• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahoj erika, ako sa mas a co maly? teba tu nevidno :confused:
14. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ano som to ja ale fotka trochu klame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ako vravi lenadka jediny koho tu nevidno si ty :grinning: este netehulis? :slight_smile:
14. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj ,eriak ,DˇAkujem zarady na scrapmanii, aj tak som z toho lejeň :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
no mory erika ma pravdu od teba uz ziadne reci o chudnuti nechcem citat
ja zas pribreram jedna radost ale sa tomu tesim aby som potom zas vydrzala co najdlhsie kojit
14. aug 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ty len pekne priberaj a uz viete co to bude? alebo chcete prekvapko? :wink:
prajem ti krasne tehulkovanie :dizzy_face:
14. aug 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, ale teeeeda, poriadne si schudla ,s idržala tú 90-dňovú dietu?
14. aug 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, len sa pytaj pytaj :grinning: poradim

mory skoro som odpaldla uz som kukla aj album - ta ty jaka kocka siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: co klame fotka, klame-ale sa vidim rozdiel ako ked si mala 80 kil ta nevymyslaj :wink: :angry:

a ja zas naopak pomaly naberam jak gula. uz mam dlhodoby nadpriemer a neviem sa prinutit zacat drzat...a to este furt drzis?ci uz mozes vsetko...aj ja chceeeeeeeeeeem.posli mi kus tvojej pevnej vole... :sunglasses:

a inak nemame nic nove ,akurat sedime doma, lebo sme chori jak psi a maly je na antibiotikach. :confounded: :confounded:
15. aug 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika neblazni vsak si nemi tucko :rolling_eyes: :sweat_smile: :wink:
15. aug 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lendka sak neni som este ale ked to takto pojde dalej tak budem :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
15. aug 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika si sa zlakla ze sme na teba vyskocili vcera? :grinning: ze tu tak skoro buntosis :grinning:
15. aug 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: juj ta ne? sa strasne bojim :grinning: no veru ked kukam na tu sestku v čase znie to hrozivo :grinning: inak vstavam o osmej pol 9 :sweat_smile:
15. aug 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika wau co by som dala zato spat aspon do siedmej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: erika potvrdzujem je tá mory jak špageta :angry: a mne tá 90tka nezaberá kua :rolling_eyes: :zipper_mouth:
15. aug 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeee ránko, máme zaseobu Dˇaľšiu strašnú noc, Chiara sa len budila a budila a kričala mama, mama hammm, haaaammmm, a len cicala a cicala, a mňa všetko bolí, :angry: :angry:
a teraz so msa schuti napila kávy a nedala som si do nej cukor, fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska :grinning: ze spageta tak to zato ma ma moriky rad on zboznuje spagety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

monkula no su aj take dni :grinning: ale lepsie bez cukru ako keby si omylom dala soli :grinning: to sa stalo mne (nie dnes)

ja dnes budem premiestnovat postielku lebo ani u nas to uz nieje normalne aby sa tolko mala budila :confounded:
15. aug 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, neboj ,mne raz babka do kávy namiest ocukru nasypala krupicu :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiiiiiiis krupicu :grinning: ani si nechcem predstavit ako to chutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som to neochutnaal ,lebo babke sa zdalo čudné, že mieša stáel je to hustejšie....
Ta ksa pozrela na krabičku, začala sa smiať p ovedala, no pozri, baba stará, počkaj, spravím Ti druhú.... :grinning: :grinning:

Lenadka, akurát so mzase pozerala Tvoj album na modrej streche, máš nááááádherný dom, tíško závidím... :sweat_smile: :sweat_smile:
To ste rekonštruovali? Dali by ste sa na to znova? A na koľko vás to vyšlo? MNôžeš aj IP :wink:
15. aug 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula no aspon ze si to tie babky uvedomuju a priznaju ze staroba robi svoje :grinning: jooj ale ani si nechcem predstavit ze aj ja raz budem stara baba a potom zomriem :frowning2: a proste len tak presiel zivot a nakoniec aj tak z toho nic len sa clovek cely zivot derie za niecim a len sa stara a uplne zbytocne :grinning:
15. aug 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, aj mňa občas prepadne taká depka ,že načo vlastne žijeme, keď aj tak zomrieme :sweat_smile: :sweat_smile:
Mne v januári zomrela babka, veď vieš a poviem Ti, nejako m ito stále nedochádza.... :pensive: :pensive:
A ja koza tupá ,so ms iteraz v sebe vytvorial taký nejaký odstup aj k druhej babke, proste, necchem zase zažívať tú boelsť zo straty, znie to hrozne ,ale táto babka mi bola trošku bližšia, možno preto, lebo býývala kilometer od nás a tá čo zomrela až v Brne.. tak reku radšej odstup ,ak obolesť, som ja ale zlá.... :pensive: :pensive: :pensive:
15. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula nie je to prirodzene ze sa bojis ale musime to brat tak ze kazdy tak raz skonci a neda sa nic robyt ' ale je to tazke stratit cloveka tak blizkeho :pensive:

ale podme radsej o inom mliet :wink:

ja uz sice idem domov z roboty ale mozte kludne pokracovat v novo namiesanych napojoch :grinning:
15. aug 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajha vas tu zanedbavam ale mam toho dneska nejako dosť :confused: ale stiham a zachvylu idem pre andrejka mojho baculateho :slight_smile:
15. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: čo to čo to
15. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory vyzera to na babu ale doktor povedal ze este nech si radsej pockame a nehovorim malej ze bude mat sestricku tak cakame co sa vyvrbi :wink:
15. aug 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň :slight_smile: aj tím čo len čítať chodia :grinning: :wink:
16. aug 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry :grinning:
u nas neskutocne horuci a u vas? :sunglasses:
16. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: he he sranda som bola posledna aj prva :sweat_smile: zeny co si uzivate posledne dni prazdnin?
ja tiez nemam moc casu ale sem tam kuknem a tu nikoho :confused: :grinning:
17. aug 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
paradny vikend bol ani som tu nebola kuknut zajtra si prečitam čo ste popisali
Ale moc ste sa nepretrhli . :grinning:
17. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka konecne ziva dusa :grinning:
no vazne nebudes mat co citat
18. aug 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes je pekny datum 18.08.08 a u nas aj 08:18 hod :grinning:
18. aug 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš