IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ajuska212
25. feb 2008

mysiatko ty teraz cakas???ty si po KET???aka je pred KET priprava ???ake hormony???

laskonka
25. feb 2008

nebudem tu pisat take veci treba mysliet pozitivne a tesit sa z kazdeho dna. Mysiatko ja mam "naj kamosku" Miselku je to take mysiatko ma 16 mesiacov a ma nas z mojim manzelom strasne rada je to nadherne ked k nam uteka z roztvorenou narucou a hned na taha hore aby sme sa vystiskali. Nadherny pocit 😵
Co chvila budeme hladkat bruska drzim ti silno palce aby vysledky 3.3 boli skvele
ajuska ako vyzeram ? budem tam s manzelom ja budem mat rifle a ciernu kratku vetrovku a manzel taku kremovu a ty?

mysiatko
25. feb 2008

laskonka no hop sup tralalala...teraz je nejaka ina doba...niekedy nemali taketo problemy s pocatim, a najhorsie je to s ludmi ktory to nedokazu pochopit a maju z toho dobry dôvod na podryvanie....manzelov kamarat mu splechol do tvare....strielas slepymi???????!!!!!!!!mala som take nervy akokeby on zato mohol.....kym to clovek nezazije nepochopi....ja svokra uz nemam ale svokra to vzala uplne v pohodicke....a moj otec a mamka su uplne v pohode akurat je im luto ze sa trapime....ale ziadne vycitky z ich strany....

laskonka
25. feb 2008

ajuska ja idem na KET pred KET sa beru len lieky od 1DC estrofem a 2 dni pred KET sa vklada utrogestan nie je to take narocne ani financne

mysiatko
25. feb 2008

laskonka tak ja mam teda trosku viac ako 16 mesiacov...ajuska ano som po kete a cakam na test...priprava pred KEt je len kratka...beries len tabletky na pripravu sliznice...tiez to je pocas jedneho cyklu...

ajuska212
25. feb 2008

laskonka a co to stoji???to KET ???

mysiatko
25. feb 2008

ajuska v kazdom centre je to troska ine....ja som platila 2500 + doplatok za lieky

ajuska212
25. feb 2008

a lieky co stoja ???

ajuska212
25. feb 2008

mysiatko tak strasne drzim palce!!!!urcite to vyjde???ake mas pocity????

laskonka
25. feb 2008

moja mama to nevie lebo ked sme sa to dozvedeli tyzden na to otec zomrel, tak sme tym moju mamu nezatazovali a ked to nevyslo v decembri tak uz vobec. Svokra je v pohode a svokor jemu je to strasne luto.
Pravda clovek kym nezazije nepochopi.
Co sa tyka toho kamaratka sorry kopla by som ho do ....... hajzel 😠

mysiatko
25. feb 2008

nejakych 700 korun som doplacala za lieciky

ajuska212
25. feb 2008

mysiacik vyjde to urcite !!!! laskonka ja to stale hovori kto neprezil nepochopi!!!!a take reci sproste si absolutne nevsimam su to primitivy ked si dokazu z takych veci srandu robit!!!bozie mlyny melu pomaly ale isto!

mysiatko
25. feb 2008

tak to dufam aj ja ze to vyjde...pocity nemam zatial ziadne vynimocne...akurat sem tam zaboli brusko ako na kramiky...bola som velmi nervozna minuly tyzden ale uz sa to trocha ukludnilo...teda ja som sa ukludnila....inak ziadne specialne

ajuska212
25. feb 2008

mysiatko nestresovat sa setrit sa a teskaj sa pekne na pozitivny vysledok🙂a si PN???

laskonka
25. feb 2008

presne tak ajuska 212

mysiatko pekne oddychuj a som zvedava ake vysoke bude tvoje HCG ale urcite bude stacit na to aby ti lekar za par tyzdnov dal taku peknu tehu knizocku 😉
tak sa majte krasne bambulky koncim v praci

ajuska212
25. feb 2008

laskonka pa-pa a pekny vecer🙂

mysiatko
25. feb 2008

ajuska niesom na PN som v praci...po IVFku som bola doma a len som sa nudila a strasne sa to vlieklo...teraz som sa rozhodla ze budem v praci a uteka to velmi rychlo.a nemam namahavu pracu,lepsie povedane sedim si len na zadku skoro. 🙂 🙂 🙂

mysiatko
25. feb 2008

papa laskonka 😵

ajuska212
25. feb 2008

tak to ano ked nemas namahavu pracu tak je to ok!!!davaj na seba pozor a opatruj sa pa-pa uz aj ja sa pomalicky lucim pekny vecer aj tebe mysiatko

mysiatko
25. feb 2008

pekny vecer aj tebe ajuska, aj ja uz konecne odchadzam z prace...papapa 🙂

ajuska212
25. feb 2008

dakujem pa pa pa

gabika24
25. feb 2008

ahojte. inac, mysiatko, drzim palceky, aby bol pozitivny tehu testik.
mne davku nakoniec znizili, takze betianka, uz sme na tom rovnako 150 menopur.
som si s malou pospala - sice len tristvrte hodinku( 😒 ), ale pomohlo. uz sa citim aj ja lepsie, len ten nas maly zazrak ma teplotu.
tak sa majte babenky... 🙂

lenka20
26. feb 2008

ahojte raketky, ja dnes len takto zarana, idem na sluzobku, mozno vecerom este nakuknem. zabudla som si dat rano kuzelnu, myslite, ze to bude velky problem ked ju spapam poobede a tu druhu pred spanim?? 😕 😕 ach jaj, hlava derava....
gabika gratulujem k urodicke - vyzera to velmi slubne 😉
kika - potichucky gratulujem k HCG - ked je tam nejake uz na 8.den tak to vyzera ozaj dobre, tak thuj thuj nech ti to pekne rastie a vo stvrtok ohlasis oficialne tehu 🙂 🙂
dionovka dnes sa pekne ohlas ako sa drzia embrijka a ci dnes bude ET - uvidis aky je to krasny zazitok vidiet drobcov pod mikroskopom a potom na sone v maternici taku bodku 😵 😵

lauritka
26. feb 2008

ahojte babulky...kika ty si tehu !! 😀 ja som mala na 14 den po ET len 32 hcg.. takze ja uz gratulujem 😅

tanitta
26. feb 2008

Ahojky kukucky;)..
Leni.. nist sa vobec nestane.. aj ked si tu jednu nedas vobec.. mc gyver mi to potvrdil.. ja som tiez taky skerotik 😀 ...
Lauri... cauko...ty si tiez uz v praci?

lauritka
26. feb 2008

🙂 tanitkka ano ja uz zarezavam 🙂

tanitta
26. feb 2008

Ja by som najradsej zarezavala v posteli 😉 ...no nist pome robit 😎 ...

lauritka
26. feb 2008

praca slachti 😀

lenka20
26. feb 2008

kto to chcel ist vcera do postielky 😀 😀
tanicka tak to si ma potesila, ja uz mam mindraky ze idem volat mekgajverovi 😀 chuda, s takymi hovadinami ho otravujeme 😀 no ja si tu zabudnutu davku dam hned ked pridem domov - ak nezabudnem 😀
ahoj lauritka, ty si tiez take ranne vtaca 😉 ale ja radsej pojdem do prace na siestu a domov skor ako naopak, aj ked som spachtos a zase ked mozem tak si rada pospim 🙂
tani aka je sedacka 😕 😵 parada, vsak 😉 inak vcera som si dohodla rande s tetou hematologickou, idem tam vo stvrtok poobede, napise mi spravu pre mcgyvera... som zvedava, vraj vsetko bolo OK, len niektore testiky vykazali diskretne zmeny 😕 😕 😕 co su diskretne zmeny neviem, ale co uz..... pa zlaticka, ja uz odchadzam, majte sa tu dnes krasne, pekny dnicek 🙂

pipka
26. feb 2008

ajojte raKETky, co tu nove? 😕 😵