• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Taky.. no nechcem ta strasit :wink: ale tie prave nevolnosti este len pridu :sunglasses: ...ja zatial prezivam na vajckovych chleboch :sweat_smile: citronovej vode a pepsi.....zajtra utz...
5. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, dúfam, že priložíš fotečku :slight_smile: a že utz dopadne dobre :dizzy_face: :slight_smile:
havi :slight_smile: držím palec na bohatú úrodičku
5. jún 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tajnostkár havi, tfuj tfuj nech je riadna žatva :wink: , a dobrý koniec :dizzy_face:
Eli :dizzy_face:
tanitka ak to vydrží tak to bude horšie ako pri dcére :unamused:
5. jún 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence dakujem, dufam ze vas nesklamem :grinning:
5. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím, že nesklameš havka :dizzy_face:
5. jún 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja verim, ze takto o necely rok budu u vas na zahrade modrokonikovske krstiny :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik keď sa vám to raz už podarilo, určite sa zadarí aj na budúce. Držím palce do ďalšieho boja :wink:
Havka ty si už v stimulácií :confused: :confused: , no tak to si riadna tajnostkárka, takto nám to tajiť. Neboj my sme sa už s Lenkou dohodli, že dáme celoslovenské stretko, či už s veľkými pupkami alebo detičkami, však Leni :grinning:
Nevieme ako dopadla Kvetuška? Ale asi len vylihuje so svojimi deťúrencami :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj to by bola parádička, chata sa dokončuje na rok bude všetko na stretnutie pripravené, výtané ste všetky :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli, ja som nahovorila krajka na kratky protokol :slight_smile: takze v podstate picham len tyzden.
no a kedze je pekne leto tak chodim malo na pc.
ale uz budem dobra a dam vediet co a ako. :wink: sice neviem, do ktorej temy, ked "nasa" je prazdna, no hadam sem k vam :grinning: aj ked nie som ketacka a dufam ze uz ani nebudem :grinning:
5. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanitka na ten ULZ si pribal riadne servítky, a rátajte prštíky :wink: , ako vera, budem očakávať od teba správu a držať ti palčoke :dizzy_face:
5. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také stretko to by bola paráda, neviem či to dovtedy stihnem s tým bruškom :sweat_smile:
5. jún 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havy a kolko folikulí sa ti črtá pri krátkom protokole? idete ICSI?
5. jún 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli s bruškom bezbruška to je jedno, dôležité je prísť :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka jasné, že môžeš k nám, to sa ani pýtať nemusíš, veď my tu už dávno niesme všetky len keťáčky :dizzy_face: A ako to vyzerá s úrodou, bude hojná?

Takynka nooo však sa nejak dohodneme :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, tak aspoň s nejakým koláčom :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s koláčikom môžeš :wink: , zrobíme guláš, alebo opečieme niečo :wink:
5. jún 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jkedenom vajecniku 9 a na druhom viac, ale nepovedal kolko. no ratam ze asi dost, lebo mi znizili davku. vraj aby sa uz netvorili ale len dozrievali. :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahul, ak si prídeš na pc, nebudú náhodou dnes tí vaši súťažiť v 5 proti 5?
5. jún 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau havka veď ty sa presunieš do výkonostných nosník ako to nejako podobne Lenka nazýva :grinning: , to je fakt pekná úrodička, už len nech je krásny spermiogram, a potom hurá na to :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havi, tak to vyzerá naozaj na super úrodičku :slight_smile: :dizzy_face:
5. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Hádajte k to ma prišiel pozrieť, teraz , MIRUSH :grinning:
5. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, tak ju od nás všetkých pozdravuj :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky to mas pravdu s tym spg, no prave ten je u nas problem :unamused:
miruschku nam pozdrav :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, Mirusch pozdrav aj odo mna, diky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulicek to je mi luto :confounded: , ale lepsie takto ako neskor, ved vies, este mas snehuliakov a urcite ten dalsi sa chyti drobcek :wink:
takynka no ja ta celkom chapem, komu by sa chcelo lezat :wink: hlavne ze si domka a bez stresu z prace atd...ja uz na kontrolu nejdem, iba na transfer v sobotu - duuuufam :confused: :zipper_mouth:
pozdravuj mirusku odo mna, dobre :wink:
havka ahooooj, ty takto stimulujes v utajeni :grinning: :grinning: ale urodicka to bude kraasna a hned potom // :dizzy_face: :dizzy_face: a gratulujeeeeeeeem - ty vies k comu :wink:
baby ja uz to mam vymyslene, pockame sa vsetky - niektore uz budu mozno kocikovat a my ostatne budeme bruskate a dame take stretko az ked uz vsetky budeme bud maminky alebo tehulky - predtym samozrejme stretka mozu byt ine, ale celoslovenske bude take, co vy na to :wink: :grinning: a nebude to uz dlho trvat, to vam garantujem :wink: :dizzy_face:
5. jún 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja mam v sobotu kontrolu v heliku :slight_smile: mozno sa uvidime :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, to som rada, že bobáčik sa drží a bojuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... teším sa s tebou aj s vami tehuľkami... :dizzy_face: :dizzy_face:
havi, no mas peknu urodičku, len čo je pravda :confused: :confused: :confused: :confused: ... držím palce
5. jún 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dytka dakujem :slight_smile:
5. jún 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujem :slight_smile:
5. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej havka tak budeme mat rande :wink: ja tipujem po predchadzajucich skusenostiach ze et bude okolo desiatej, myslis, ze tam budes este alebo skor :confused: :confused: ved si este napiseme :wink:
5. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok