IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

juja
14. feb 2008

Ivka ahoooj a ďakujem 🙂 🙂 Zajtra som sa chystala napísať Ti IP a ty si ma tu takto vymákla 😀 Budem sa snažiť šetriť sa a dávať na seba pozor, kúpať sa nemám v čom, lebo mi máme len sprchový kút 😀 😎 . Dúfam, že nám to šťastne dopadne. Opatrujte sa aj s bábätkom 😵

iva79
14. feb 2008

Hej, hej vymakla som Ta. 😎 Juji urcite nam to dobre dopadne, pockaj o chvilu ma dobehnes s bruskom. 🙂
Ja som uz len cakala pokym nejaka z Vas otehotnie a presupneme sa do tehuliek po IVF.
Este je tu dost cerstvych adeptiek a myslim, 😉 ze sa coskoro prehupnu k nam. To bude velka privalova vlna. 🙂 🙂 🙂

hava77
14. feb 2008

jujka gratulujem a tesim sa sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dodala si mi nadej lebo ja ketu velmi neverim ale teraz ma si zacne chytat konecne optimizmus 🙂

mirusch
14. feb 2008

Ahojte baby, mám iba chvíľku, rýchlo mi hláste, kto je tehu!!!! 😵

pipka
14. feb 2008

mirush, zatial vieme o jujke a zuzlinke, ale ta musi testovat este raz, tak ece pockaaaj 😉

mirusch
14. feb 2008

Pipka díky.
Som kukla. Zulka, mrzí ma to ☹ ale máte mrazáčikov, tak si poplač a znova do toho, to by to, aby sa nepodarilo!!! 😔
Juja, tebe srdečne gratulujem 😵 😵 Super novinka.

Joj, babenky, nám tu bude v kúpeľoch veľmo dobre...ale internet je len v kaviarni, na izbe je pomalý... tak len na skok som tu.

gabika24
14. feb 2008

jujka no vidis - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr 😀
zulka, moc mi to je luto. ale neboj, posledny pokus to isti. nam tiez vkladali posledne tri (uz sme viac nemali - a to sme ich mali povodne 16embr.), no a jedna kocka sa chytila. tak sa drzkaj, oddychni si, zrelaxuj. a poplac si, nedus to v sebe, lebo to bude este horsie.
tak zuzla, drzkaj sa....
ostatne babulky tiez vela stastia

takyna
14. feb 2008

Mirusch vidím, že si už na Slovensku, tak vitaj 🙂

tanitta
14. feb 2008

Jujka... takze uz oficialne .. gratulujeemm... ze to neuveritelny pocit ze? 😎 .. ked to tak oznamia 😵

nelynka
14. feb 2008

ahojte, som tu...neznasam valentina, staci vam?

katy2
14. feb 2008

Ahojte! 🙂
jujka, gratulujem a drzim palce do dalsich dni 😵 😵 😵 😵 Zuzla, ty sa tiez opatruj, drzim palce...
Zulka, to mi je velmi luto 😔 Tie okamihy su strasne, ale prajem ti vela sily do dalsieho boja... Raz to musi vyjst....

lenka20
15. feb 2008

jujka - takze oficialne gratulujem moja 😵 😵 😵 urobila si mi velkuuuuu radost, opatruj sa a na to male davaj pozor, thuj thuj thuj prajem krasne tehulkovanie, dufam, ze nas neopustis celkom a nebudes sa teraz kamaratit len s tehulkami - potrebujeme tu veeeela tehu bacilov 😉 🙂
zuzlik - ahoj 😉 drzim palce nech ti HCG krasne rastie, kedy ides zase na krvicku 😕 to cakanie je neprijemne 😠 , ale hlavne nech to dobre dopadne 😵
nelynka - chapem to dobre, ze sa nezadarilo 😕 ach jaj, to je mi luto nely 😢 😢 , ale vidis, ziadnej z nas raketiek to na prvy sup nevyslo, takze to spravne embrijko ta caka v mrazaciku, budem drzat palce na KET 😉
baby ja dnes cakam mrchu a zacinam ketovat -ak sa jej teda uraci, som taka nervozne-naradostena ze az 😀
zulka - uz je dnes troska lepsie?
ivka - musite nas s jujkou pockat - hadam este nebudes mat odrodene kym sa aj my vsetky presupneme k tehulkam 😀
tanitka, zase som zabudla kedy mas tu kontrolu v heliku 😠

tanitta
15. feb 2008

Dobre rano.. kukucky.. 😉
Leni ... takze budem mat partacku;)...to som rada....idem na utz v stredu....20teho...
.... ja vam zelam krasny vikend....balim veci a odchadzam vikendovat;)... paaaaaa

takyna
15. feb 2008

Ahoj tanitka, tak mrcha dorazila ráno konečne, asi to červenô vínko zabralo 🙂 , ide sa stimulovať na IVF, Hurá 😀 prajem ti príjemný víkend ahojky

lenka20
15. feb 2008

jeeej, takyna - tak konecne mrskujes, prajem uspesnu stimulku, krasnu urodu vajok 😉 🙂
teraz na tu mrchu mrchatu cakam ja 😀 sa striedame 😀
tanicka paaaaaa - krasny vikendik
zuzlik - si v praci, ako zvladas tie nervy, dufam, ze OK 😵

zuzla80
15. feb 2008

Dobré ránko raketky 😉 ,

Zuliček, je mi to veeeľmi ľúto. Celý deň som na teba veľmi myslela, a dúfala som do poslednej chvílke, že to výjde. Verím, že si silná osôbka a že to len tak ľahko nevzdáš. Kľudne si poplač, veď to k tomu patrí, lebo emócie sú silnejšie. Veľmi ti držím palčeky, aby sa to pri ďalšom KETe podarilo.

Jujka - tehulka a tebe už oficiálne GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEM. Ja som to už vedel, keď ste vyšli s tým obrázkom, že to bude tutovka. 😀 😀 Veľmi sme sa s mužíkom z vás tešili, a sme radi, že sme vás spoznali 😉 Musím povedať, že Jujkovci sú úžasný a čakali s nami až pokiaľ sme nevyšli z utz. 🤐

No my to máme o niečo zložitejšia. Nám asi nič nemôže ísť všetko hladko. Ráno na utz bola sliznici 11mm a vraj dobre prekrvená, ale nebolo nič vidieť (aj keď Jujka nás ukľudňovala, že oni sú špecifický prípad a vraj len málokedy je niečo vidno, už tak skoro-Krajkove slová 🙂 ). Tak sme museli čakať na krv. No a po tom neskutočne dllllllhom čakaní, nám volala sestrička, že HCG je na hranici, ale vraj to vyzerá ružovo 😕 . Ale, aby sme ešte v pondelok prišli na krv a utz, že už možno na utz aj niečo bude vidno. Juji dúfam, že už bez obrázka neodíjdeme ani my 🙂
Tak nám prosím držte palce. Ani neviem, čo preto urobiť, aby to dopadlo dobre. Asi len byť v kľude, aj keď po tom včerajšku, by sme asi mali skončiť na psychiatrii 😀 .

Idem si vás ešte prečítať. Tak zatial paaaaaaaa

lenka20
15. feb 2008

ahoj zuzlik - tak ti prajem na pondelok krasny obrazok miminka a vela vela vela HCG v krvicke 🙂 co treba robit to ti nik nepovie, bude ako ma byt ci budes lezat cely vikend alebo chodit po horach, tak si asi len skus spravit co najvacsiu pohodicku a nenervacit prilis - aj ked to bude urcite straaaaasne dlhy vikend, budem drzat palce nech to len dobre dopadne.

takyna
15. feb 2008

Leni veľmi pekne ďakujem, držím palce aj tebe 😵

takyna
15. feb 2008

Zuzla som rada, že poznám aj vás aj Jujkovcov, my sme sedeli s mužom, a ja som sa pýtala na ten ultrazvuk 😀

takyna
15. feb 2008

Lenka a kedy ti vychádza KET?

zuzla80
15. feb 2008

Lenik, som dnes v práci, nechcelo sa mi ostať, doma, ale ak mi v pondelok potvrdia, že to rastie, tak rozmýšľam, že ostanem aspoň týždeň doma. Teraz som v celku kľudná, v podstate od včerajšieho telefonátu, ale bojím bojím na pondelok. Úspech je už aj to, že sa nám drobček uchytil, a len dúfam, že na správnom mieste. Ešte nikdy sme nemali pozitívne hcg, ani len ťuk a toto je už 5ET čo máme za sebou.
Nevieš Leni keď je hcg hraničné, môže byť, že sa drobček uchytil neskôr alebo....?

Jujka ostala oddychovať doma, tak dúfam, že si poriadne oddýchneš a načerpáš energie pre dvoch.

Takyna to si bola ty, si pamätám, že sa niekto opýtal, že či čakáme na utz a Jujkovci sa hneď zdekovali viac sedačke a jujkyn manžel zahlásil, že on na utz nečaká 😀 No a my sme boli tí druhý, ten veeeeľmi nervózny muž bol môj 🙂 .

takyna
15. feb 2008

a tá pekná jeho žienka si bola ty 🙂 , tak ma teší 🙂 , zuzla chcem sa opýtať pili ste vedla tých 5-6litrov pri odbere a stimulke ako baby vravia, že by sa mal dodržiavať pitný režim?

zulka29
autor
15. feb 2008

Ahojte dievky 🙂

Zuzlik, strašne vám držím palčeky, nech drobček rastie 😉 ...verím že všetko bude v poriadku a v pondelok budete veeeľmi šťastní 😵

Tak Heliosačky sa už tisším skoro všetky poznáte, super 😉

Leni, ty si také zlatíčko, ty na nikoho nezabudneš a všetky nás tu utešuješ a povzbudzuješ, určite budem ok, aj keď ešte to nie je ono...tak tebe nech čoskoro dorazí mrcha mrchatá...aj ja už ju chcem, nech sa môžem objednať do GF...

Lauritka, a ty ako pokračuješ? 😕 palička zosilnela?

juja
15. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂
Tak dnes som v robotke len na skok a o chvíľku bežím domov na gaučík oddychovať 😉

So srdca Vám všetkým ďakujem za gratulácie a úprmimne Vám želám, aby ste sa už čoskoro aj vy mohli potešiť z pozitívnych tehu testov 🙂

Zuzlík Ty sa nič neboj v pondelok si aj teba Krajko odfotí 😀 Neskôr sa krpci zahnieznili, tak si trošku dávajú na čas, ale sú tam 🙂 Aj Ty si cez víkend pekne krásne doma oddýchni a nič nerob - môj drahý dnes ráno zahlásil, že bude zajtra žehliť- asi sa na tú kopu už nemôže dívať 😀 😀 Zuzlík Ty si nám tu vychválila aký sme úžasní, ale až taký úžasní zas nie sme ..... za Martinom sme prišli na to, že veď sme Vám mohli aspoň na stanicu zaviesť, aby sme Ťa trošku šetrili, ale boli sme taký "mimo", že nás to ani sôr nenapadlo, prepáč 😉 A aj my sme radi, že sme Vás spoznali fakt ste veeeeľmi sympatická dvojica (zatiaľ 😵 )

Lenka neboj sa ja sa Vás nechystám opustiť, mne je tu s Vami fajn. Ja si tu pekne na Vás ostatné počkám 🙂

lauritka
15. feb 2008

zulka nie a myslim, ze mrcha sa blizi- cely spodok ma boli...rapiclear nemam a na pepine z DM to nesilnie..ale mam asi dost hnusnu crevnu chripku..od utorka hnackujem a teplotujem , mam krce v cervach..proste mizerne sa citim. 😖

lauritka
15. feb 2008

ah ved som vam zabudla aj gratulovat ..prepacte. 😔 nech sa vam babtka pekne drzia. a zulka my bojujeme dalej 😵

takyna
15. feb 2008

Ahoj lauritka, fú to je nepríjemné, vela čierneho uhlia pekne do perinky sa zababúš a liečkaj sa 🙂

lauritka
15. feb 2008

taky dik..ved sa napchvam sucharmi 😅 aspon trosku schudnem..vsetko zle je na nieco dobre. asi budem zase vyvolavat mrchu ??? 😕 nejak sa tej mojej sliznici nechce odlupnut 😉

takyna
15. feb 2008

to dokonale poznám laurit s tou mrchou, už som bola z toho normálne psychikcy mimo, ani majoránkový čaj, ani keksík s mužom , ani teplý kúpel, ........ale červené víno suché svatovavrinejcké zabralo!!!! 😀

lauritka
15. feb 2008

takyn ja sa bojim este experimentovat...lebo tie krce, co mavam v cervach su neznesitelne 😖 trva to dobru hodinku kym to prejde... asi si na nu len musim pockat a ak nedorazi, tak pojdem na vyvolavacku buduci tyzden.
ved som uz 50 DC wow 😝 moja mrcha ma nechce..uz od ktobra sme sa nevideli 😉