• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
lauritka tak to je jasné, keď od októbra musíš ísť k doktorovi
15. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak vidim ze len same pozitivne spravicky tu mame..

takyn gratulujem k mrske a hor sa do stymulkovania..

juja, zuzlik, drzkam palceky, nech vam babetka pekne rastu...

leni ano pochopila si to spravne, je to negativne, ale co uz...
15. feb 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka drz sa ..bolo to len 1. IVF..este mame vela moznosti :wink:
15. feb 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit zatial....
ked sa KETko nepodari tak to vyzera ze aj nasa svadobna cesta do kupelov bude v prdeli, lebo 3tyzdne dovolenky ani nedostanem a ani nebudem mat..ach jaj..a ci ma doktorka necha na PN asi tazko..
15. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nely, do kedy si na PN-ke? a ešte mi povedz, od kedy sa mám nadájať tým pitným režimom , prosím ťa :confounded:
15. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka :grinning: nič si z toho nerob, aj tak sme mali ešte koooopec času a autobus-strella nám stojí hneď blízko centra ani utekať sme nemuseli :grinning: . Ešte sme aj na stanici čakali, takže v pohodičke, je ti odpustené. Veď ta radosť bola na vás vidieť :grinning:, ste super trojka :grinning: Tak sa len pekne držte, oddychujte a ja verím a modlím sa, aby to v pondelok dopadlo dobre a že nás Krajko už odfotí :grinning: Dúfam, že drobček sa len neskôr uhniezdil a preto je hcg na hranici. Ale hlavne že tam je :wink: A mužík nech pekne požehlí a postará sa o vás. Že ho pozdravujeme :wink:
15. feb 2008 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna nadajaj sa uz od zaciatku stimulacie :slight_smile:
15. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-gratulujem tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyn staci ked budes pit po odbere vajicok viacej, ja som pila max 4l viac som do seba nedostala..

akurat idem do CARu pre ukoncenie PN a od stredy uz zase musim ist do tej po.... roboty, boze ja uz tam nechcem ist!!! takze uz nebudem mat na vas ani tolko casu, kym si zasa zvyknem tam stat 12h jak debil..
15. feb 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka :pensive: :pensive: :pensive:
ufff, ufff, laurt to bude tvrdé, v robote máme 1-záchod a je nás 12-žien :slight_smile:
dior :frowning2:
ahojky lauritka - no ale mrcha este neprisla, tak mozno predsa bude mimi :confused: :confused: ci uz podla teplotky usudzujes ze nic :confused:
takyna ja ak mi dnes pride mrcha tak zacinam brat kuzelne tabletky a ET by pripadal do uvahy podla mojho odhadu tak okolo 5.-7.marca alebo tak nejak. zalezi od MS. a este si sa pytala na tekutiny - pocas stimulky pi vela vodicky - je to dobre na tvorbu vajok - ale zase nemusis to do seba nasilu liat, ja som pila tak 2-3l denne, co by sa malo pit aj normalne, lenze ja na to inokedy moc nedbam a niekedy veru nevypijem ani liter za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pocas stimulky som si na to davala bacha. myslim, ze po tych injekciach ta bude aj viac smadit, takze to nebude ani nasilu, skratka je clovek po tych hormonoch smadnejsi :wink: no a potom je dolezite pit vodu po odbere vajok proti hyperstimulaku - ale to ti uz v heliose povedia, ci ti hrozi alebo nie. ak nie, tak si nadalej vystacis s 2-3l. ak ano tak budes musiet pridat :grinning: ale snad bude vsetko OK, v heliku maju velmi malo pripadov OHSS lebo sa tam casto chodi na kontroly a davaju na to velky pozor.
zulka ahoj :wink: tak mozno sa nam konecne podari ten spolocny termin :wink:
zuzlik - hranicne HCG moze znamenat 2 veci - bud sa krpcek uchytil neskor a HCG stupa pomaly alebo sa krpcek prestal vyvijat a odchadza. je to hop alebo trop. musis dufat a verit a my ti budeme drzat palce aby to v tvojom pripade bolo tak ako s emily kedysi - vies ako pomalicky jej stupalo HCG :wink: a je tehula jak vysita :wink: podla tvojej sliznice to vyzera dobre, tak thuj thuj thuj :dizzy_face:
jujka relax relax oddych, len manzelika zapoj, nech si zvyka makat v domacnosti :grinning:
15. feb 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyn vydrzite neboj, im povies ze mas prednostne pravo :sunglasses:
baby je normalne ze sa mi uz 3. dem toci hlava ako sialena??
15. feb 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri nazďo-čakáme na mršku spolu,ale tebe príde až za 9 mesiacov :grinning: ,ja som dnes 35DC a stresujem - to keď budem čakať tak dlho ako ty -ja už by som letela na sono, včera som môjmu drahému pri romantickej večery omielala že som urťčite chorá a že čo všetko môže byť........................chúďa moje :sweat_smile:
15. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pzaj baby ako ste vcera oslavili valentina? co ste dostali?
15. feb 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior ale si si ista :grinning: lenka podla mna nie...to by bola vyssia teplota. :pensive:
15. feb 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna..staci tolko ako pisala lenka :sweat_smile: inac aj mna napadlo, ze som asi mala hranicne hcg ked vychadzali tieniky :confused:
15. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, díky za odpoveď, áno som fakt viac smädná ako normálne , tie návaly ako v prechode sú úplne najhoršie,

nely , mrcha sa ti už rozbehla? ak nie tak podla mna ťa z toho bolí hlava

dior ty stimuluješ?
15. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja radsej babulky moje, som myslela ze som nad vecou ale nie som, je mi z toho smutno, aj ked sa svet pre jedno negativne IVF nezruti :grinning:
ale potrebujem cas asi...a este stresy z toho ze musim do prace...
tak sa tu majkajte, ja sa ozvem...papapa a pekny dnik vam prajem..
15. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyn mna neboli mne sa mota hlava a je to dost neprijemne, asi mam nizky tlak alebo co..
15. feb 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely drzx sa...mne bolo vcera tiez velmi zle, krutila sa mi hlava..to je nizky tlak- pi tekutiny...ja to poznam podla toho, ze mam uplne ladove ruky a nohy, to uz viem, ze mam tlak v prdeli :slight_smile:
15. feb 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna-nie, som po MA(KET) a čakám druhú mršku, tá prvá prišla na čas a tá druhá : dnes 35DC-to sa mi ešte nikdy nestalo, ja musím čakať aspoň do apríla a idem na 2 IVF-jupííí nech je už jar :dizzy_face:

ty si asi v Heliose-však? to si v dobrých rukách :wink:
15. feb 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď idem dostať mrchu, tak ma až tak zabaká, tak sa mi motá hlava
15. feb 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka,ja keď som pri prvom ET zistila že nie som tehu- to si mala vidieť tie scény-Národné divadlo môže ísť dokelu s hercami-mńa by obsadili do hlavnej úlohy :grinning: -strašne ma to zobralo, vyplakala som všetky vreckovky v dome, pri druhom to bolo ešte horšie skončilo sa to škaredo a moje telo ani nevládalo plakať..... je to dlhá cesta ale kdo vydží príde do ciela :wink:
15. feb 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč mi dior, mám v tom zmetok, držím palce
15. feb 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna -aj ja tebe :dizzy_face:
15. feb 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka - tie navraty do prace su najhorsie, ale aspon prides na ine myslienky, ja som bola doma strasne nervozna :angry: pri prvom IVF som si vycerpala 2t dovolenky a potom som cely minuly rok krkala ako zaba na suchu :dizzy_face: nelynka ono to chvilu potrva kym to rozdychas, najma prve sklamanie sa znasa najhorsie, ale aspon si clovek uvedomi, ze ani IVF nie je zaruceny uspech a tie dalsie pokusy uz berie s vacsou rezervou. ale mas mrazacikov, to je super a niektory z nich bude isto adept na miminko pre nelynku :wink:
zuzlik a chodia vam take dobre spoje vlakove ze chodite vlacikom :confused: stihas sa rano dovalit az na ladoven nacas :confused: mate to strasne daleko. pekne hladkaj brusko, mas tam asi lenivca, nech sa troska rozhybe a v pondelok sa ukaze svetu :wink:
15. feb 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ste zlate..ja som s tym uz ako tak zmierena, ved som to uz aj tak par dni tusila, ze to bude negat.

leni, javiem ze tie navraty do prace su najhorsie, ale ja som sa uz do tejto prace vratit nechcela..a teraz mam dilemu, lebo 30.3. mi konci zmluva a uz som nechcela predlzovat, koli peniazom a 12h staniu...ale ked pojdem v aprili na KETko, tak sa mi neoplati zacinat s novou pracou, lebo ked budem zasa na PN tak ma mozu vyrazit v skusobke a ked sa to nechyti a ja budem stale v tejto praci tak ma porazi robit tam za 11000 jak debil...joj..strasne..
15. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, z našich debát by mohol byť normálne román...neche sa do toho niekto pustiť? Ja písanie nemám rada a čaká ma aj písanie diplomovky...béééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nelynka, určite si veľmi, veľmi smutná, ale si tu z nás raketiek tuším najmladšia, určite budeš čoskoro maminka, musíš byť silná, máš ešte mrazáčikov, podarí sa, pozri na na našu Jujku, veríme že aj Zuzlu, Pipku a veľa ďalších :wink: šup, šup, vyrazte niekam s mužíkom na víkend...a čaká ťa svadba, budeš krásna nevestička :dizzy_face:
15. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok