IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
21. feb 2008

bianka punkciu necitis..ale prvy den ta moze boliet brusko..mna bolelo dost, predsa je to len zasah do tela..ale za dva dni to prejde..ked ides na vklad uz si v pohode. staci kludovy rezim po odbere a ak bude velmi boliet zober tabletku. ja som to vydrzala , po punkcci som este soferovala domov 😉

bianka30
21. feb 2008

babulky dakujem . ja idem este pred IVF skusit IUI aj ked dr.tomu sancu nedava, nejako ale zacat musim nie? a co ked sa nahodou to nieco medzi nebom a zemou umudry? snad hej... ale v to dufa asi kazda ze?

lauritka
21. feb 2008

bianka skusit mozes..IUI ma vyznam , len ak mate dobry spg a ty si tiez v poriadku homopnalne a mas prechodne vajcovody. je tam o trosicku vacsia sanca ako pri normalnom styku..

bianka30
21. feb 2008

lauritka, ja som ok, u nas je problem ze manzelik ma zly spg. doktor hovoril ze velku sancu tomu nedava vravel tak menej ako 10%, ale za vyskusanie nic nedam (teda ak nemyslim na lieky a peniaze) pokial ta sanca nieje nulova, uz asi skusim cokolvek na svete... 😀

lauritka
21. feb 2008

no bianca skuste raz...ale potom by som uz isla na IVF..ak je spg zly..vela tomu nepomoze ani IUI.

bianka30
21. feb 2008

tak nejako sme sa aj dohodli. aspon mi dovtedy schvalia ziadost v poistovni. ty si bola kolko krat? alebo bola si vobec?

lauritka
21. feb 2008

ja som bol araz na jednom IUI tiez len na skusku ale davnejsie.. potom sme to nechali tak.. a teraz som bola na IVF..vyslo na prvy sup, ale skoncilo to bohuzial potratom..takze cakam na mrchu a potom ideme na KET.

bianka30
21. feb 2008

jaaaaj tak to mi je velmi luto ? ak mozem este jedna otazka, v ktorom tyzdni a co je to KET? vela sa to tu spomina a neviem co to je.-...

lauritka
21. feb 2008

mne to prestalo rast asi v 5tt a v 8 tt som bola na kyrete. KET je ked ides na transfer rozmrazenych embryii, ktore ti ostali po stimulacii na IVF.

bianka30
21. feb 2008

jaaaj dakujem za osvojenie zas novych pojmov, idem domenko, tak zajtra sa tu objavim zase.
Drzte sa vsetky a Lauritka dakujem...
😅 😅 😅

lauritka
21. feb 2008

maj sa bianla

juja
21. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂
Tak čo máte dnes nové?
Lenka nevieš ako dopadla dnes v Helíku Zuzka?Myslím krvný výsledok...dúfam, že už konečne bol jednoznačný lebo to naťahovanie je na nervy. Ja som dnes volala k mojmu gynekologovi o výsledok HCG a sestrička mi povedala, že výsledoček ste mali pozitívny pani .... príďte v 8tt a pán doktor Vám urobí sono vyšetrenie.... 😝 tak som ju uviedla do obrazu a vraj mám čakať, že sa mi pán doktor ozve. Keby som vedela hodnotu HCG z Helíku, tak by sme to porovnali hneď no a takto musím čakať. Neviem prečo mi nechceli v Helíku povedať hodnotu aj keď som sa na ňu pýtala 😠

Mirusch šupni aj nám tabuľku nech sme trošku v obraze čo sa deje na IVF pokročilých a hlavne nám sem prepošli poriadnu epidémiu tehu vírusov 😉

Lauri ahojček 🙂

pipka
21. feb 2008

jujka, boooze, tak zase len cakat musis? To je uz o nervy... 😒
drzim palce, cmuk 😉

juja
21. feb 2008

Jéééj Pipka akurát som kukala tvoje fotečky a nové tričko 😉

pipka
21. feb 2008

ty si bola na IVf ci KETku teraz? nejako stracam prehlad...ale KET tusim, ze?

juja
21. feb 2008

1KET - 1 embryštek a 2 máme v mrazničke, ale tie sú trošku slabšie 😖

pipka
21. feb 2008

neva, aj slabsie zvyknu po rozmrazeni sa nastartovat...pozri na nas, aj nam na IVF ku vkladali dve najsilnejsie a nic a teraz na KET vlozili tri slabsie a kukni ho... 😵

zabkaevka
21. feb 2008

ahojte kocky. zacala som konecne brat lietky, estrimax a tesim sa na KET. len sa chcem opytat. pri IVF sme vlozili 2 emrya, ale teraz sa neviem rozhodnut, ci dve alebo tri. Pipka ty si sa podla coho rozhodovala? mam sice este 6 mrazacikov, ale bojim sa komplikacii pri rozmrazovani, o ktorych niektore ste pisali ☹ juuuuj tesim tesim, ale aj bojim bojim

juja
21. feb 2008

Veď ja viem, ale už začínam byť pesimista a myslím si, že ma 2-IVF neminie...pri našom šťastí....my sme vedeli, že prvýkrát to isto nebude, že to by sa musel udiať zázrak, ale do toho KET-ka sme fakt vkladali veľké nádeje...aj embryško bolo krááááásne, že to bude isto dievčatko vyjadrila sa teta embryologička, ale to asi hovorí každému...
...akurát volala sestrička od gynekológa, že budúci týždeň mám prísť na vyšetrenie a HCG, keď prestanem krvácať ...no...

juja
21. feb 2008

zabkaevka ahoj 🙂 mali ste aj PK, alebo nie?

pipka
21. feb 2008

zabi, my sme to mali jednoduche...mali sme uz len tri, tak sme ich supli do teplucka vsetky, luto nam bolo jedno tam nechat same 😅 😵

gabika24
21. feb 2008

ahoj jujka.
a volala si znova do Heliosu, ze krv bola pozitivna? mozno, keby si im povedala, ake vysoke hodnoty si mala, tak porovnaju.
uz som ti pisala, ze ta moja kamoska normalne krvacala a bola tehu - suviselo to s maternicou. aj jej robili odbery a potom neskor sono, ked to uz bolo vidno. bola sice casto v nemocnici, dokonca asi dvakrat jej zastavili krvacanie, prisla domov a o 3 hodiny isla naspat. no ale dieta ma zdravucke, vlastne obe, pretoze to iste zazila aj pri synovi, aj pri dcere. a to krvacala ako slak (to su jej slova) 😉
tak neviem, co sa deje, ale kazdopadne ti moc drzim palceky.
zuzla ako? myslim krv...

pointka
21. feb 2008

pipka a to bolo ktore KET a ktore IVF tvoje? kam si chodila?

pipka
21. feb 2008

pointka, po prvom neuspesnom IVF prve uspesne KET 🙂 Chodila som a stale chodim do Gynfivu v BA 😉

pointka
21. feb 2008

tak ty si moje jedine svetlo v KET 🙂

gabika24
21. feb 2008

pointka, ved aj my mame malu po KET, tak neboj, urcite ti to vyjde 😵

lenka20
22. feb 2008

ahojte raketky - zuzla mi uz potom nepisala ohl.krvicky tak snad napise dnes sama....
jujka - ahoj moje, ved skus zavolat do heliku nech aspon vies, ci to klesa alebo stupa, to je strasna neistota 😒
dionovka gratulujem ku krasnym 7 vajkam, drzim palce nech su z nich sikovni embryskovia 😉 🙂
mirica - dakujeme za virusy 😵
bianka - nebojkaj sa, punkcia je uplne v pohode, mozno ta po nej bude troska pobolievat brusko ako pri MS ale budes si moct dat nejaku tabl.proti bolesti, takze nic hrozneho...a narkoza je taka kratucka, ani nebudes vediet ako a budes spat na izbe... ale IUI kludne vyskusajte - ved mozno motyka vystreli a je to predsa mensia zataz na telo a stihnes to este pred IVF minimalne raz 😉 drzim palce
savia - drz sa dnes, prajem kraaasne vysoke HCG a bublinku na sone 😵 😵 musis nam to tu uz vylepsit 😉

juja
22. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂

Gabika nie, nevolala som do Helíku lebo neviem aké som mala prvé ani druhé hodnoty HCG. Mám prísť budúci týždeň na krv a sono....som nahnevaná sama na seba, mala som ísť radšej aj do Helíku na kontrolu 😠 Tak uvidím či budem o týždeň múdrejšia. Ďakujem za podporu 🙂
Ozaj baby neviete ako dlho trvá pokým sa vyplaví ten hormón HCG z krvi????

Pointka určite Vám to vyjde - valí sa jarná tehu vlna, tak si naskoč 😉 Držím palčeky.

savia
22. feb 2008

Ahojte babule,
krvicka odovzdana, vysledky budu o 14.hod a brucho boli na mrchu. ☹

lauritka
22. feb 2008

savia drzim palce na poobede 🙂 neboj brusko na mrchu boli aj pri tehu. uz si netestikovala ?