IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
19. feb 2008

arturinka, tiu je stranka http://www.3dultrazvuk.sk/, on napr. patri medzi 4 certifikovanych lekarov na Slovensku na sono v 1 trimestri, mozno ma aj gynekolgicku ambulanciu.....

zuzlik, to snad nie????????????

takyna
19. feb 2008

lauritka, choď si dať spraviť vyšetrenie , s tou tvojou mrchou sa mi to nepáči, pre tvoju vlastnú istotu a pohodu psychickú

tanitta
19. feb 2008

Zuzla...bozinku.... to su nervy....uz nic neovplyvnime co sa ma stat sa stane...urobila si vsetko preto aby drobec vydrzal.. teraz uz len cakat.. sme tu s tebou...
Pointka.. kuzelne su ethylestradiol nieco ako estrofem... tu tak carovne ze dokazu vykuzlit z nas inych ludi ...ked ich papame... 😠 ... fujtajbl...
Dracik.. no ja som pomali uz v polovici 😎 ...zajtra utz...

dracik1
19. feb 2008

pipi, potes prosim ta zuzlinku, ako som mala aj ty problemy na zaciatku a mas stale babatko 🙂

lauritka
19. feb 2008

takyna idme v piatok na uzv...inac som volala s kamoskou..bola u HErmanna na IVF-kach a tusim po jednom jejemrcha nedosla pol roka !! ze vraj jej nedorastala sliznica...dufam, ze to nebude moj pripad..lebo ma fakt porazi.
taky cas sa len caka a caka 🙄

pointka
19. feb 2008

tanitta aha, no ja dnes zacinam estrofem, tak mam cakat navaly skvelych nalad? 🙂

takyna
19. feb 2008

lauritka, keď ja to už prežívam s každou z vás, a prajem si len aby dobre bolo

tanitta
19. feb 2008

Pointka.. asi tak nejak, najlepsie je sa odizolovat od okoloteho sveta 😵 ...

pipka
19. feb 2008

dracik, ved som jej to na predoslej strane napisala 😉
ze aj ja som krvacala a brutalnejsie, a to som bola skoro v 6tt a ustali to vtedy este obe babatka 😉 to ze si to to jedno neskor rozmyslelo, podla mna nemalo s tym krvacanim nic spolocne, ved to bolo o mesiac neskor.
zuzlik hlavku hore, bude dobre...tfuj tfuj tfuj 😵

pointka
19. feb 2008

tani tak to si dovolit nemozem 🙂 ale beriem 1000 mg magnezia denne uz asi druhy mesiac a neporovnatelne som sa ukludnila, tak snad mi pomoze s naladami... to moj manzel bude rad 🙂

lauritka
19. feb 2008

no len mne sa to nezda u zuzly s tym poklesom sliznice 😕 sliznica by mala byt v tehu vysoka... ja viem, ze nadej umiera posledna, ale treba sa pripravit na najhorsie 😖

pointka
19. feb 2008

hm.. tie percenta budu asi pravdive ☹

zulka29
autor
19. feb 2008

Co nakuknem to zla spravicka? ☹ čo sa to tu dnes deje? 😨 ☹
Zuzlinka, drž sa... 😔

zulka29
autor
19. feb 2008

Ahojte tehulky, Dracik a Pipi 🙂

pipka
19. feb 2008

ajoooj zulinka nasa milaaaa 😵 😵 😵

zulka29
autor
19. feb 2008

že naša milááá 😵 😵 😵 jeeee...
Pipi, ináč neviem či budem môcť v piatok prísť, lebo len možnoooo...sa pojdeme na víkend flákošiť 😀

lenka20
19. feb 2008

zuzlicek co to citam 😠 😠 snad sa to este spravi zuzli, musime verit a dufat az do konca, aj ked to veru nevyzera moc dobre ale stavaju sa kadejake veci. este silnejsie drzim palce, drz sa moja, skus brnknut krajkovi ci nemas prist skor 😕
ahoj pipinka 🙂 len nas navstevujte castejsie, vidis ako vas tu velmi treba 😉
este mate cas na nakupy 😉 aj ked neviem ako to budem zvladat ja - ked vidim nieco krasne na miminka tak sa musim velmi trhat aby som nieco nekupila a to este nie som ani tehu 😀

pipka
19. feb 2008

zulik, to mi neurobis, taaak sa na teba tesim 🙄 aspon na chvilkuuuuu 😉

zulka29
autor
19. feb 2008

Pipka, budem sa snažiť aby som prišla aspoň na chvíľku, som zvedavá na tie vaše brušiská 😀 ...a musím vám ich pooriadne vyhladkať, nech už aj ja konečne som tehuuuuuuu...huhúúú.... 😵

mapa73
19. feb 2008

ahojte babenky! 🙂

Zuzli, drž sa a ešte nestrácaj nádej!

Pointka, držím palce, aby ethinilestradiol s tebou moc nemával, a nech si radšej plní svoju úlohu v organizme. ja keď som ho užívala prvýkrát, tak mi bývalo zle. druhýkrát som ho už zvládala v pohode. je to asi zvyk.
😉

pipka
19. feb 2008

veru veru zulinka, nech na teba nadychame tych virusov... 😵 😎 a v aprili si tehuuuulka 😀

lenka20
19. feb 2008

zase maju blavacky protekciu 😀 😀 aj ja chcem virusy 😲 😲 😲
mapa ahoj, tie super nalady potvrdzujem, taka hnusna som uz nebola pekne dlho 😉 dufam, ze sa to zlepsi, lebo ak nie, tak budem osamela matka 😀 😀
zulik a kam sa chystas 😕 😵
zuzlinka volala si 😕 😕 😕

pipka
19. feb 2008

lenulik, chytaaaaaj posielam ti...FUUUUUUUUUUUUUUU 🤐 ...mas? 😀

zulka29
autor
19. feb 2008

Lenik, ešte nevieme presný cieľ, ale asi pozrieme bratov Cechov 😉 a pojedeme možná na běžky 😎

pipka
19. feb 2008

fuuu, ty svetobeznica 😀

lenka20
19. feb 2008

zulka to vyzera dobreee 😉
pipka mam a aky je velky 😀 😀 😀 hadam sa aj podelim s ostatnymi raketkami 😉 😀

silviami
19. feb 2008

Lenka 20, ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Pozriem si ešte link, čo si mi poslala a asi to skúsim. Výlet do Prahy a 5 200 CZK je stále menej ako neúspešné 3. IVF bez toho, aby sa robili nejaké vyšetrenia.

Silvia

zuzla80
19. feb 2008

Ďakujem vám za povzbudenie, už sme si s mužíkom povedali, že nech už to dopadne akokoľvek, tak to určite nevzdáme. Pipi ďakujem za tvoj príbeh, čítala som ho keď si ho písala Jujke 😉
Lenka nevolala som Krajkovi, zatiaľ sa to úplne nerozbehlo, zatiaľ sú to také slabo ružové výtoky, ale ak sa do zajtra rozkrvácam určite mu zavolám.

Jujka a ty ako? Už to prestalo? Budem rada, ak sa v Helíku vo štvrtok stretneme 😉 Asi pôjdem sama, lebo mužík nebude môcť.

mirica
19. feb 2008

ahojte KET-ušky

zuzla , jujka-strašne moc držím palčeky , nech sú to len blbosti a mimčulká sa pekne držia

ináč , mne doki (keď sme riešili môj problém) hovorila , že pri IVF a tých dávkach hormónov , je dosť bežné , že sa vytvárajú polypy , ktoré sú veľmi prekrvené - a pri zavádzaní utrogestanu (vaginálnom) , sa často stáva , že krvácajú - vtedy je vlastne špinenie ružové až červené a nie hnedé -ako pri iných prípadoch , a niekedy krvácajú aj samé od seba ...

lenka20
19. feb 2008

jeeej, dalsia tehulka mirica ahoooj 😉 baby -tolko tehuliek sa nam tu dnes zislo, ze by v tom bol cert aby sa to nespravilo 😉
zuzlik - drzte sa ty aj muzik, mate to teraz tazke, to je dobre, ze sa nevzdate, pamatas sa ked som mala problemy ja tak si ma tesila, ze aspon uz ,, nieco ,, bolo, tak minimalne je to dalsi krok vpred pre teba a to este nie je vsetko stratene, tak pekne oddychuj a miminko nech pekne poslucha 😉
silvi nie je zac, tiez si myslim, ze by si to mala skusit predtym ako si vycerpas vsetky pokusy cez poistovnu, aj ja som cakala az do 2.IVF ale potom uz nebolo na co cakat 😉