Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

katarina7
10. máj 2008

vavi ja som mala 21.4 zda sa mi že aj ty si vtedy mala ja mam teraz tiež polovicu a bolia ma bradavky

andrea.m
10. máj 2008

ahojte 🙂

Tak čo sa týka rýchlosti oplodnenia ja mam obidve deti na prvu šupu vtedy ked som si zmyslela že chcem.

Tami chodí za jednu ruku konečne,ale schody po 4 zvládla skôr ako chodenie po dvoch 😀 a po 4 mi výjde celé 3 poschodia v bloku 😝 čomu sa neskutoične teší hlavne moja chrbtica. No dole schodmi ju pustím niekedy v 4 rokoch ako Filipka, máme tie schody strašne strme.

Autosedačku pre Tami mám po Filipkovi z PL, ale značku neviem a ani už nezistím,lebo je dosť zničená. Filipko ma už len podsedák tiež z PL.

A aká je Tami vysoká nemám potuchy ale dosť a nosí 86-92 podľa strihu.

dadus
10. máj 2008

vavi kukni sem, my mame tuto:
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...
zatial si nemozem stazovat....je polohovatelne a od 9-36kg, sme spokojne...takze s autosedacou mame pokoj 😀
andy tvoja mala este nebeha?jejej to je zlate.....no moja naopak, ta najprv zacala behat a az potom si lamat hlavu nad schodami 😀
vavi pocuj a vy co ste zamiesili, ci co?len nieco co som dozadu citala...si ma prekvapila 😉
ja mam inac malu choru, dost sopli, a sem tam aj zachripnuto rozprava...davam jej cebion a fenistil, dr. tak kazala, ale mam pocit,ze to neustupuje....inac bez teploty....hold radte co robit?

katarina7
10. máj 2008

dadus olejovy zabal na hrdielko na chvilu a aspon 3krat opakovat inak majorankovy čaj ale to neviem či taka male už možu

dadus
10. máj 2008

katka dakujem...a to akoze obycajny olej???

katarina7
10. máj 2008

ano obyčajny nahrej na vreckovku a do plienky a zabal len tak na 10 minut radšej častejšie pozor aby nebol horuci vyskušaj ty na svojom hrdle

katarina7
10. máj 2008

davala som to Martinovi velmi často bol zachripnuty a pomahalo to

dadus
10. máj 2008

ok odtestujem.... 😉

vavka33
autor
11. máj 2008

Dadi pozerala som,je zaujimava,take som videla,mne sa s toho linku,co si mi dala paci tato:
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...
Co povies?A platila si v slovenskych korunach?
Inak prva 😀

petusko
11. máj 2008

Všetkým maminkám prajem krásny NÁŠ DEŇ prežitý so svojimi ratolesťami a s úsmevom na tvári 😵

katarina7
11. máj 2008

dobre ranko. my ideme dnes na prijimanie neterka bude princezna

paska
11. máj 2008

čavte 😀 peťuško díki 😀

andrea.m
11. máj 2008

alebo s hlavou v knihách 😝 ja som aj zabudla že máme sviatok, ale manželík nezabudol a zavolal mi ráno tak ma milo prekvapil.

andrea.m
11. máj 2008

ozaj som zabudla. dobrú chuť k sviatočnému obedu.

andrea.m
11. máj 2008

halooooo už nejedzte toľko budete tučné 😀 😀 😀

paska
11. máj 2008

no neva 😀

andrea.m
11. máj 2008

som si tiež dala ked vás tu nebolo 😀 aj kavu si dám

certica
11. máj 2008

caute, ten moj si tiez spomenul, resp. zacul, ze je sviatok, tak som dostala aspon pusu 😀 😅 , no a potom sa ma na prechadzke pyta, ze co by som chcela, ci nejaky sperk za martinka. tak som mu povedala, ze nove kozy a inu potrebnu plastiku 😀

vavka33
autor
11. máj 2008

Certi 😀

paska
11. máj 2008

aj ja chcem nové kozy! 🙄

certica
11. máj 2008

drahy zahlasil, ze to aby uz teraz zacal setrit 😅
len ma stve, ze to neni na furt tie kozy, to by som sa na to dala. aj ked, auto tiez potrebujem 😀

zgurkaa
11. máj 2008

Som s5 z Tatier 😵

vavka33
autor
11. máj 2008

Zguri,no chval sa a prehanaj.Ako bolo?
Certi,treba zvazit priority 😀

vavka33
autor
11. máj 2008

Dadi,objednala som tuto utosedacku
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...

zgurkaa
11. máj 2008

vavka zima ☹ Kazdy den prehanky a len okolo 12-18 stupnov, podla toho ci bolo slniecko pred alebo za oblakom. Ale inak supeeeeeeeeeeer. Pribrala som asi 3 kg vela sme chodili a tak.

vavka33
autor
11. máj 2008

ako si pribrala,ked ste vela chodili? 😀 Ale ja sa smejem,asi ste tam mali stravu,hm

tonicka
11. máj 2008

ahojte kocky. vavi, lenadka a marynka mate IP 😀

paska
11. máj 2008

😠

andrea.m
11. máj 2008

aj my chceme vedieť

paska
11. máj 2008

andy maš IP 😀