• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
jaj tanitka..dakujem..je to velmi tazke..co by si si vybrala ty na mojom mieste?
5. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som jednoznacne za gonal alebo puregon... :wink: to uz je jedno...
5. jún 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala puregon :wink:
5. jún 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a otehotnela som po gonale...pre zaujmavost...3foliky = 3vajicka, 2vlozene=cakame 1mimi...
5. jún 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy... kedy mas utz?... perinka pekne narasie :wink:
5. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi uzv mam 11.6 a KET 18.6
5. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej.gratulujem...
6. jún 2008 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky - vidim, ze kvetuska sa neozvala, takze urcite doma polihovala s mimcom v brusku :dizzy_face: :dizzy_face:
dicinka - rozhodnut sa je tazke a presne ako napisala tanicka - nik nezaruci vysledok, takze ja by som vyskusala pri druhom ivf nieco ine ako pri prvom a uvidis co to spravi. ja osobne sa riadim mozno blbou teoriou, ale vacsinou beriem to drahsie a predpokladam, ze to bude lepsie :wink: ale u mna rozhodujuca pri vybere liekov bola jednoduchost aplikacie perom, pretoze z injekcii mam strach a neviem namiesat ani pregnyl, takze pero vyhralo a bola som spokojna :wink:
katuska ahoooj, takze uz coskoro budes maminka :dizzy_face: nedaj sa vytocit lekarom, udrzuj paniku a vesele brusko :wink: nech sa miminku v nom zapaci :dizzy_face: :dizzy_face:
tani ahoj :dizzy_face: drzim ti vsetko co mam na dnesne sono moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojky kukucky;)...
Leni.. idem az poobede...zacinam byt nepokojna :dizzy_face: .. od dnes uz ziadne lieky :unamused: ...neviem ci mam vobec este papat ten ascorutin....hm co ty na to?...
6. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano aj vam bambulky :dizzy_face:
tanit, prajem krasne sono :dizzy_face: a snad uz ascorutin nebudes musiet papat, uvidis, co povie doki...a hlavne klidek
kvetka- opatruj sa a aj bobka v brusku, nech sa mu tam zapaci :wink:
6. jún 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte-ahoj kukulik ako sa mas?
6. jún 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no klasika tanicka, ako inak :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si cela ty :wink: ja by som si este troska ascorutinu dala, ale ved uvidis co ti povie doktor...ja osobne som za postupne vysadzovanie liekov - znizovat davky....ale ako vravim - uvidis co povie doky :wink: niektore kocky brali lieky az do 16.tt.....
ahoj kukulik :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ..vcera pisala som mail dr. ziadna postupnost vo vysadzovani ze netreba... naraz a hotovo.. ale asi si este fuknem aj utros aj ascorutin preistotu... ten anopyrin a prednison a estrofem uz nedam....dnes mi je napodiv odzaludku celkom ok..vies uz aj z toho mam bobky ze mi nic neni.... :fearful:
6. jún 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
pekný dníček všetkým. dnes idem robiť jahodový džem - tak sa idem realizovať a neviem, kedy sem znova nakuknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslím na vás... :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: tak ja Vas pozdravujem z Lucok...uz od pondelka tu lenosim......
sem-tam Vas precitam, ale je tu vzdy obsadene, funguje iba jeden PC.....proste strasne sa sem dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tanicka, drzim palce na uzv.....lenka a Ty kedy mas ET?
6. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček :slight_smile:
dicinka, u mňa jednoznačne pri výbere injekcií vyhrala jednoduchosť aplikácie - Puregon, presne ako píše lenka
tanitka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: silno držím palčúre na dnešné sono
6. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, tanittka, držím palce na sono... :slight_smile:
renusa, pekne si to uži.
leni, ty teda zajtra? :wink:
6. jún 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take bobky si mala aj pred testovanim - pamatas :wink: nebojkaj, bobik je skratka tam a je OK, ved uz koncis pomaly prvy trimester, aj nevolnosti by mali ustupovat, to pisu aj v knihach :wink:
ahoj gabinka - mnam, robis mi chute :sweat_smile: ja mam rada jahodky, do dzemu by asi nebolo ani co dat keby si ma k tomu pustila :grinning:
ahoj kuspitka tak ako sa citi cerstva tehulka :wink: :sweat_smile:
6. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, mam sa celkom dobre, sklamanie boli, ale doma mam jedneho anjelika,tak je to urcite lahsie a urcite to vyjde na dalsi pokus :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tánička nebojaj, určite to dneska všetko dobre dopadne. Ja viem, že po toľkom prežitom ten strach stále v tebe je, ale tentokrát to už musí dopadnúť dobre. A žiadny stres, ten nerobí dobré bobíkovi :wink: A Táni nezabudni opýtať aj fotečku bobíka, vieš, aby sme sa mali čím inšpirovať. Tak veľa šťastia dnes :slight_smile:
Lenik verím, že Kvetuška doma vaľuchuje aj s drobčekami. Ty sa mi ako cítiš? Zajtra je deň D však? Veľmi ti Lenik držkam palce
Ahojte všetky :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik tebe to nevyslo?
6. jún 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renuska... ahoj... uzivaj si;).. ta voda je velmi dobra :dizzy_face: ... ja som este chodila naviac poobede na plavanie...a vraj treba pit aj tu vodu z tej pumpy co je vonku...je sice tepla ale zazracna;)...
baby diky... snad bobik nebude mat nic proti foteniu :grinning: ....
idem daco pohladat jedle .. ale uz to vidim co zvitazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
6. jún 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, je mi luto, ze to nevyslo :pensive:
6. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzlik, renuska, elicek :dizzy_face:
babule ja mam mat KET zajtra, dnes poobede budu rozmrazovat posledne dve zlaticka, dufam,ze to preziju drobce, ale mam strach....
renuska ty si bahnis v kupeloch, jaj ako ti je dobre :dizzy_face:
6. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, aj vodicku pijem, aj bazen mas este doplateny naviac...a este nejaky zazracny zevraj magnet chodim rano aj vecer naviac, som si doplatila :wink:
6. jún 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma cakalo prekvapko pri nastupe......ze to mam na styri tyzdne a nie tri...ale ja tu nemozem zostat dlhsie :unamused:
6. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:
nebojkaj, však slniečko tak krásne od rána vysvecuje, že sa bobáčikovia isto rýchlo a krásne prebudia a budú netrpezlivo čakať na teba :dizzy_face: :wink: zajtrajšie myšlienky patria tebe :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw renuška :slight_smile: tak len pekne oddychuj a relaxuj. ako ťa tak čítam, hneď by som sa pridala :grinning:
6. jún 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem renuuuuuus, budes mat aspon spolocnost :wink: ako si sa k tym kupelom dostala, poslal ta gyndosko :confused: :confused: alebo ako samoplatca :confused: :confused:
eli dakujem :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renuska....hmmm...zavidim, hned by som si dala povedat, takyto relax nie je na zahodenie :grinning:
lenka...takze zajtra na teba intenzivne vsetky myslime :wink: musi to vyjst
6. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok