IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

savia
18. máj 2008

Ahojte,
boli sme na prechádzke, vonku je úžasne teplúčko, bodaj by bolo takto celé leto.
Leni, teraz máš povinný oddych!!!
Takynka, ja som mala vklad v 15.deň cyklu.

tina1
18. máj 2008

čaute baby, chcem sa len opýtať, čo je to vlastne čili, o ktorom sa bavíte a načo je to dobré?Sú to tabletky, papričky, ale čo?

lauritka
19. máj 2008

tina http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html ale ak ti chuti chily, tak mozes jest aj normalne 😅

kvetka2
19. máj 2008

dobré ránko raketky 🙂
ahoj lauri tehulka 😉
lenka čítala som ,že bol v sobotu testík zatial negatívny a dúfam, že tá mrcha mrchatá neprišla. Snáď sa už dnes zjaví aspoň nejaký duch 😉
dytka, ty ako? skúsila si ešte testnúť?
a ešte pozdravujem tanicku, nech sa držka a opatruje bobáčika 🙂 🙂 🙂
gabi ty máš také krásne tt 🙂

lauritka
19. máj 2008

ahojki kvetka..leni dnes uz mas palicku ze ;) mam citaaaak.

fcielkafcielka
19. máj 2008

Dobre ranko vsetkym.
Lenkaaaa, haaaaloooo...uz je urcite duch! Citim to v kostiach! 😉

Tinus - to su supar palice...aj ja si take prosiiim!!!

gabika24
19. máj 2008

ahojte.

kvetka2 ďakujem, aj tebe budú tak krásne o chvíľu pribúdať, uvidíš.
aj ja som zvedavá na Lenku, no keďže celý deň blbol koník, tak snáď napíše teraz, čo Leni? máš ducha? alebo už riadne diaľnice.
lauri, zajtra máš ultrazvuk? tak držím palce 🙂

kuspitka
19. máj 2008

Ahojte.mam problem uz druhy den ist si picham ganal mam bolesti vo vajecnikoch a stale musim ist na vecko az mam brucho ako balon

gabika24
19. máj 2008

ahoj kuspitka.
aj ja som mala pocit, že mám brucho ako balón, ale gonal som nepichala. ak máš z toho naozaj veľmi nafúknuté brucho, volaj do centra, veľké bolesti a pod., volaj do centra, čo robiť. ináč pi veľa tekutín a od bolesti si tabletku môžeš dať - aspoň mne to hovorili v Heliose. jednoducho ti asi vaječníky prudšie reagujú. kedy máš kontrolu?

kuspitka
19. máj 2008

vo stvrtok mam kontrolu.nemam velke bolesti len musim satale ist cikat a len obcas ma to zaboli.

gabika24
19. máj 2008

tak ak môžeš vydržať, tak vydrž, bude to ok... a za ten výsledok to stojí... 🙂

kuspitka
19. máj 2008

tak skusim .

gabika24
19. máj 2008

skus, ale keby to bolo moc zlé, pokojne volaj do centra. držím palce...

kuspitka
19. máj 2008

dakujem

mirusch
19. máj 2008

Ahojte. Kuspitka, ty si vsade 😀 A podarilo sa ti dobre si to pichnut? Pochopila si vysvetlenie? Nezabudaj vela pit vody!!

lenka20
19. máj 2008

ahojte raketocky - dnes rano bola ciarka, ale len jedna, ale ani mrcha neprisla, takze ak si mozem vybrat tak na tie dialnice si kludne este par dni pockam, hlavne, ze mrcha nepride 😉
kuspitka tie hormony robia spomalene travenie a zavzdusnenie -preto budes mat velke brucho a problemy...tlaky, troska bolesti... ak by to bolo moc tak volaj car....
lauritka - zajtra prajem krasny zazitok z UZV a fotecku nech ti daju
🙂 😵 😵

gabika24
19. máj 2008

leni, neva, hlavne, že to bude pozitívne aj bez čiarok - teda zatiaľ bez čiarok.
v stredu máš kontrolu, čo? tak budem ssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooo držať palce...to, že nekrvácaš je v tvojom prípade dobré znamenie... teda v každom prípade 🙂
pozdravuj tanittku, nech sa držká... a držkaj sa aj ty s bábenom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takyna
19. máj 2008

Ahojte kočky, konečne to spojazdnili 😉 , po dlhom čase som aj robila v robote 😀

takyna
19. máj 2008

Leni ja stále dúfam, že to budú u teba tie dialnice, trošku počkáme, ale bude 😉
ja som už tých hormónov úplne vyčerpaná, dnes som sa ledva dovliekla na aute domov, cestou mi oči blikali pri šoférovaní, nevedala som sa súsrediť, a najhoršie je , že keď sa nenajem pred utrošom idem odpadnúť tak mi je zle 🙄 , mali ste aj vy takého pocity?

lenka20
19. máj 2008

ano gabinka - do stredy to musim nejako prezit 😉 veru v mojom pripade je nekrvacanie nieco vynimocne, takze som celkom spokojna aj bez ciarok 😉
takynka ahooj 😵 takze myslis, ze sa dockas nejakej vdacnosti od ropuchy 😀 😝 hlavne to s pracou neprehanaj, mas v brusku mimiska 😉

takyna
19. máj 2008

ale tak zase Leni všetko s mierou 😀 , práca neutečie nie je zajac 😉 , ako sa mi máš sama domka?síce nie celkom sama , ale bez mužíčka 😉

lenka20
19. máj 2008

takynka zvladam to zatial, akurat telefonne ucty budeme mat obaja niekolko tisicove 😝 dnes som mala behacky, bola som u doktorky po lieky a pn, potom na poste a domov... a pomedzi to strasne problemy s pozorovanim toaletaku 😀 lebo brusko citim uz tak mozno 5 dni....
inak s tym utrosom mam trocha problem aj ja, snazim sa ho brat vzdy po jedle ale aj tak mavam rano zavrate po nom... no ale vzdy lepsie ako predtym to palenie a bolesti dole...

takyna
19. máj 2008

Lenka sme už všetky prehormonizované, 😝 , ja cítim bruško , už od začiatku, maternica je asi na velkosti XXXL, ako pri stimulke mám brucho keď som pichala inekcie, neskutočné, neviem sa do ničoho napratať, a tie návaly tepla, do rána skapínam a spím iba v letnej na ramienka košieločke 😵 , keby to aspoň dopadlo s kladným výsledkom, ale do 27-veľmi ďaleko , netŕufam, si ani už veriť

takyna
19. máj 2008

Leni a Tanitka je stále v nemocnici? nemáš správy o nej?

lenka20
19. máj 2008

takynka musis si verit, skratka to vyjde a basta.. obycajne co sa blbo zacne tak sa dobre skonci, takze po vsetkych problemoch budes tehulka, uz len par dni.... aj ja mam brucho ako balon, je to hrozne....

takyna
19. máj 2008

musím sa trošku posťažovať aby sa mi rátalo 😀 , bude ako má byť ja si to takto vravím, bude 2-IVF ak to nevijde, teraz si ty narade s tehulkovstvom 😵

lenka20
19. máj 2008

😵 obidve sme na rade 😉
tanicka stale v nemocnici nechaju si ju tam este tento tyzden, ale mimi je ok, zodpoveda vraj zaciatku 8tt, co je dobre, takze uz je tanicka spokojnejsia, je to neprijemne, ze musi byt v nemocke ale vydrzi to...
takynecka ja uz bezim, musim nakrmit bestie a seba, chvilku telka a spat - aj dnes poobede som si pospala 4 hodinky, dobre mi to padlo, ale neviem neviem, ci v noci zaspim.. ak nie, tak budem strasit na koniku...tak paaaaaaaaaaaaaa

gabika24
19. máj 2008

babule, aj ja som mala také pocity a o bruchu ani nehovorím... a ten toaleťák z času na čas okukujem stále... 🙂 - tak neviem, či je to nejaká úchylka alebo len pre istotu. ale doky mi povedal, že keby náhodou špinenie alebo bolesť brucha, okamžite do nemocky, tak asi len preto. ináč som už úplne v pohode...
držkajte sa... 😵

takyna
19. máj 2008

no maj sa pekne 🙂 , pozdrav táničku odo mňa pá

takyna
19. máj 2008

ahoj gabinka ako sa máte takto v trojici? a ďakujem za vírusíky 😵