• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ahojte babenky :slight_smile: Pointka, taky, nely čo máte nové :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mapka, ja ani nic, budem dufat aby mala buduca mrcha trosku spozdenie...ale uvidim aj co mi povedia v centre bud.tyzden a mozno stihneme KETko uz zaciatkom aprila, hned po svadbe :grinning:
22. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauritka :wink: , dakujem, super ze to vyslo viacerym :dizzy_face: , a ty si tiez otehotnela po IVF? a co sa stalo :pensive: , davno som Vas nesledovala
22. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa ja 4x estrofem, od nedele 2x denne, 4.3 idem 15DC na UZV, cca 10.3. transfer :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mapka, ani ja nič nové, zajtra kontrola stimulky v Helíku, potom uvidíme čo bude, nely dnes máš volno?
22. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Filippa :dizzy_face: gratulujem...

Gabika, ináč to tvoje mimomaternicové mi pripomína moje, ja som mala hodnoty HCG tiež strašne vysoké a poplach sa spustil až v deň môjho plánovaného UTZ...Normálne tomu bábu už bilo srdiečko, ale potvorka, bola len kúsok od maternice...a potom prišli strašné bolesti, aké som ešte nezažila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lauri, kedy ideš k dr.? Som zvedavá čo sa to s tebou vlastne deje... :confused:
22. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano takyn, mam kratky tyzden tak aj cely vikend..a drha ide zase dneska na nocnu :cry:
22. feb 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem zulka :grinning: , vidim ze sa chystas na KET, tak hlavne nezabudaj snazilkovat :dizzy_face:
22. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, prajem ti, aby ti svadba dobre dopadla a aby si sa bez stresov pustila do KET-ka. :slight_smile:

Pointka veľmi, veľmi, veľmi držím palce :slight_smile: , určite to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taky, dúfam, že vajíčka pekne rastú. Už máš aj bruško väčšie? nevieš ešte kedy máš odber?

Filippa gratulujem :slight_smile: Občas takéto správy potešia a povzbudia!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky skusam este raz otazocku..
neviete ako casto sa chodi pri KET na UZV a kedy je prvy UZV?
22. feb 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka dakujem...snad to dobre dopadne vsetko... :grinning:
22. feb 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, ja som mala 1. UZV na 14 deň cyklu a potom až v deň transferu
22. feb 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa dakujem :slight_smile:
a statisticky druhe IVF je uspesne, tak ti isto vyjde :slight_smile: a hlavne hned na ET, ked ti ustrazia ten OHSS
nelynka, 1.UZV ja mam 15DC a potom asi podla potreby, ci ti rastie sliznica, mozno este 1-2x.
22. feb 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka , bruško mám už vačšie , aj bolí hlava, krúti sa , ale ináč snažím sa to brať oprimisticky :wink: , čo budeme sťažovať aj tak nám to nepomôže no nie?
22. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mapka, pointka to je potom super, to by sme potom fakt stihali hned po svadbe ale by musela mrcha trosku meskat, co urcite bude :grinning:
22. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, to máš pravdu. Treba to len vydržať. Ja mám ešte teraz občas pocit, že ešte vyplavujem hormóny. Krúti sa mi hlava....
22. feb 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filippa mozno aj ano, lebo som mala slabo pozitivne testiky, ale potom klesla BT a mrcha ani nedosla..zrejme mam nizku sliznicu, takze sa to nemalo ani kde uchytit...idem dnes k dokimu ... :pensive: mrchu som nevidelal od oktobra :sweat_smile: teda ak nepocitam slabe spinenie po kyrete v decembri ...mrcha ma proste nechce co ti mam povedat :sweat_smile:
22. feb 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, mrcha sa už určite umúdri a dorazí, aby už konečne mohla ísť na KET. Uvidíš čo ti povie doki :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapa podla mna nedorazi teraz..mam pocit, ze uz zacal novy cyklus bez mrchy...tazke skor pride dalsia ovulka ako mrcha :wink: ja som v tom case, ked mala dojst mrcha mala len malicky fliacik na vlozke, bolesti bruska..ale vsetko preslo a teraz som ako keby na zaciatku... proste neprisla. :confused:
22. feb 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha jedna, čo by iné za to dali, keby im neprišla. A ty, ktorá na ňu čakáš, tak nič. je nám určite všetkým jasné, prečo sa volá mrcha!
22. feb 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
tie čo chodievate do SPLNu do KE, neviete nahodou, ci nechystaju dovolenku cez jarne prazdniny, t.j. prvy marcovy tyzden?
22. feb 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti verim lauritka ze to nieje nic moc, ked clovek nevie co sa v tele deje, ale aj slobo pozitivny test je vzdy dobre znamenie :wink: ,my sme mali pozitvny test po IVF, 14 dni po ET, ale na 15 mi zacala mrcha a odislo to s nou a lekar mi povedl ze to je velmi dobre znamenie aj ked sa to poriadne neuchytilo. Laurtika tak nech sa ti situacia s mrchou coskoro vyjasni - hlavne aby to bolo pozitivne :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!Lauri daj vediet do IP ako dopadnes.Sestricka v SPLNE vravela,ze tam mali v decembri 3 co otehotneli po neusp. IVF.Takze ,co ked aj ty???HURA!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: Leto neboj sa v marci ta to caka ,ved oni nie su v skole naco im prazdniny?HI,hi
22. feb 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
savia velmi ti drzim palceky, aby ti potvrdili tehu, posielam tisic tehu virusikov.......................
.....................................................................................................................................................

ostatne babky, drzte sa, filipa super, gratulky :slight_smile: , lauri, kedy ides k doki?
zuli ako, dojdes?
taky, ako pokracujes v pichani ? dufam, ze urodicka bude taka akurat a hlavne kvalitna......
mapka a co ty? ako sa mas?
musim napisat mirush nech sem hodi obcas tabulku, lebo som uz uplne dezorientovana, co kedy a ako......
22. feb 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule od pondelka si picham menopur zajtra idem na kontrolny ultrazvuk co myslite kedy by mohla byt punkcia vajicok???
22. feb 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ja len pre istotu zisťujem, pretože niekedy sa plánujú dovolenky podľa prázdnin a bola by som nerada, keby sa mi to zas o miesiac posunulo. Min. mesiaca som tam nešla, pretože som bola chorá, tak dúfam, že marec výjde. :wink:
22. feb 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako sa to robi ,ked ti to vyjde na cez ich dovolenku? Nechce sa mi verit ,zeby ta presunuli az o mesiac.
22. feb 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ja idem ešte len na prvu navstevu a riadim sa podla cyklu, takže ako to nestihnem toho mesiaca, tak sa mi to posunie ...
22. feb 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky - nelynka pokial viem, tak ides pred KET len raz na sono na 14.DC a potom az na ET - samozrejme ak to na 14.den vyzera so sliznickou dobre :wink:
ajuska - punkcia byva po cca 14 dnoch stimulky - niekedy po 10 a niekedy po 20 - ako u koho... tanicka mala az na 21.den stimulky, ja asi na 18.den, niektore kocky ovela skor - budes mudrejsia po kontrole....
ahoj dracik zlaticko :dizzy_face: mapka ahoj :slight_smile:
filipka gratulujem ti a prajem krasne zdrave babatko, je to super, ze sa ti to takto podarilo, krasne tehulkuj a obcas nam prid prsknut tehu bacily :wink: :slight_smile:
lauritka aj ja som zvedava co ti povie ujo doktor :dizzy_face:
savia - dufam, ze nas nebudes dlho napinat :wink: :slight_smile:
22. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok