú :wink:
zuzlík, tebe ešte mrcha mešká však? no veď uvidíš, možno bude aj lepšie ísť po dovolenke, aspoň budeš vyoddychovaná :slight_smile: alebo dovolenka nebude, lebo ti bude rásť brusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja mam dnes po punkcii, zobrali mi 8 vajicok, vraj celkom peknych zrelych, napichaju asi 7 cez ICSI a zajtra rano mame volat, kolko sa ich oplodnilo...juj, ani nezaspim! :astonished: :grinning: Inak sa citim celkom dobre, len mam este brucho nafuknute a trochu boli. ET mame asi v stredu a ak sa bude dat, chceme nasadit aj tri embrijka :slight_smile:
2. jún 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, Ella blahozelam k urodicke a drzim palce, aby to konecne vyslo :wink: :wink: :wink:
2. jún 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko raketky :slight_smile:
padli sme na druhú stranu, tak nás trošku potiahnem dopredu :wink:
taky, ako sa darí? verím, že dnes už niečo na uzv uvidíte :wink:
3. jún 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, tak prajem stastne hladanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa, ako nam podas dobru spravicku, ze sa drobcek pekne zahryzol :dizzy_face:
3. jún 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynečka držím dneska silno palčiska, aby ste drobca našli :slight_smile:
Kvetuška ahoj, včera som už odišla z práce, tak som ti nestihla odpisať. No neviem, či mrcha mešká, lebo keď si spomínaš, čo som ti písala o tom slabom krvácani v strede cyklu, tak asi to bude tak ako u teba. Asi to bola slabšia mrcha a ďalšia dorazí o pár dni neskôr. No neva, možno sa to fakt takto pretiahne a začneme až v auguste, už s tým nič nenarobím. A ty ako už sa teškaš, čo na svojich drobčekov :dizzy_face: Koľko budete vkladať?
3. jún 2008 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babule :slight_smile:
držím silno palce všetkým stimulantkám :dizzy_face: kvetka, dytka, lenka, ella, rosienka a plujem o dušu, aby to teraz boli len samé pozitívne správičky :slight_smile:
takyyyyyyyyyyy :confused: :confused:
lauritka, už sa teším na fotečku :wink:
3. jún 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Eliček, ako sa máš?
3. jún 2008 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzlík :slight_smile:
hmm už je to lepšie, zbieram sily na ďalší boj
3. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzlík, áno spomínam si,že ti blbol cyklus, možno máš fakt rovnaký priebeh ako ja. Aspon mi nebude ľúto ,že som len ja také čudo :grinning: ale je to úplne bežná vec :wink: Na drobčekov sa teším zo dňa na deň viac, už sa chystám ,že musím dnes zajtra pekne poupratovať ,aby som sa potom nenaťahovala a bola v pohode. Vzala som si aj dovolenku od štvrtku až do utorka- takže budem oddychovať a vylihovať :dizzy_face: . A mámé už len posledných dvoch krpcov, takže ich rozmrazujeme oboch, vo štvrtok ráno mám volať, ako to dopadlo :confused:
ahoj ellianka :slight_smile: už je lepšie ?:dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellianka, na aký boj? :fearful: Tebe to nevyšlo?
3. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuch :frowning2: v piatok som sa rozkrvácala
3. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, obdivujem vas vsetky, ake ste silne bojovnicky a straaaasne silno vam drzim palce.... :dizzy_face: ja zatial znem uspechy z 1. IVF a vy uz mate za sebou poniektore aj 2. a 3. IVF-----no klobuk dole :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka :slight_smile: budem na teba myslieť a riadne držať palce, aby sa drobčekom zapáčilo a silno silno sa držkali :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok