Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
9. sep 2008

Zienky bola som cvičit , cvičitelka je super vyzera perfiš neviem kolko ma rokov cca 40 ale je dobra.
Taka spravna žienka tak nam hovori žienky moje. Je to pilates ale robi aj ine asi budem chodit 😀 😀 😀

zgurkaa
9. sep 2008

Radka mna ariel praskovy.......ten M-zim, ci ako sa vola sklamal na plnej ciare....mam otvorene 5 kg balenie a najradsej by som ho vyhodila........u mna nie je nad Persil Gold. No este vyskusam ten Ariel na skvrny sprey, ale nedavam tomu velku sancu.
Piates je super....sla by som hned 😉

mory
10. sep 2008

dobre rano 🙂
tak mne uz sef nabalil tolko roboty ze az 😠 ani kavu som este nepila

janka tak to ma mrzi skoro sa uzdravte a uzite predlzenu dovolenku v posteli 😀

paska
10. sep 2008

ránečko 🙂 ja som dneska došla do prace skôr som myslela že matu bude čakať koooooopa papierov a tu ništ 😅 dva listy 😀
mory pošli dačo mejlom pomožem 😉

zgurka 😀 pasko robí tam kde Janko 😀

radoslava
10. sep 2008

Dobre ranečko
Zguri ja truba šak ja mam tiež Persil a pišem ti Ariel to som si zmylila s mamou mojou ona použiva Ariel prašok a ja Persil
Ariel uz neni čo byval , ale vraj v Rakusku v tom Hainburgu predavaju Ariel ktory vyrabaju rakušania ten u nas sa vyraba inde a ten je vraj fakt super. Chystame sa ked nam dojdu zasoby jedla a kozmetiky tam vyrazit.
Vraj tam je vsetko o vela o vela lacnejšie.
Baby Pilates bol super az na to ze som si dala večer Horalku som neodolala 😅

mory
10. sep 2008

paska mas fax? 😀

radka co to je to pilates aj u nas to je len neviem co sa tam roby a vraj je to dobre tak trochu upresni 😉

zgurkaa
10. sep 2008

Paska, prave ti idem pisat, ze pasko je skontrolovany......do roboty dnes nastupil a neflaka sa 😀 😀 😀

mory
10. sep 2008

zgurka dobraaaaaaaaaaa 😀

paska no co kde je ten fax????????? 😠 sak uz som polovicu urobila sama co ma chces v tom nechat? 😝

zgurkaa
10. sep 2008

mory, vsak? Idem si dat druhu kavu, pridate sa?

mory
10. sep 2008

ja si dam o pol hodinky 🙂 uz sa tesim , len musim najprv nieco dokoncit
😝

a to ako si ju prinutila tak sa rozzurit ? 😀

zgurkaa
10. sep 2008

Kazala som jej, usmiat sa 😀

mory
10. sep 2008

😀 tak to si neviem predstavit ako sa tvari ked sa hneva 😅 😀

lenadka
10. sep 2008

cafte baby 🙂
zgurka k tej hrdzi ma napadla taka kravina, ze co tak dat na to nejaky pripravok na cistenie v domacnosti urceny na hrdzu-mozno by to pustilo 😅 😕 nejaky cif alebo co 😅 ale ci to nerozorerie latku to neviem 😅 😅 😅

mory
10. sep 2008

lenadka a ty si kde bola doteraz? 😕 inokedy si tu medzi prvymi

radoslava
10. sep 2008

Mory ten pilates je take cvičenie na spevnenie postavy nie na chudnutie. To nam vcera povedala ta teta a to som ani nevedela. Je to vela o dychani a natahovani a rozhybavani svalov ktore normalne velmi nepouzivame kedze sedime na riti za PC 😀
To povedala teta cvicitelka.
😀 😀 😀

andrea.m
10. sep 2008

som dnes pochodila doktorov aj s tami 😀 celkom dobra priepustka.ale tí dr bolí takí šťastní jak sme odchádzali 😉 im porozoberala celé ambulancie 😀 😀 😀

radoslava
10. sep 2008

Andy tak to ti verim aj Sabinka u zubarky išla barčo stlačat a doktorka len tak jemne to nie milačik to nechaj 😀 😀 😀

mory
10. sep 2008

😀 jaaaaaaaaj zeny ja si na nieco take ani netrufam , boh vie co by ta moja navystrajala 😅 😀

andrea.m
10. sep 2008

Tami nášmu zubárovi rozbila to zrkadielko čo sa ním pozerá do pusy a ani necekol 🙂 taký prístup sa mi páči.my máme dosť drahého zubára ale aj sa podľa toho správa.

zgurkaa
10. sep 2008

Lenadka, skusala sa uz aj to, ani to nepomohlo ☹ Nasa tiez rada skuma vsetko u lekarky 🙂

paska
10. sep 2008

bry vecer 🙂

petusko
10. sep 2008

brýýý 😀

petusko
10. sep 2008

ako sa máte baby? 🙂
ja hlásim, že 5 dní zo 7 mi je dobre 😀

radoslava
10. sep 2008

Petuško no to je super , si predstav že by to bolo naopak. 😀
Ale želam ti aby ti bolo dobre čo dobre vyborne 7 dni zo 7.
Andy no to musela byt sranda. Ta naša je tiez taka drahšia prehliadka malej stala 620,- Sk 😀

andrea.m
10. sep 2008

radka moje deti maju PP u zubára zadarmo...tam cvakám len ja 😒

petusko
10. sep 2008

radi, nemusím si to ani predstavovať, ešte to mám v čerstvej pamäti, pri Peťkovi mi bolo zle 7 dní zo 7 😝
takže teraz si to vychutnávam 😀
náš Petík ma u dr. obľúbenú hračku - meter prilepený na stene, už som ho pár krát lepila naspäť 😅

radoslava
10. sep 2008

Andy to je super u mojej sa plati všetko , ma cennik s ktoreho mi je nedobre ked začne ratat. Ale je strašne dobra.
Minule dostala Sabinka kefku zadara ked sme boli s jednym zubom tam , tak - mínus kefka 😀 😀 😀
AJ tak je draha 😀 😀 😀 😀
U nej žiadna kartička nehrozi všetko cvakame

radoslava
10. sep 2008

Som tu už sama čo?
Bola som na MMB lebo som tam bola kuknut jednu aukciu aj som vyhrala sa tešim 🙂

paska
10. sep 2008

sa mi nechce spat
😒

lenadka
11. sep 2008

bre ranko 😉