IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
20. feb 2008

ahoj gabi 🙂

denka28
20. feb 2008

baby ako som vravela je to moja mienka a zial niekto moze hoci co spravit ani tak sa nedari... zial! 😔 , ale napr. urcite nie je vedlajsie, ze moja kamoska chodila do madarska k lekarovi, co je svetovo uznany, lebo ani im sa IVF uz 3x nepodarilo, isla k nemu, a on jej nakazal automaticky sa vypisat, nariadil aku stravu jest tj, tvaroh, smotana a tak (presne uz neviem co jej este nakazal) a prisne lezanie, tj, v den ET sa nemohla ani osprchovat, aj kvoli tomu aby sa nepohybovala -nenaklanala a aj kvoli tomu aby nebola v teplej vode. takze ja som sa drzala podla jej pokynov. a to, ze v robote nebudete mysliet na to... no neviem.. male pichnutie v brusku alebo len tak, po tolkych nevydarenych transferoch, budete na to mysliet verte mi. neda sa na to nemysliet, si myslim. ale ako vravim, moja mienka, ja tu nikoho nechcem poucat, len som davala radu.

gabika24
20. feb 2008

leni ahoj, no ako vidim, zasa sme sa nejako minuli 😵
dobru nocku babenky

lenka20
21. feb 2008

ahojte raketky - co je nove 😉

lauritka
21. feb 2008

ahoj lenka...asi zacnem uz buduci tyzden papat chilly..teraz sa este bojim, lebo som mala crevnu chripku aby ma to este nedobabralo 😕

lauritka
21. feb 2008

ako dopadla jujka a zuzlik ?

lenka20
21. feb 2008

lauritka - kuk asi o dve strany dopredu - jujka o to male s 99% pravdepodobnostou prisla a zuzla mala mat dnes kontrolny UZV a krv - snad poobede napise.....
a ty ako - uz sa mrcha rozhodla ci pride 😕 bola si sa uz dat kuknut 😕

savia
21. feb 2008

Ahojte babulky,
tak ja sa citim tak predmrchovsky a testik si uz nerobim, jeden negativny stacil, uvidime zajtra,ale nevidim to ruzovo... ☹
Zuzli, drz sa, vela stastia 😉

lenka20
21. feb 2008

savia - este nemrchujes takze sance su 50/50 stale 😉 drzim palce na zajtra

lauritka
21. feb 2008

aha to mi je luto :( mne sa vsetko posunie..mrchu nemam...proste nedosla 🙄 zajtra poobede idem na sono 😕

lauritka
21. feb 2008

savia predmrchovske stavy su normalne pri tehu 🙂

tanitta
21. feb 2008

Ahojky...
Lauri...este stale nist?? no mna porazi...kolko je to uz tyzdnov?
Savia...uz vidrz...dnes to bude najhorsie este....v car vzdy vravia pokial nemas ms.. vizera to nadejne..vlastne lenka to napisala tiez..pa

lauritka
21. feb 2008

tanitta 56 dni od kyretu... ak kuknes na graf..ovulka prebehla, mozno som bola aj tehu..ale sliznicu musim mat velmi nizku ked nejde von 😒

lenka20
21. feb 2008

lauritka ja som velmi zvedava co ti zajtra povie lekar.... je to fakt divne....

zulka29
autor
21. feb 2008

Ahojte babulky 🙂

Lauritka a nemôžeš byť predsa len tehu ? 😕 😅

Lenik, Tannitka vy ranostajky 😉
...ja mám dnes v pláne strašne makať aby som mala piatok voľnejší, tak sa idem snažiť...uff, ale sa mi nechce 😝 ...

lauritka
21. feb 2008

zulka hoj..nie nemozem pri takych teplotach 🙂

zulka29
autor
21. feb 2008

Ala ak nie si, tak si byť musela, nie? Veď tá čiarka nemohla byť duch? 😅

tanitta
21. feb 2008

Zulka...juj piatok volnejsi....to by som brala... mna caka este aj sobota ☹ ...
Lauri...mozno to bude uz len otazka malo par dni kedy pride...mne prisla na 49...takze ten rozdiel nie je este nejako moc katastroficky...

lauritka
21. feb 2008

tanitta ale podla poklesu Bt uz mala byt tu..mne to skor pripada, ze vynechala.. no ved uvidim zajtra...
zulka asi som aj bola, zle kedze sliznica nebola pripravena, tak sa to asi nemalo kde uhniezdit..to su moje dedukcie 🙂

tanitta
21. feb 2008

lauri a vylihujes este?...

lauritka
21. feb 2008

🙂 samozrejem tanittka... minuly tyzdne som sice mala pauzu, lebo som bola chora.. ale teraz chodim zase 😵
urcite ma to odblokovalo..uz ma neboli chrbtica a ani oblast ladvin 😅

lauritka
21. feb 2008

dovolim si tvrdit, ze je to este lepsie ako Mojzisova ;)

dior
21. feb 2008

ahoooojte 🙂 ,

mne včera prišla mrcha po 40 dňoch, ale ani som sa nepohla z postielky 😠 ,myslela som že umieram,aj dnes je mi 😝

lenka20
21. feb 2008

lauritka na mna na tie iste ucinky aerobik 😅
ahoj zulka 🙂 aj mne sa stalo dalsi cyklus po prvom IVF-ku ze som mala na teste ducha a o par dni prisla mrcha, ja uz moc testom neverim ...
baby ja mam normalne antipracovnu naladu - nechce sa mi nic, uz sa tesim na vikend 😵 tanicka teda to je na figu ked este aj sobotu ti ukradne robota 😠
ja od soboty papam o jednu kuzelnu viac - to budem soptit 😀

dior
21. feb 2008

leni ajoj, to je normálne že máš takú náladu,lebo telo sa už pripravuje na materstvo 😉

lauritka
21. feb 2008

leni takze uz jes dve za den ?? ale zacinala si s jednou ze ???

lenka20
21. feb 2008

diorka ahojky - ty potvorka kde sa flakas 😉
laurik - este papam jednu, od soboty budem papat dve...
raketky - pozdravuje vas zuzlinka a nema dobre spravy - endometrium sice 9mm ale dutinka zmizla, takze krpcek odisiel.... je mi smutno........
zuzlinka - viem, co teraz prezivas a viem aj to, ze sa z toho dostanes a pojdes dalej, dostala si sa o dalsi krocik blizsie a budem ti stale velmi drzat palce na dalsie IVF-ko, ktore uz bude zakoncene vonavym balickom 😵

pointka
21. feb 2008

lenka ja od nedele budem brat dve 🙂 tak budeme KETovat velmi podobne 🙂

pointka
21. feb 2008

ach jaj, same zle spravy, to ani tych 20% ☹