• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
autor
A Lea je zas mala otravnica. :grinning:
Stale sa ma nieco pyta.A to jej vecne preco ?kde je....? :grinning: to sa mala pytat az v troch rokoch,nie? :grinning:
6. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile: poslušne hlásim dneska mi je super
asi som meteosenzitívna včera by som len odpadavala a teda potóm bola bola burka riadna a celý deň pod mrakom
6. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska a co si vlastne robila v tej nemocnici????? :confused:
6. máj 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hadaj hadaj
6. máj 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, nemám čas ani žiť.
paska, nenapínaj a prezraď
inak aj ja mávam niekedy také stavy, točenie hlavy, je to otrasné, ale asi to je len z únavy.
6. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siske pre výsledky
čo ste si mysleli? :grinning: ivka kedy maš štatky?
6. máj 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi, na začiatku júla, ale nestíham, s veľkou pravdepodobnosťou idem až koncom augusta. Tá moja konzultantka mi drží prácu skoro mesiac, takže ešte ma čakajú opravy a dopisovačky a to ju ešte nemám doma, odovzdať ju mám do 15.5. Musel by sa stať zázrak, aby som to stihla. Ty už zvazuješ?
6. máj 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som odovzdala
štatky mam v juni a ešte som to ani nevytlačila takže zajtra posledna skúška a od štvrtku idem na vec
6. máj 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja mám štátky o týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy držím palec budeš to mať prvá za sebou a my ked budeme robiť ty už budeš s prstom v nose :grinning:
6. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska opitá pos stolom budem :grinning:
6. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aq možno aj s prstom v nose :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska netusim :confused:
6. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola si na sone pasi???
6. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups som to prehliadla ze po vysledky si bola :grinning:
6. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my s vikim mame za sebou presun k nasim a drobcek uz aj spinka :slight_smile:
uz teraz som total unavena, do noci som varila a pratala ten bengal co tam narobia, vikimu som varila tiez vecer, lebo tu u mami je jeho izba /moja detska kedysi/ hned pri kuchyni, takze teraz nemam co robit :sweat_smile: mama ma aj ozehlene aj upratane, ale ked si predstavim kolko roboty je doma a ja tu musim len tak sediet, tak aaaaa :astonished: :grinning:
vavka coze? tak to je teda pecka ze lea sa pyta
6. máj 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
konečne je dnes krasne včera bola aj u nas strasná burka. Som mala pocit ze padaju kamene a rozbiju nam auto. My sme v tej burke išli z Blavy hrozne to bolo.
Vavka u nas sa Sabinka pyta Kde je ? ale to hlada loptu. Niekedy sa to spyta aj na ine ale viac menej na loptu.
A vcera sa jej podarilo CICA :grinning:
6. máj 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz su vase deti vo veku, ked som od malej nastupila do prace :wink:
dalo sa s nou uz vtedy normalne porozpravat, v noci si pytala plienku takto: "maminka pjenku pjosim ta" ... "ocino mliecko"..takto nas v noci budila :slight_smile: bolo to zlate opakovala to potichucky kym sme sa nezobudili :dizzy_face: mne bolo aj luto ze som s nou neni doma, ale aj ako som si v praci oddychla :grinning: :grinning: :grinning: lebo tu je to ine, viac ma unavuje lietat okolo malej ako hybat rozumom a zadkom sediet na stolicke :grinning: a tie tereny su 1-2x tyzdenne to je sice unavne ale par dni v mesiaci sa to da zniest :slight_smile:
6. máj 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bolo pekne a teraz sa zamračilo ide pršat.lenadka to je zlate mala sa posadi v noci a pyta mnam mnam
6. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka fakt uz tolko rozpravala no to je super. Sabinka ovlada este malo slov. A vety tak to vobec.
6. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas Lucka vravi kde je? Martina vola babin
6. máj 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacala rozpravat este nemala ani rok mama, baba, dedo,havo, stom-strom, auto...atd a ako 15 mesacna uz tvorila vety, vacsinou dvojslovne, zacalo to len "maminka pjenku" a ked pridala "pjosim ta" sme zirali ako sovy na nu v noci.Dnes sa mi snazi akoze rozpravat nieco dlho ako pribeh ale chybaju jej slovka-je to zlate ako habka a pozera ci jej doplnim to co mysli...ale aspon sa snazi. Jej rovesnici ju uz dobiehaju, da sa povedat ze su na tom skoro rovnako, len ona stale melie a melie, tak to vyzera ze rozprava viac, ale v skutocnosti mozno pouziva len o par slovicok navyse :wink:
rada pozera dokumentarne filmy o vsiach :grinning: o ludskom tele...vcera sa ma vecer stale vypytovala co je vnutri v pluckach a za pluckami a v mozgu a za mozgom a v kostiach :grinning: a z coho je masko co ma na nozickach :sweat_smile: a to sa pytala po plavani ked som ju aj seba snazila poobliekat a rychlo vypadnut nech nezavadziame dalsim :sweat_smile:
6. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj v piatok mame 5.vyrocie svadby :fearful:
6. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: asi som tu zase sama, ze?
:rolling_eyes: no co uz :sunglasses:
6. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeee :grinning:
6. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale hej paska, ja vas uz poznam :grinning:
6. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeee :grinning:
6. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ženy ja som sa dneska stretkovala s daduš a marcelkou :slight_smile: dobre bolo a daduš to kecáááááááá :grinning:
6. máj 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky, uz tu smirujem.....veru paska, si strasne zlatucka...no sisa ma s tym kecanim urcite tromfla :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok