IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mysiatko
27. feb 2008

tanitka je mi to luto 😖 😖 😖 ale nebojaj bude dobre...raz sa vsetko zle na dobre obrati

kvetka2
27. feb 2008

tanitka, mrzí ma moc...pisnem ti IP

juja
27. feb 2008

Tanittka 😔 😔 ...ťažko sa hľadajú slová...ty si bojovníčka zvládneš to...želám veľa síl, držkaj sa.

mysiatko
27. feb 2008

dievcata ako tak pozeram tak nam porusili nase krasne fotky ☹ ☹

lauritka
27. feb 2008

mysiatko tu nemaju zvieratka radi 😨

zuz11
27. feb 2008

mate mat realne fotky 🤐 inak ak neviete citat je to tam hned pri vkladani fotky aj napisane 🤐

lenka20
27. feb 2008

sorry zuz, cakali sme, ze nas zmazes, nechceme si davat realne fotky, lebo sa vzdy najdu neprajnici aj tu na koniku....ale snad to nie je az taky problem, mohli by ste porozmyslat nad zmenou pravidielka, hm 😉 😕

zuz11
27. feb 2008

tak si tam nechajte tieto ruzove tety, bohuzial nad zmenou pravidla v tomto neuvazujeme 🤐

mysiatko
27. feb 2008

hmmm tak nic uz budeme poslusne 🙂 🙂

juja
27. feb 2008

...tááák ja už som reálna 🙂 😉 ..... ale tá medvedia rodinka bola krajšia 😎

mysiatko
27. feb 2008

aj ja uz som real 🙂

takyna
27. feb 2008

už nás zrušili 😝

takyna
27. feb 2008

aj tie moje rybičky 😖

mysiatko
27. feb 2008

taky kolko je za tebou sanonov....vauuuu 🙂

takyna
27. feb 2008

mysiatko, to je len časť za kolegynou je dalšia dávka šanónov, a v sklade ani nevravím 😵

laskonka
27. feb 2008

ahojte
myslim ze Lauritka pisala o praslicke ja som pila vyse pol roka caj s praslicky, manzelova starka mi ho odporucila a aj dcera mojej krstnej no nezabralo to, ale citila som sa fajn aj MS bola kludnejsia nemala som take brutalne krce. Tak kludne skuste je jemnucky.

Tanitka je mi to luto ak som to dobre pochopila mala si ist na KET a mali ste 1 embrijko.

Ja idem na KET teraz v piatok a mame tiez len 1 tak verim ze to zvladneme.

ak by nahodou nie tak hned v aprili nam lekar odporucil dalsie IVF/ICSI to budu 3 mesiace od prveho a KET sa nerata. Ziadost mame schvalenu.

pipka
27. feb 2008

ja som vam to hovorila s tymi fotkami raKETky, ze vam ich zrusia...je to porusenie pravidiel a to admini nemaju radi 😒 😅

inak aj tieto fotky mate krasne a aspon vas aj vidime 😵

dracik1
27. feb 2008

ahojte babuulky,
tani, to mi je luto, ze sa embrijko vzdalo 😔

baby, mate krasne foto 🙂 , leni, vy idete na vkladanie uz v marci? s vysledkami z Prahy alebbo nie?
a brita ide na punkciu, dufam, ze jej narastlo vela vajicok...strasne jej to prajem
ja som chora, kycham, soplim, hrdlo uz nastastie neboli 😲 , ale aspon si oddychnem od roboty 🙂

lauritka
27. feb 2008

lazkonka vseobecne su bylinkove caje velmi dobre na celkovu harmonizaciu organicmu..ja som velmi cajova 😅
ahojki dracik a pipka.

pipka
27. feb 2008

draculik rychlo sa uzdrav, dokedy si doma? 😕 😉

lenka20
27. feb 2008

dracik zlatko, rychlo sa uzdrav, nechceme chore tehulky 😕 popijaj cajik s citronom a medom, snad to zaberie, pokial nemas teplotku tak je to len take mini prechladnutie 😉 a oddychuj, musis sa setrit 😉
dracik ja idem teraz v piatok na kontrolu sliznice a niekedy buduci tyzden na ET, vysledky z imuna zatial nemam, mozno dovtedy pridu-mozno nie, budem mat ale uz spravu z hematologie a nechcem dalej cakat, poznas ma, som netrpezlivka a papam chilli tak snad tu imunitu oblbnem 😉
ahoj pipus - no ved hej, cakala som to ze nas zmazu, ale co, musim uz konecne doma pozhanat taku fotku kde by som bola inkognito 😵 ty sa mas dobre 😕 dufam, ze nie si tiez chorucka 😕
jej, laskonka, takze ty ma predbehnes s ketikom 🙂 ale dobre, thuj thuj 🙂 ja tiez rozmyslam, ze by som si dala dalsiu ziadost uz teraz ked budem v heliku, nech sa to potom zbytocne nenatahuje, ale zaroven aj dufam, ze nebude treba.... takze to este chvilku necham tak asi 😝
lauritka - ja som tiez cajickova, ale co ja viem, kopec bylinkovych cajikov sa v tehu nesmie, dokonca vo vcasnych fazach skodia, tak som ich teraz pre istotu vysadila a nepijem nist, len vodicku...

dracik1
27. feb 2008

leni, tfuj, tfuj, posielam tehu baciliky......je to take mini prechladnutie - prefukalo ma asi v nedelu na vychadzke ☹ ale spoliky mam teda riadne 😀
pipi, do piatku musim byt pojazdna, dojdu majstri ...vsade bude prach,hluk, a aj wecko nam idu robit nove....tak by som nemala ani kam curat....tak sa pojdem dokurirovat do prace.....

nelynka
27. feb 2008

ahojte babulky, tak som spet z CARu a vyzera to tak ze ked mrska bude poslusna a bude meskat tak to stihneme hned po svadbe 😀

mysiatko
27. feb 2008

lenka myslim ze ty si vcera pisala o tom ze sa nesmie pit alchemilkovy cajik....a ja som si ho veselo popijala...uz nepijem

lenka20
27. feb 2008

ahoj nelynka - to je super 🙂 aspon budes tehula celkom legalne 😉
dracik - dakujeeeeem 😵 jej, caka ta prerabka, posli aj ku nam majstrov, tiez sa chystame na kupelnu, sice sme ju nanovo robili vlani ale teraz sa nam zda, ze by sme ju mali zvacsit ked bude mimi nebudeme mat kde kupat 😅 ale moc sa nam do toho nechce 😉
mysiatko - ved ja som tiez pri prvom IVF pila alchemilku ako besna a potom som sa docitala kdesi, ze zo zaciatku tehu sa nesmie, len pred a potom neskor....

nelynka
27. feb 2008

babulky neviete poradit ako urobit aby mi mrska meskala par dni???

silviami
27. feb 2008

Ahojte, minule ste mi super poradili ohľadom imunológie v Prahe, už som tam objednaná, ďakujem. Chcem Vás ešte poprosiť o radu ohľadom hematológie. Lenka 20, píšeš, že budeš mať výsledky z hematológie. Čo sa tam presne zisťuje, vieš mi poradiť nejaký link, kde si to môžem naštudovať. Pýtala si sa sama na hematológiu, alebo Ťa tam poslali z centra?

Ja som to doteraz nechávala na lekárov, ale teraz som sa rozhodla trošku tomu pomôcť a než vyčerpám všetky pokusy hradené poisťovňou chcem mať čo najviac vecí preverených.

Zatiaľ mám genetiku, cytológiu, bežné gyn. vyšetrenia, hormóny, manžel spermiogram - ale ideme stále na darcovské spermie, naordinovala som si Femigard, chcem začať cvičiť Mojžišovú. Ak máte ešte niekto nápad, čo by mohlo pomôcť, ďakujem za info.

Ďakujem za odpoved.

Silvia

lenka20
27. feb 2008

silvi ahojky 🙂 na hemato skumaju zrazanlivost krve - zvysena sposobuje sp.potraty a najma MA, musia sa brat lieky resp.injekcie pocas tehu... no, ja som si hematologiu vybavila po znamosti, inak ta tam poslu az po niekolkych potratoch /a ja som mala ,, iba ,, jeden/ , lebo tie vysetrenia su drahe, ale skus, mozno sa podari aj bez znamosti... inak konkretne ake vysetrenia sa robia - pokial viem, tak je tusim 12 faktorov zrazanlivosti krve, tak tie sa skumaju, plus aj lepivost trombocytov, ale ked nakluses na hematologiu a povies im, ze chces vsetky vysetrenia zrazanlivosti krve z reprodukcneho hladiska tak oni uz budu vediet, ak sa ti chce googlit tak kukni hematologicky portal.... a z CAR ta tam neposlu,myslim, ze by ta mal poslat tvoj gyndos klasicky....ja neviem, ja som sla bez vymenneho listku...na vysledky sa tiez caka dost dlho, aj 2 mesiace, takze je tiez dobre dat si to vysetrit cim skor.
nelynka -skus citronovu stavu, vela vela vela... ale nie vzdy zaberie... inak netusim, potom uz len hormonalne oddialenie, ale za to moc nie som, mala si tych hormonov uz viac nez dost...asi ten citron a nechaj to na prirodu, ak ti to terminovo vyjde o mesiac neskor tak to tak asi ma byt 😉

brita
27. feb 2008

Ahojte kocky, takze viete, ze som bola na punkcii, ani som to moc nechcela pisat, pretoze zase som mala iba dva folikulky a bola som z toho znicena, ani som sa radsej "nechvalila". Mame ale len jedno vajicko a vraj je take slabsie, to pani embryologicka asi radsej tak povedala, aby na rovinu nemusela povedat, ze je o nicom. V kazdom pripade, dali sme ICsi a zajtra rano mam volat. Dakujem vsetkym, co ste na mna mysleli. Kazdopadne toto je nas posledny pokus, lebo nema vyznam ist dalej. Moje druhe IVF mi v januari stopli, lebo som nemala ani jeden folikul a na tomto opakovanom ani pri maximalnej davke 300 IU to nejde. Takze vsetky alternativy sa minuli. Drzim vam vsetkym palceky.

silviami
27. feb 2008

Brita, nezúfaj.

Ja som bola na OPU s kočkou, čo mala len 5 vajíčok, z toho sa jej vložili dve embrijká, tri sa prestali deliť a dnes je tehotná. Viem, že to môže ísť aj s jedným. Ja som mala pri prvom IVF 12, pri druhom 16 vajíčok ale tehotná nie som. A vždy je nejaká možnosť. Aj darované vajíčka. Nemám to naštudované, viem že to je ťažké rozhodovanie /my sme riešili darcovské spermie/, ale nejaká možnosť sa nájde. Možno nie dnes, možno zajtra ...
Veľa síl

Silvia