• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
No kde ste raKETky????
Dnes ani ťuk v našej téme...sme sa prepadli na 2 stranu, nech sa to viac nestane! :grinning:
24. feb 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani, velmi pekne dakujem, strasne si ma potesila, lebo som pocula o ucinkoch alchemilky na sliznicu a nedokazem sa prinutit vypit ten caj :frowning2:
Dakujem, hned idem zhanat, dufam, ze to budu mat aj v lekarnach, lebo mam uz len 2 tyzdne do KET a chcem ju este rychlo zacat uzivat :slight_smile: Dakujem tani.
24. feb 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja posuvam pre istotu vyssie :grinning:
zajtra mi drzkajte palceky, idem na kontrolu 11dc, dufam, ze vajka pojdu - napriek tomu, ze este nie som fit - mam nadchu a trochu kaslem.
inac leni, dik za radu ohladom tych vitaminov, po 5 tabl. ma prestalo boliet hrdlo pri prehltani a uz je to lepsie. este ze som ich kupila (a ze si mi ich poradila :grinning: ).
tak prijemny zaciatok tyzdna babenky - ja budem doma :grinning:
24. feb 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika drzim palce :slight_smile:
24. feb 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.
ty ako?
24. feb 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pointka.... pokukaj v internetovych lekarnach.. a ked budu tam tak 100%budu aj v normalnych.......jeeeej dochadzaju mi baterie v notebooku :angry: .. paaaaaaa
24. feb 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, tak zajtra na teba myslím od rána a držím veľmi palce nech je všetko a OK :slight_smile: potom nezabudni podať hlásenie :grinning:
24. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim ist, idem zmerat teplotu aj malej, lebo som ju zjavne nakazila - dnes uz mala 38 C. a uz aj ona kasle... - to asi aby sme to nemali take jednoduche s tou stimulaciou - ze co najviac v pohode....
24. feb 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam estrofem :slight_smile: este mam vyse tyzdna do UZV.
tak zreferuj zatra :slight_smile:

Tani idem zajtra zhanat :slight_smile:
Ahojte, idem kukat TV.
24. feb 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky :dizzy_face: tolko ste popisali, ze nestiham ani vsetko docitat :dizzy_face:
gabika - drzim palce na kontrolu a za ten imunoglukan vdacime vsetci Pecke :wink:
kvetka - ani ja som nedostala pribal.letak, len 2 podlozky s liekmi, ale stiahla som si na internete na ethinylestradiol.com, tak som rada, ze ti to preslo aj same bez dalsich liekov - oni zvyknu strasne rozhadzat cyklus, tak teraz uz ten dalsi by si mala mat OK :wink: a mozes KET-it :wink:
pointka tu alchemilku potvrdzujem, je to super vecicka, ale citala som, ze sa potom nema pit vo vcasnych fazach tehu, takze po ET uz to asi neuzivaj, len pred- aby ti narastla perinka.
lauritka - tak zahada je vyriesena, viac by som ti priala to tehu, ale aj na to pride, tak zatial aspon vies na com si, to je dobre a nie je to nic nepochopitelne, skratka telo potrebuje cas aby sa po takom zasahu dalo dokopy, ty to zvladnes :dizzy_face:
25. feb 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka..v podstate je to asi tak ako to ma byt..kedze sliznica nebola este pripravena ani tehu by nebolo dobre :wink: gabika tak dufam, ze budes mat vela folikov :slight_smile: drzte sa babulky..jujka som rada, ze aj ty si ok...bojujeme dalej :slight_smile: skus ten jadeit na krk hihihihih..mne to pomaha :wink:
25. feb 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kukucky :wink: ...
Lauri... ty mas este kolko tych eskymacikov?... :sunglasses: ....
Leni.... ja som dostala origis skatulku kuzelnych aj s pribalovym.. len je v nemcine... :confused: ...
25. feb 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam 5 tich...som zvedava ako ich budu rozmrazovat :confused: ci naraz alebo postupne ??
25. feb 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem.. podla toho kolo ich je v slamke....neviem po kolko mrazia v ..Splne?...u nas v heliku po jednom.. a ide sa postupne...v icsare napr som mala 2 a 3....
25. feb 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta vobec netusim,....
25. feb 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka tak to bude prekvapko :wink:
ale tipujem 2 a 3 :dizzy_face:
no vidis tanicka, mne by DE nevadila, ved aj na tej stranke je to po EN :grinning: ale to je jedno, v nasom pripade keby aj bolo na tom letaku napisane, ze sa nam spravia na nose bradavice aj tak by sme ich asi papali :grinning:
25. feb 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni...no ved prave...kasleme na neziaduce ucinky.. mame jasny pevny ciel !.... :wink: ...
Lauri... ja si myslim ze ich budes mat v 2 slamkach....urcite medzi nimi drieme to prave;)...v heliku napr. rozmrazuju od tych kvalitnejsich teda ovsem ak je z coho vyberat...
25. feb 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ja neviem ani ake mam ...mne povedali, ze vsetkych sedem bolo kvalitnych.. teda tie dve co vkladali pri IVF..a tych 5 zmrazenych..tak uvidime :slight_smile:
25. feb 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránko rakety,
Všeeetky vás pozdravujem.
Táni, Lenik kedy idete na kontrolu? Po tom minulotýždňovom strese som nejako stratila prehľad :confused: Viete, chcem vám silno držať palčeky, tak aby som vedela, že kedy :slight_smile:

Savinka ajoooj, som rada, že si sa k tomu postavila optimisticky. Veď raz sa to musí podariť, uvidíš.
Gabika dnes sa drž, nech sa vajka ukážu v plnej paráde.

Jujka, som rada, že ťa tu vidím. Ako sa máte?

Zulik, Pipka, Dráčik tak čo aké bolo vínečko??? :slight_smile:
25. feb 2008 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzlinka :dizzy_face: :dizzy_face: moje ja mam kontrolu tento piatok a den D sa blizi - uz zacinam stresovat ci bude sliznica OK atd atd ved to poznas :wink: zuzli - je to kolotoc.. hadam nikdy sa to nezastavi, ked tak sledujem nase tehulky po IVF tak to nie je s tym stresom o nic lepsie ani potom :grinning: a ty sa citis OK, dufam, ze ano, ako ste sa rozhodli, dalsi pokus bude opat v heliku :confused:
jujka a ty ako, kedy budes vlastne vediet na com si :confused: este pojdes na odbery alebo.. :confused:
lauritka ja si uz nepamatam - ty si tusim nemala PK vsak nie :confused: ja som rada, ze su v heliku embrijka po 1, ale pokial by si si aj tak dala vkladat viac nez jedno tak je to fuk...hlavne nech sa pekne rozmrazia :wink:
takyna - si tu :confused: ako ti dopadla sobotnajsia kontrola, dufam, ze vajka pekne rastu :wink:
25. feb 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ra-ketacky.vyzera to tak ze aj sa k vam pridam.chodim do gyncare v ke viete mi poradit ako je to tam s financiami, kolko sa plati?viem ze to nieje az taka palka ako na ivf.zajtra idem na ultazvuk a dufam ze cim skor mi uri aj ket.prajem vam pekny den a dakujem
25. feb 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lani nemali sme PK..dam si vlozit minimum dve :wink:
25. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla...staci ked vsetku energi co ti ostala naakumulujes na stredu :dizzy_face: ... mal by byt et...uf..
Leni.. hotoovooo...uz nech je fajront...
Stevca...nechodim sice do GCare... ale co viem v r.06 cena ket bola 3500,- prenos...+ doplatky za lieky.. to uz nie su velke polozky...
25. feb 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky, prajem Vam krasny tyzden.....
zuzli, vinecko nakoniec nebolo, ale torticka bola super, pipi je sikovnica :slight_smile:
25. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný začiatok týždňa prajem-hlavne nech nie je taký smutný ako ten min. :wink:

Lenka, to je super,zachvíločku je to tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lauri--nedorástla, a čo povedal dr.na ten tehu test,ja som si bola istá,dokelu -ja som mala zase takú silnú 2.MS,že som stresovala a celú noc som preplakala na WC,ale Lenka ma zachránila-je to môj anjelik-veď ja som tu medzi vami ako nejaký prváčik,nič neviem a už keď sa niečo naučím,tak sa mi stane zase niečo čo nepoznám... :angry:

a kto ide KET-ovať okrem Lenky, alebo IVf ?????-gabika a pointa?
25. feb 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jemine dracik cauko ty ficis.. 20tt?? no ma podrz :wink: ....
25. feb 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dráčik-ajoj,ako máte-kedy budeš vedieť pohl.??????? ja už som zvedavá
25. feb 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dracik :dizzy_face: tak coooo :confused: :confused: stale nevieme co cakame :confused: :confused: :wink: kedy uz to budes konecne vedieeeet, ved umriem od zvedavosti :wink: :grinning:
diorka - ucime sa cely zivot :wink:
25. feb 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenulka nebojaj sliznica bude krásna a embryško ešte krajšie. Veľmi vám prajem, aby ste to tu s Tanittkou poriadne roztehuľkovali a my už len naskočíme na tehu vlnu :wink: .
A nás tak ľahko nič nezlomí :wink: Dohodli sme sa s mužíkom, že pôjdeme koncom marca na konzultáciu vypísať žiadosť a ak by sa to podarilo, tak by sme chceli niekedy v máji stimulovať. A jasné, že v Helíku, nás sa len tak ľahko nezbavia, až pokiaľ nebudeme odchádzať s krásnymi fotečkami mrňuskov :slight_smile: Sme tam veeeeľmi spokojný a nemenila by som za nič, aj napriek dochádzaniu. Na takých lekárov ako je Krajko a Gaťová málokedy natrafíš. Určite mi dáte všetky Heliosáčky za pravdu :wink:

Lauri, na teba som úplne zabudla :sweat_smile: Mesiac ubehne ako voda a ani sa nenazdáš a začneš Ketíť :wink: Pozri Lenka s Tánitkou rozprúdia super tehu vlnu a my potom postupne ponaskakujeme a zvezieme sa všetci :slight_smile:

Stevca neviem ako to chodí v Gyncare, ale určite začneš tabletkami na rast sliznice k tomu pridáš utrogestan. A myslím, že cena sa v centrách pohubuje rôzne, takže určite od 2500-4000 Sk.
25. feb 2008 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani, to je co???? brucho uz ako balonik...ani kamoska na zaciatku 8tt take nema :grinning: , inak celkom OK az na tie blbe nevolnosti....ale uz som si na ne zvykla a asi ich budem mat az do porodu.... :grinning: .....dufam, ze to vydzim do nejakeho 35-36tt :slight_smile:
25. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok