• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
cafte,kde ste?
3. sep 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nevidis? :slight_smile:
3. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak som po 2 tyzdnoch aj 2 dnoch zase tu...aj som vam chybala??? :grinning: :grinning: :grinning:
V Martine bolo fajn, vydrzala by som aj mesiac, skoda ze som si asi nejako blbo odpisala tel. cislo na zuzu13, lebo mi sms po 2 dnoch vracalo nedorucene :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked som vytacala cislo nic...ani nezvonilo :confused: :rolling_eyes:

a co to tu citam???? petuskooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem a prajem pohodove tehulkovanie a zdrave babo :dizzy_face:

u nas isla Lucka 1x do skolky dnes na cely den, vcera som este mala očr a boli sme na kontrole u doktorky :wink:
3. sep 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak ja mám smutné správy.moja mudr usúdila že by mojem žlčníkove kamene mali ísť von :frowning2: v piatok idem na chirurgiu kde sa dozviem viac, ale pre Tami som už pre istotu zohnala hodinove jasle aby sme ju mali kam dať kým budem v nemocke kde dúfam nebudem a ked už budem tak maximálne 3 dni (môj tajný sen)
3. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ahoj jasne ze si chybala a lucke drzim palce aby sa jej v skolke pacilo :slight_smile:

andy chudatko ale cim skor tym lepsie a budes mat pokoj :wink: dnesna medicina je dost vyvinuta tak by si tam nemala byt dlho aspon myslim :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:
3. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marek bol podarený ked mi "prísne" nakázal aby som všade povedala že som zdravotná sestra toho času na MD a nie iba že som na MD a že si mam aj titul pred meno diktovať :grinning: sa chudák o mňa bojí.šak už 2 mesiace behám po doktoroch jak "šaľena" dúfam,že tie kamene bol posledný zlý nález. našli mi aj krv v moči ale to sa upravilo urologickym čajom takže dnes si idem kúpiť žlčníkový :wink:
3. sep 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis andy ta to co ti je? :confused: stae daco ine ' no vazne verim ze to bude posledny nalez ' ibaze bol nejaky nalezik v brusku :grinning: co po 9 mesiacoch place :grinning:
3. sep 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mory ten tam neni lebo už aj na gynde som bola. ale gyndoška mi povedala že sersany mam v takom poriadku že nebyť 2 sekcii môžem mať spokojne aj 10 detí. :grinning: stačia mi aj moje dve a keby že je tami prvá tak je jedináčik
3. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, kamene? No spominam si ako sme boli doma ako deti same, ked mame vyberali zlcnikove kamene :frowning2: Neboj nejako to zvladnete....a aj podla mna zahlas ze si zdravotna sestra. :wink:
3. sep 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes SImonka vstala o 5.30, vliezla k nam do postele a zasepkala tatinkovi do uska...ze ci nezaspali, lebo uz je svetlo :grinning: :grinning: :grinning: . Strasne sa tesi zo skolky.
3. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka :grinning: no sranda z nej 'ale dobre ze tak horsie by bolo keby nechcela chodit :unamused:

andy no a? aj ja som po 2 sekciach a vraveli mi ze este deti mozem mat 'ja sice nechcem :pensive:
3. sep 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej mory, ved som aj rada :dizzy_face: Horsie to bude z tymto mojim druhym partizanom. Vobec nechce rozpravat. Len co sa jej paci. Ked sa jej spytam ako sa vola, povie MMMMMMMMMMM :unamused: Hlavne ze vie vsetky ukazovacie zamena :grinning: To sa je v skolke urcite zide :confounded:
3. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavko :grinning:
3. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makas, makas? Silvinka chcela ist aj dnes do skoly?
3. sep 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka z toho si nic nerob ani moja nerozprava iba zopar slov , to este budes lutovat ked zacne odvravat :grinning:

paska cav co taka vysmiata? :confused:
3. sep 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makam šak ani času neni písať nieto ešte čítať ale večer to dobehnem
sisa jasne že chcela ved cele prazdniny len o tom rozprávala :grinning: a ked sa jej pýtam či by šla naspať do školky tak sa mi smeje že čo by tam robila :grinning:
3. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska super jak vam kocky fajne ze deti chcu byt v skole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa takl bojim co bude u nas na druhy rok :unamused:
3. sep 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ďakujem za gratulácie :slight_smile: a len tak mimochodom, nepridá sa niekto ku mne a Maryn? :confused: :grinning:
3. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby ja? :confused: :grinning:
3. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné paska, do toho :grinning:
3. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no isto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťuško ja ani náhodou :unamused:

mory moja kamoška 3 skciu skoro neprežila ale to je na dlhý príbeh a nedám ho na net. 3 sekcia je veľke riziko :unamused:

zguri samo že nahlásim hned vo dverách aj ten titul poondený kvôli ktorému mám tie kamene na betón :slight_smile:
3. sep 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tomu rozprávaniu tami kecá od 10 mesiacov a momentálos je v štádiu papuľovania a odvrávania čo samo odkukala od staršieho brata :confounded:

a čo sa týka chodenia tak po 2 mesiacoch som už v tom štádiu "že jak dobre ked pekne sedela tam kde som ju posadila" :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak som šťastná že chodíííííííííííííííííí
3. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, ok :grinning: Nasa tiez odvrava, ukaze prstom nonono. Aj 20xkrat za den. :grinning: Petusko ja zatial nie.... :sweat_smile:
3. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka zatiaľ? ale to znie pozitívne, šanca tu teda je :grinning:
3. sep 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tu vyhodu ze mala pocuje slovenscinu iba odomna a ja neodvravam a nenadavam takze take veci sa nema dke ucit :grinning:
3. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory to máš dobre vymylsené :grinning:
3. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, dajte si somnou kavicku, som od tretej hore :rolling_eyes: :sweat_smile: mozem sa asi zacat takto pripravovat na rolu nevyspatej dojciacej matky :grinning: :grinning: :grinning: ...takze manzel to asi nemysli zle s tym chrapanim :sweat_smile:
4. sep 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, urcite spomen ze si zdravotna sestra - to bude hned iny pristup :wink:
kedy cca mas ist na tu operaciu?

petusko, ten moj skemra ako blazom o dalsie dieta, ale mne sa moc nechce :astonished: :sweat_smile:
4. sep 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ešte som nikde nebola. filipkovi maľuju škôku tak sa tam nepotrepem s 2 deťmi, stačí tami...to ma zoperuju hned jak tam ona nabehne :grinning: ale nejak sa mi do toho nechce.

ale pôjdem lebo chcem ísť do roboty a nerada by som vypadnúť potom a zákon schválnosti veľmi dobre poznám.teraz nič a jak nastúpim dostanem žlčníkový záchvat.

lenadka si píš že bude to mám odskúšane na deťoch :wink:
4. sep 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok