IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
14. apr 2008

katy hlavu hore a usmev od ucha k uchu ved tehulky su stastne, tak sa usmievaj 🙂 aj babetku sa bude viac pacit v usmiatej mamine ako vo vystresovanej

gabika24
14. apr 2008

kiki, špeciálna dávka vírusov (samozrejme len tých tehu) pre teba na zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dior 😀 - kedy idete na to?

dior
14. apr 2008

este 28 dni 😀

kikina666
14. apr 2008

dior ako spieva zbirka "uz len 22 dni" no u teba 28, ale krati sa to 🙂

kikina666
14. apr 2008

gabika24 no ja neviem cim som si to zasluzila, ale tie davky co si mi uz naposielala hadam zaberu , uz zacinam byt nervozna, aby sa nam eskimacikovia rozmrazili, zajtra o 10,00 mam volat a ak budu dobre tak o 14,00 ideme na to

lauritka
14. apr 2008

kik ja nemam volat vobec... ja mam prist rovno na 10.30 buducu stredu.. 😕

dyta
14. apr 2008

ahojte RAKetky 🙂
dlhšie som tu nebola, stale čakam na mrchu , ktora nie a nie príst... mala by som ísť na KETko, a takto sa
to stále predlžuje 😖 😖
dior- viem ake je neuveritelne dlhé toto neustále čakanie ☹ , ale musíme veriť 🙂

kikina666
14. apr 2008

ale v heliose to robia tak, ze oni ich daju rozmrazit a mas si zavolat ci sa rozmrazili, a povedia ti kedy mas prist , najvacsi strach mam z toho aby sa dobre rozmrazili, to ostatne uz zavisi iba od nich

kikina666
14. apr 2008

dyta chod si dat pichnut injekciu

teda baby s tymi KETmi sa to akosi rozbehlo 🙂

dior
14. apr 2008

asi si kupim meter a cm,po cm budem z neho odstrihavat 😉 😎

dior
14. apr 2008

kikina mas pravdu rozbehlo,ale ja sa vam tu vtieram,lebo vas mam rada 🙂

dyta
14. apr 2008

kikina- bola som chorá, nejaký vírus podobný angíne som niekde chytila, tak som sa liečila všetkými možnými sirupmi a kvapkami, antibiotiká som nechcela brat.. a možno preto sa mi to nejako opozdieva...
este počkám do konca týždna a v piatok by som zavítalo do G-F

dyta
14. apr 2008

nuž ja som mala byť už pred 2 mesiacmi na KETku, ale hyperstimul.syndrom tomu zabranil 😠

lauritka
14. apr 2008

no kiki to ste na tom dobre..ja budem v sladkej nevedomosti a oznami mi to tesne pred zakrokom ako sme na tom 🙄

kikina666
14. apr 2008

dior nikde sa nevtieras co blaznis ?

dyta ja som tiez prechladnuta a vlecie sa mi to uz tyzden a beriem lieky na KET tak nechcem do toho kombinovat ziadne ine lieky, tak len caje, ovocie ale akosi to moc nezabera ☹ a zajtra ma caka KET tak to hadam nebude mat na to vplyv

katy2
14. apr 2008

lauri, ono to naozaj tak funguje u nas, ze nic do telefonu nepovedia... treba cakat az na KET.... Ked budes na koze, dr. ti slavnostne oznami, co a ako... 😠

dyta
14. apr 2008

kikina - ked pojdes na KET nemala by si brat nejake lieky.. ale ak si prechladnuta, mas oslabenu imunitu.. sup si kúpit do lekarne sirup na posilnenie imunity 😉
ja sa takto liečimu uz druhy týzden.. ☹

lauritka
14. apr 2008

katy ale on ti to nepovedal predtym? pred zakrokom ?a kedy si platila ?? mne zabudol aj povedat, ze kolko mam doniest penazi 😅

kikina666
14. apr 2008

neberiem ziadne a do zajtra uz vydrzim, nekaslem, horucku nemam len smrkam a to hlavne vecer a rano po zobudeni mam zachripnuty hlas ale ked si dam cajik tak uz je zase vsetko v normale, takze to zase nie je take hrozne
idem si kupit ovocie a urobim si misu ovocneho salatiku

dyta
14. apr 2008

kikina- no tak to nie je az take hrozne 😉 neboj, vsetkko bude super.. a ani sa nenazdas a uz budes tehulka 🙂 🙂

katy2
14. apr 2008

lauri, je to 2500,-
kym som sa pripravovala v kabinke, muz zaplatil a dr. potom prisiel a povedal mi, co a ako...

kikina666
14. apr 2008

dyta no len aby sa eskimacikovia dobre rozmrazili a potom chceli zostat navzdy spolu 🙂 to by bolo super

kikina666
14. apr 2008

dyta vzdy som snivala o dvojickach dievcatkach, ale budem prestastna ked bude aj jedno babetko

kikina666
14. apr 2008

katy2 , lauri v heliku je to 4000,- ☹

dyta
14. apr 2008

lauritka, katy
aj mne povedal lekar, ze ked pojdem na KETko tak on mi oznámi kedy treba ist na transfer a ja mam potom sama volat do labakov aby rozmrazili embryjka a podľa toho ako sa budú rozmrazovať mi budú volať oni naspäť presne na ktorú hodinu mam prísť 😕

lauritka
14. apr 2008

fuha..tak vidim, ze vsade je iny postup.. my sme v splne asi najmenej inforomovane 🙄

katy2
14. apr 2008

dyta, u nas v splne, ti nic dopredu nepovedia 😠

katy2
14. apr 2008

lauri, neva, hlavne ze budu // 😵 😵 😵 a na konci krasne babenko/a 😵 😵 😵

dyta
14. apr 2008

v splne? 🙂

lauritka
14. apr 2008

ved jasne ;) musime verit Hredzimu 😀