IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
7. jún 2008

ahojte.
takynka je stále v nemocke, všetky vás pozdravuje. ešte nebolo počuť srdiečko bobáčika (ale to je skoro), nudí sa. nerobia s ňou nič moc, vyčkávajú na pondelok na primára (na vizitu s ním). - to je asi v skratke všetko...
tak jej na diaľku posielajte pozitívnu energiu...

leni, havka, držte sa a potom dajte info...

pekný víkend všetkým, keď budem vedieť niečo nové o takynke, ozvem sa. papa 😵

gabika24
7. jún 2008

len som zabudla napísať, že stále špiní... tak držme palčeky

kuspitka
7. jún 2008

Ahojte.komu sa nepodarilo ICSI????

kukulik30
7. jún 2008

gabi, takynku pozdrav a nech to vydrzi v tej nemocke......myslime na nu 😵 😵 😵 aj na jej bobika 😵 😵 😵

hava77
7. jún 2008

ahojte 🙂
kocky asi ste si ma pomylili s tym ketom 😎 ja stimulujem na druhe ivf a v stredu to ukoncim 😉
ale dakujem za drzanie palcekov, vyuzijem ich pri ET o tyzden / priblizne/ 😅

gabika24
7. jún 2008

havka, to je jedno, kedy ich využiješ, už teraz ti posielam do zásoby vyškerené tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kukulik, takynku som pozdravila. keď bude vedieť niečo nové, tak sa ozve...

hava77
7. jún 2008

gabi, vsetky som si chytila 😀 😀 😀 😀

mapa73
7. jún 2008

Ahojte 🙂
Gabi, prosím ťa pozdrav aj odo mňaTakynku. Prajem jej, aby čo najskôr bola doma aj bobáčikom a aby boli v poriadku. Posielam veľa pozitívnej energie a božtek na bruško pre krpca. 😉

gabika24
7. jún 2008

ok... mapka 😵
leni, ako? už máš bobáčikov v brušku? 🙂

gabika24
8. jún 2008

ahojte.
pzdravuje vás takynka, ďakuje, že na ňu myslíme. peknú nedeľu 🙂

dicinka1
8. jún 2008

kuspitka..mne sa nepodarilo ivf+icsi..

rosienka
8. jún 2008

lauri ☹ to je smutne, uz som ta brala za urcitu tehulku...a 😢

taky - urcite to prejde, aj moja mamina casto so mnou krvacala a spinila a udrziavala v nemocnici to 3. mesiaca...a som tu 🙂 , takze neboj, prejde to a gombicek zabojuje

kuspitka - my mame skoro rovnake datumy ET a testov! 😎 Inak mne prve ICSI nevyslo a aj teraz sa oplodnilo len jedno vajicko, ale za to ukazkovo. Takze ICSI nezaruci uspech, ale kvalita vajicok a spermii je rozhodujuca. Ked nie su vajicka v tom spravnom stave a ked je kvalita spermii velmi zla, neschopna oplodnenia, tak ani medicina nic nezmôze. Darmo tam tu spermiu vpichnu, ked ona v sebe nenesie ten dobry geneticky material. Aj nam ukazovali fotky nasich neoplodnenych-oplodnenych vajicok, ktore sa proste nespojili so spermiou a nezacali sa delit. S tym sa neda zial nic robit, aj mna to hrozne trapi, ale verime, ze toto jedno to dokaze...

lenka20
9. jún 2008

ahojte raketky 😵
ani ja nemam dobre spravy pre vas - KET sa nekonal, embrijka neprezili rozmrazenie, jedno sa vobec nechytilo a na druhe sme cakali az do deviatej, ale zacalo degenerovat takze nic.... ☹ ☹ ☹ takze nas caka cely kolotoc odznova.... pockam na vysledky z genetiky - hadam uz tento tyzden budu komplet - a pojdem ku krajkovi vypisat tretiu ziadost.....
takynka drzte sa v tej nemocke, nech vas daju do poriadku, urcite to bude lepsie ked budete pod dozorom 😉

gabika24
9. jún 2008

ahojte.
leni, je mi to ľúto. ale určite to pri tomto pokuse vyjde. a hlavne budeš mať kompletné výsledky a potom šup-šup a bude z teba mamina. veľmi držím palce, ale to vieš 😉

lenka20
9. jún 2008

viem gabinecka 😉 len sa bojim, ze tie kompletne vysledky mi budu na dve veci - zatial to vyzera, ze sme obaja zdravi ako ryby....teda niezeby som chcela byt chora, ale je to na zlost, ze sa nenasla zatial ziadna pricina....
daj potom prosim vediet co je s takynkou... a uz mas dalsi tt pripisany 😵 kedy budete vediet co sa skryva v brusku 😕 😕 moc vam prajem aspon jedneho chlapceka, nech to mate zladene 😉

zuzla80
9. jún 2008

Ooooch Leni, tak som na teba cez víkend myslela. Možno je to takto lepšie hneď od začiatku, veď pozri na Táničku, jej sa bobík tiež nerozmrazil a hneď jej vyšlo ďalšie IVFko, tak verím, že toto bude tiež tvoj prípad. Veľmi ti to prajem 😉 .
Gabika aj ja pozdravujem Takynu, urobila dobre, že išla do nemocnice, predsa tam bude pod kontrolou. Držím palce Taky, aby to drobček vydržal.

kukulik30
9. jún 2008

leni 😔 moja , co to tu citam, to ma mrzi ☹ ....ale hlavu hore, ved pravda je, ze pri ET je aj vyssia uspesnost a to uz urcite vyjde, verim tomu.....staaaasne silno budem drzat palce...uvidis podari sa to 🙂 🤐 😵
a to , ze sa zatial nenasla ziadna pricina, to musi ist na nervy, ale zase na druhej strane, je lepsie, ze ste obaja zdravi, ze mas ty dobre vajka a drahy dobre spermijky, aspon budu silne embrijka a silno sa zahryznu do tvojej perinky 😉

lauritka
9. jún 2008

leni.... to je ako u nas..relativne zdravi..a stale nejaky problem 😒 moj gynekolog mi radil po prvej MS skusat prirodzene. je to velmi krute, kolko si musime prezit aby sme sa dostali k niecomu tak prirodzenemu ako je dieta.

lenka20
9. jún 2008

ahoj kocky 😵
lauritka moja - ale my to zvladneme, hm 😉 jasne ze som rada, ze nemame nic vazneho ani jeden ani druhy... ale o to horsie - lebo 9 rokov bezvysledneho snazenia bez priciny je o nervy 😠
idem radsej prec, zbytocne vas deprimujem 😒 ... ale chcem vediet co je s takynkou -dufam, ze sa drzkaju...

zuzla80
9. jún 2008

Lenka vôbec nás nedeprimuješ, práve naopak, vieme o čom hovoríš a úplne ťa chápeme. Sme radi, že si tu s nami a že ťa máme, však baby 😉 🙂 ? Každá z nás sa trápi nejaký ten rôčik, my napr. 3,5, ja viem, čo je to k vašim 9rokom, ale ver mi Lenka, pre každú z nás je to ťažké, či je to rok alebo 10rokov snaženia. A preto sme tu, aby sme si pomohli, hmmm. Ja osobne som ti vďačná za každú jednu radu, ktorú si mi dala 😵 😉 🤐

mapa73
9. jún 2008

Ahojte
Leni ☹ je mi to veľmi ľúto.
My sme mali 10 zamrazených embrií a rozmrazili sa len 2. To boli tie dva neúspešné kety. Najskôr som mala veľkú nádej, že keď to nevyjde, tak máme ešte mrazáčikov a vidíš. ☹ Hlavu hore a ideme ďalej 😉

Lauri, možno motyka vystrelí a ty budeš mamina prirodzenou cestou, držím palce 🙂

Takynka držkaj sa. Veľmi tu chýbaš, ale radšej nech ste pod dozorom

tinucha
9. jún 2008

Ahojte.
Lenka, to mije ľúto. 😒 Verím tomu, že je ti ťažko. Ale zase raz vyjde slniečko a nazbieraš silu a energiu doďalšieho boja. Trošku si oddýchni, uži si leto ako sa dá, choďte niekam k vode. Uvidíš, že ten tretí pokus už bude určite úspešný. 😉

Taky, myslím na teba.

fedra
9. jún 2008

Lenka, velmi ma to mrzi ... ale som si ista,ze na dalsi pokus sa to uz podarit musi ... jednoducho musi a hotovo.

hava77
9. jún 2008

ahojte, lenka to je skoda.... ☹ ale zase sa vravi ze do tretice vsetko dobre, tak sa toho drz a uvidis ze to
vyjde 😉

gabika24
9. jún 2008

babulky, písala som taky, že na ňu všetky myslíme. dnes má vizitu s primárom, tak potom bude vedieť viac a napíše. hneď vám to sem hodím - teda, ak mi to zoberie odpoveď, lebo pred chvíľou mi ju nenapísalo.
leni, aj my sme obaja ok - až na tie moje PCO, ale každý lekár hovoril, že to pôjde, až taký veľký problém to nie je. a to sme sa (s pomocou lekárov) snažili 6 rokov. podstatné je, že to vyšlo, tak ako to raz vyjde každej z vás (nás), len to nesmiete vzdať (aj keď už aj my sme to raz skoro vzdali). tak sa držkajte.
keď budem vedieť o taky niečo nové, napíšem... 🙂

ellianka
9. jún 2008

ahojte žienky
leni 😔 ☹ je mi to veľmi ľúto...ale ty si silná žienka a viem, že nič ťa neodradí a pri ET sú veľké šance, tak snáď sa konečne zadarí...strašne by som ti to priala, veď vieš. držkaj sa 😉
takyyy 🙂 dúfam, že sa s bobíčkom držíte. som strašne zvedavá a silno držííííííííííím palce 😵

tanitta
9. jún 2008

Ahojky kukucky 😉
...Leni ...☹ ...kuk do IP..
... nechapem postup dr. v nemocnici kde je Taky... ze cakaju na primara to ako dovtedy je bezakejkolvek liecby???? ....mna primar ani nevidel az na velkej vizite.. hned po prichode som dostala lieky a inj. okamzite na sono a na druhy den takisto... a to som"len" spinila.... dufam ze su v poraidku aj s bobikom...

lenka20
9. jún 2008

jaj babulky ste take milucke 😵 eli - mna to neodradilo, som ako lepidlo, uz som na minulej kontrole krajkovi vravela ze ak to nevyjde teraz tak ma tu bude mat zas, ze sa ma len tak nezbavi, odidem az s akciou srdiecka 😉
len sa bojim dalsej stimulky, mam myom a ten sa zvykne stimulaciou zvacsovat, plus dalsia PN v praci, neisty vysledok... rozmyslam nad darcovskymi vajkami....skusit ich dat oplodnit prirodzene, nie ICSI.... neviem, este sa dohodneme s manzelom a uvidim co povie krajko...
gabinka tak ako sa ma taky 😕 😕 uz je dufam po vizite a stastna ako blska 😉

gabika24
9. jún 2008

už som jej písala, že ste nedočkavé 😀 (aj ja), tak nech dá hneď vedieť, keď bude niečo vedieť - no ale sa vyjadrujem 😎

ellianka
9. jún 2008

leni 😀 to lepidlo ma dostalo.
hmm a ten myom sa nedá nejakým spôsobom odstrániť? ja tiež už dlhšie uvažujem nad darcovskými vajkami...a chystám sa to prebrať s krajkom na najbližšom stretnutí. uvidíme...