• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ellianka a už je to isté, že sa drobec neudržal? :confused:
3. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketocky - videla som takynkino miminkooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky dufam, ze sa nehnevas, nemohla som to vydrzat a vyklebetila som to :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellianka moc dakujem :slight_smile:
jeeeej lenka, ty si iná klebetnica,ale takéto klebety sa dobre počúvajú :dizzy_face: . To je super,že našli drobca :wink: taky blahoželám
a čo ty lenka? kedy ideš na transfer?
3. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lenka, to je krasna sprava, takych by mohlo byt viac :wink: blahozelam takyna :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pridávam. Taky gratulujem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte kocky :dizzy_face: gratulujeeeeem takyn,to je krasnaaa spaavicka,coskoro sa aj mi pridame k tebe :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliček neboj rana sa zahojí a obzvlášť keď to opäť výjde. Držím ti palce.
Kvetuška, tak mi sme dve čuda :grinning: :grinning: :grinning: Neboja drobčekovia sa určite rozmrazia. Vieš ako sa na teba tešia :dizzy_face:
Lenik ty jedna klebetnica :grinning: Ale za takúto super správičku.... Takynka gratulíííírujeme :slight_smile:
TInka čauko :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetuska ja mam transfer v sobotu ak sa drobce rozmrazia....sliznica tentokrat len 7mm, som sa smiala, ze som to zakrikla :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, my sme bojovnice, len tak ľahko nás jeden neúspech nezlomí. Však baby :slight_smile: Kukulik vidím, že podľa testíkov, to u teba vyzerá veľmi dobre však?
3. jún 2008 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano zuzik, vytesujem sa, ale zatial opatrne :wink: verim, ze moja maternica je po prvom uspechu este silnejsia a podrzi aj dalsie mimi :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzlík, my sme čudo judo :grinning:
lenka, no vidíš,tá sliznica ťa chce trosku potrápiť, ale do soboty ešte dorastie- nezabudni na kúru s červeným vínkom- ja som si aj včera dala jeden pohárik- pre istotu :sunglasses: a držím palčeky na sobotu- potom sa budeme spolu pozorovať :sweat_smile: a stresíkovať
kukulík, teda to je paráda, potichučky gratulujem :slight_smile:
3. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne :dizzy_face: kvetka
3. jún 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuch, isté :frowning2:
zuzlík, dík :dizzy_face:
leni :grinning: to je super klebietka a na sobotu držím silnoooooooo palce, aby si čoskoro mohla vidieť aj tých svojích drobčekov :dizzy_face: :slight_smile:
kukulík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellianka, tak to mi je ľúto. škoda. Ale neboj, nabudúce to už bude dobré. Cítim to v kostiach. :wink: :slight_smile:

Zuzlik ahoooj. :wink:
3. jún 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
leni, super správička o taky :grinning: a neboj, tebe sliznica ešte narastie - keď aj náhodou len o mm, tak stačí, veď aj tak sa ti uchytia drobci.
tak držím palce na sobotu.
vlastne všetkým vám držím palce... :dizzy_face:
3. jún 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kukucky :wink:
Leni...no takuto peknu novinu nam od Takyneoznamit? :dizzy_face: ... dalsi bobacik na ceste :wink: ... dufam kocky ze coskoro sa to tu bude hemzit samymi bobacikmi... Zuzla, Kvetka... Leniiii.....ste teraz na rade :wink:
ja dnes hrozne.... :frowning2: ... asi mam nejaku crevnu chripku alebo co..... :pensive:
3. jún 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taky, kedy sa tu ukážeš? nech môžeme gratulovať :wink:
3. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prisla som na chvilku nakuknut ako sa mate.
Ja hlasim,ze vcera som uspesne ukoncila kupelnu liecbu v Luckach, dnes som dostala menstruaciu a zajtra ideme na utz a krv do Heliosu. Tak snad bude pri stimulacii vsetko OK.
Ja som tej koordinatorke vravela,ze u nas sa mrcha dostavi skor ako na 32 den ako je to v tych papieroch ... 28 a ani o den neskor,svinucha :angry:

taky ... jeeeej ..... gratulujem k najdenie drobceka :wink:
kukulik ... to by fakt bolo super. Nech sa drzka aj nadalej drobec :slight_smile:
3. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
To je super správička. :slight_smile: Takynka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bobáčik je bojovník. asi po mamine :wink:
3. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.............. spíš, či oslavuješ? :wink:
3. jún 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ozvi sa. A potvrď nám to! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nenechaj sa prosiť!

Možno si šla kúpiť tehotenské šaty. :wink:
3. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj holky,akurat som sa dozvedela ze na ivf zo 16tich vajiciek sa oplodnili 2,a na ICSI z 13ich 12.ale vsetky zamrazia lebo mi hrozi hyperstimulak.poplakala som si lebo tak som tuzila aby mi ho vlozili hned.bojim sa aby pri tom rozmrazovani sa neposkodili.
3. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, to je pekná úrodička. Gratulujem. :slight_smile:
A nepočkajú, či sa ti ten hyperstimulák vyvinie? To rovno všetky zamrazia? Máš nejaké príznaky?
3. jún 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze som myslela ze pockaju,dali mi infuziu vcera aj vo stvrtok mam prist na infuziu a myslela som ze po tom rozhodnu.nemam priznaky len som mala 32 folikulov co je fakt dost.
3. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lásky :slight_smile: , Leni samozrejme , že nevadí :slight_smile: , len mám aj strach stále, lebo mám cystu na lavom vaječníku zhruba 2,2 cm a zase som zašpinila, tak teraz neviem , že či to nie je aj s toho :dizzy_face:
3. jún 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj taky, už sme ťa vykúkali :wink: ja verím, že tvoj bobáčik zabojuje. Dúfam, že nejdeš do práce a budeš vylihovať? :slight_smile: a čo na to povedal krajko?
3. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, špinenie môže byť aj z cýst. nepýtala si sa na to špinenie krajka?
3. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
kvetka, tak ideš na to vo štvrtok?... ja niekedy koncom bud.tyzdna idem znovu.. no uvidíme..
taky, si tu dlho ocakávaná :sweat_smile: :sweat_smile: ...
ell, neboj moja... dopadne to dobre.. mas peknu urodičku, tak sa raduj..
:wink:
3. jún 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj takynecka - no moze byt aj z toho, netrap sa, aj tanicka ma cystu a bobik je ok, aj tvoj bude :wink:
ellka neplac, ved to je krasny pocet mrazacikov, nestaci ti 14 deticiek :wink: , pockas len mesiac a budu v brusku :wink: samozrejme po rozmrazeni moznoi nepreziju vsetky - ale tie co nepreziju by asi neprezili ani v brusku, tak sa netrap zbytocne, je to takto lepsie, s OHSS by ani tehu nemalo take sance vies, mozno by ti museli tahat vodu z bruska a tak, to nie je dobre pre mimi. ved kukni na takynku, lauritku, tinusku - vsetko tehulky po KET :wink:
fedrik ahoj, tak thuj thuj thuj na uspesny start stimulky, ze si dostala mrchu skor to je ok, neboj, hlavne nech su hormoniky ok aby si mohla zacat produkovat vajka :slight_smile: :dizzy_face:
kvetuska ty mas ET v piatok :confused: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som pozriet tehulky - vedeli ste, ze dracik je zas v nemocke - dufam, ze este neporodi zlatko nase :confused: :confused:
3. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok