• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Jej Mory aj my zlatko všetko naj naj naj .
:slight_smile:
8. sep 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sme boli poobede na prechadzke v BA a boli tam aj trhy s keramikou a take barčo a hrala tam aj ludovka ale najlepši bol kolotoč pre male detičky takto vyzeral no nemalo to chybu. Nebol na motor ale na ludsku silu točil ho ujo s tetou. :grinning:
8. sep 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeem :dizzy_face:
8. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka ten kolotoc je bombovy :grinning: urcite sa sabinke pacilo :grinning: moja by z tamad ani nevysla :sweat_smile:
8. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej sa tiez moc nechcelo len počula hudbu tak chcela ist tancovat tani tani
ona stale tancuje :grinning:
8. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, nieeeeee :frowning2: ja v sobotu idem k našim a vrátim sa asi až v utorok :frowning2:
8. sep 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka to budu asi dajake deti zo suboru tie januarcata aj moja vzdy tancuje :grinning: a najlepsie je ked ide trans :grinning:
8. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka krasne, len moja by tam nevliezla :grinning: ale tiez stale tancujeme :grinning:
8. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zeny zakladame subor :grinning:
8. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tu sa keca :grinning:
8. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak konecne :grinning: inak mam bomba spravu mame dvere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice nie nakomplet to dnes dokoncia, nemaju skla a vsetky listy a prahy ale su tam, hodim foto :wink:
8. sep 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supiš lenadka tak už mám kde klopať ked ti prídem tie veci vrátiť :grinning:
8. sep 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte holky tak smw doma a krasne je tu pocasicko to je pravda brrr :unamused:
8. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vchodove sme mali paska, len interierove ee :wink: a to bol dovod preco sa manzel este nechcel stahovat. Som zvedava na co sa bude vyhovarat teraz? :confused: :sweat_smile:
8. sep 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka vitaj ako bolo? :sunglasses:

paska makas? makas? :grinning:

lenadka wau pekneeeee :wink: tak sup sup do noveho a potom do tehulenia :grinning:
8. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence za chvýlu mi padla :grinning:
8. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1 vitaj doma :sunglasses: ako bolo? si opálena čo? :confused:
8. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte sme spat doma.
U zubarky bolo supeeeeeeeeeeeeer a to myslim vazne. Prvych 10-15 minut sa hrala so zubarkou vozila ju na kresle kukala telku a s tou hadičkou co vam odsava sliny vysavala Sabinka vodu s poharika no naramna zabava.
Potom bola žiža to je to svetlo šak viete :grinning: a potom zrkadielko do pusy to vsetko bolo ok.
ALe nakoniec bol plač lebo lebo sme museli tie zubky pozriet poriadne tak asi 2 minutky revala lebo jej pozerala do pusy poriadna.
Ale prežili sme to :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petusko to mi je luto ze sa takto minieme. Nabuduce nam to vyjde my urcite prideme tak o mesiac zase
8. sep 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka škody veru :frowning2: si to vynahradíme inokedy :wink:
ja som ešte s Peťkom u zubárky nebola, aj som sa tej mojej pýtala, ale zatvárila sa tak čudne, že či mi akože nešibe s tak malým dieťaťom :unamused:
8. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k zubárke stačí ísť na 1PP v tom kalendárnom roku ked dieťa dovrší 3 rok života.ale ideálne je hned po prerezaní 1 zuba :wink:
8. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy moja zubarka je taky pedant a tiez sme tam boli po prerezani prveho zubka a aj preto ze vtedy padla a rozrazila si dasno znutra. No a vtedy mi povedala ze ked bude mat mala viac zubkov skoro všetky aby sme prišli.
No a Sabinke chybaju uz len 4 a to patky
8. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petuško je aj problem ze niektore zubarky nechcu ošetrovat detičky , vela znamych ma tento problem ze nechcu brat deti lebo s nimi je vela roboty , plaču a musia ich zabavit niečim a tak. Naša je super ona volakedy ošetrovala zuby postihnutym detičkam a to muselo byt jo namahave. Este k nej niektory chodia minule bol jeden predo mnou.
8. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež chválabohu natrafila na zubára ktorý ma s deťmi svätú trpezlivosť.

radka nielen zubári nechcú brať deti. my sme pred 4 rokmi mali problém zohnať holičstvo kde by nám ostrihali 18 mesačného filipka. vraj mame prísť ked bude mať 12 a to mal vlasy poniže pliec ako dievčatko.
8. sep 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To važne , ale veru maš pravdu niektore kaderničky su s toho nervne.
Ja mam kadernictvo pod bytom tak to by bolo keby ju neostrihali by som ich vytopila :grinning:
8. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale oni su strasne zlate a strihaju tu bezne detičky , niekedy tak strasne plaču malinke zlatička ze ich počujem akoby boli v obyvačke. Potom ked ideme so Sabinkou von , tak sa im smejem ze koho tu dnes vraždili :grinning:
8. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala si vidieť filipka ako vystrájal a to sme ho strihať museli lebo on ma strašne husté vlasy
8. sep 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko krat si ho uz strihala ?
Mala sa strihala uz tri krat myslim u kadernika a raz som jej ofinku ostrihala doma.
8. sep 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipko od tých 18 mesiacov sedí u holíča raz mesačne a tami sme strihali 2x
8. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok