• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
mory karolik vcera cez den vobec nespala... vecer sla spat o pol 9 a rano uz buntosila... ona je na tom so spankom jak ja so sexom :grinning: ked neni pravidelny, tak je pohroma :grinning: :grinning:
a vsetko najsamlepsie k meninockaaa, vela sexu,penazi a ostatne uz pride :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. okt 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
5. okt 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bežaj sexovať čo tu strašíš. nech máte pravidelnosť.
5. okt 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave uspavam toho mojho a strasne som uz hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami spí od pol 10 už aj vstávať pomaly bude
5. okt 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je hore :rolling_eyes:
5. okt 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeem dakujeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:

mi sme boli na ockovani prebehlo dobre trosku plakala ale pohrozili sme na vcelicku a uz bolo dobre :grinning:
5. okt 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to veľa nenaspal. my sa chystáme poobede zberať gaštany a večer budeme vyrábať zvieratka.
5. okt 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mory aj sa pridavam ku gratulantom. Nech sa ti splni vsetko po com tuzis :wink:
5. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteee :grinning:
6. okt 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja a prvá? :confused: co ste sa s konom zrazili? :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste? Dospavate nedelu? U nas v piatok a sobotu od 21,00 oba dni do rana 9,00 nesla telka, tak v juni bude asi viac deti v porodnici skriekat :grinning: :grinning: :grinning: akurat ze ja ziadne mat nebudem, nakolko mi preplo a dala som sa strikovat a kedze cez den nie je kedy robim to vecer a tie ihlice nejako plasia MM lebo ani sa o nic nepokusi ked TO mam v ruke. Ale Lucka ma novu vesticku a zacala som svetrik :slight_smile: a teraz kludne mozem lebo MM bude mat nocne :sweat_smile: ale vcera by som ho zavrazdila, isli sme do kina na Bathory...a nic s toho :frowning2: lebo zmenili program a dali ju v sobotu 2x a v nedelu nie, tak som videla len manzelov kysli ksicht :angry: :confused: :rolling_eyes: lebo to bol moj napad ist :zipper_mouth:
potom sa uz akoze "vtieral", lebo zistil ze presvihol, ale mal to marne nebavim sa s nim :zipper_mouth: :angry:
6. okt 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radkaaaaaaaaaaaa, nejdes to zachranit?????..ostatne tusim pracujete a davate deti do skolky, ze?
6. okt 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, lenadka celkom fajn program :grinning: bathory je good, mne sa to pacilo :wink: no ja uz tu mam tu moju skolku, tak je fajn, uz sa tu baby hraju a mna odstrcili na vedlajsiu kolaj :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadus :slight_smile: supeeer, sa mas :slight_smile:
6. okt 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni je to dopohdy :wink: asi si sem aj ja zavolam kamosku a budem kaslat na ne ked so mnou takto vybabrali :grinning:
6. okt 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus tak som to velmi chcela vidiet :frowning2: davali ju v lete 1x v PD, nesli sme lebo MM nechcel a tvaril sa ze co vymyslas mam robotu, potom bola v HA len jeden vecer, zase som pistala ze podme a on ze si kvoli tomu nebude menit smeny a teraz mala byt aj v sobotu aj v nedelu a nakoniec to dali len v sobotu...mne to bolo tak luto a este ma dorazil svojim ksichtenim ze som normalne :cry: mala som chut vystupit z auta a ist len tak niekam daleko, hlavne od neho, lebo o tom filme snivam uz ako ho natocili a zacala hrat pesnicka v radiach odvtedy mu to podsuvam ako by som to rada videla a NIC, preco by sa kvoli mne "namahlal" nie? :angry:
6. okt 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas ho hrali hojne, ak neprezeniem asi aj cez 20X, pocas celeho tyzdna tak sa dalo.Ale co neboj uvidis ho, alebo si mala ist s nejakou kamoskou alebo kamosom ked on nechcel, naco silit.....a mozno by mu to ani nebolo jedno a do buducnosti by si rozmyslel ci bude tak strajkovat :wink:
6. okt 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
6. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau andy :wink:
6. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau. práve som dala tami spať na druhý pokus a dúfam, že bude spať.
6. okt 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi idem s babmi na hojdy a potom spat.... :wink:
6. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu prechadzku u nas je krasne :slight_smile: :wink:
6. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sivá bunka mozgová príde náhodou do hlavy muža. Všetko je tam tmavé, prázdne a bez života. Sivá bunka mozgová zvolá:
- Hu, hú... kde ste kto?
Žiadna ozvena. Zvolá teda ešte raz:
- Hu, hú... je tu niekto?
Vtedy sa objaví iná sivá bunka mozgová a pýta sa:
- Čo ty tu sama robíš? Poď so mnou! Všetci sme teraz dolu! :grinning:
6. okt 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska :grinning: :grinning: :grinning:

kde si celý deň :confused:
6. okt 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska pracuje :wink:

huhuuuuuu vy ste kde vsetky, zase doleziete az vecer ked tu nebudem ako svaby na pivo :grinning:
6. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska dobre :grinning:
6. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma som :grinning:
6. okt 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :slight_smile:
aj ja som už doma :grinning:
6. okt 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som včuľ dorazila :slight_smile:
6. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok