Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

dadus
22. okt 2008

to nemyslis vazne? 😕 no tak to ziram......

radoslava
22. okt 2008

Nad tym zaplatenim si ?
Aj ja som bola s toho hotova. Kolegyni bolo az do plaču. Vraj manzel teda svokryn syn jej chcel zaplatit to čo by mala v praci.
Pritom kolegyna išla do roboty lebo on bol leniva voš a nevedel si najst robotu všade mu bolo malo. Mal strasne velke naroky. Chodil po konkurzoch ako bos.

radoslava
22. okt 2008

A ona ho zo začiatku este aj na tie konkurzy vozila lebo debko nabural a nemal vodičak. Mala chodila s nimi lebo tu kojila a kde by ju aj nechala. No chlap za všetky drobne

paska
22. okt 2008

😖 aj takí sú

lenadka
23. okt 2008

dorotka, mala to ma tiez po otcovi, vsimla so mi aj on na niektorych fotkach oci do "dž" 😀 😅 ale som rada ze ju ocný tak vychválil, tak ako nas pred pol rokom sprdol, tak nas teraz vychvalil, mala totiz nechcela ten okluzor-tak zato nas zvozil, potom som musela pouzit ine vychovné metody-bohuzial 😢 ale par dobre cielenych po zadku zabralo 😲 a okluzor bol na mieste 😉 a potom sa rozhodla ona sama od seba ze ho bude nosit do skolky aby uz pobede nemusela /ja som jej ho tam nechcela dávat aby sa jej deti nesmiali, mala ho doma/, tak ho mala namiesto 4-5 hodin az 6-7 hodín.

dadka u ocneho som videla aj 4-5 mesacne deti, ale tam bol asi dovod, napr. predcasne narodene kde hrozilo poskodenie zraku, inak pokial dieta neskuli, tak az pred nastupom do skolu obvodny lekar dava "citat" obrázky a znaky, takto kamoskynej dcere zistili ze dost zle vidi, na jednom ocku ma az 4-ky dioptrie 😝

vlastne ja som si to vysetrenie vyziadala a tak mam teraz okuliarnatú opicu 😝 😅

radoslava
23. okt 2008

Ahojte
no ja som tu dnes rano sice nebola a vidim ze okrem Lenky tu nebol nik 😀

andrea.m
23. okt 2008

si predstavte že ked som šla pre Filipka do škôlky brala som mu zimnú bundu,hrubú čiapku a zimné topánky. neskutočne aká je zima.

radoslava
23. okt 2008

Andy je strašna kosa aj tu u nas.
Ja som išla na poštu a skoro som zamrzla som vybehla len v teplakoch a mikine mam to kusok

andrea.m
23. okt 2008

no filipko ide zajtra do škôlky v zimnej výbave. nebudem riskovať že zase ochorie.

dadus
23. okt 2008

ahojte, veru dnes bolo chladno, aj ja som citila.....no baby uz mam konecne vymalovany a vycisteny byt tak uz len veci prestahovat, zajtra idu najvacsie kusy a potom pomalicky to ostatne....

radoslava
23. okt 2008

Daduš super si šikulka. Ze by uz zima došla a my nemame zimne topanky. Lebo tie co som kupila pred necelym mesiacom su nam uz male 😀

andrea.m
23. okt 2008

tamarka ma čižmy po filipkovi.chodila v nich po byte celý deň. aj spať s nimi chcela. 😀

radoslava
24. okt 2008

Dobre ranko
Andy to fakt , muselo to byt mile.
My ideme na vikend k svokrovcom a budeme chodit na cintroriny lebo uz budeme davat sviečky a tak.
Lebo na dusičky ideme k mojim rodičom. Striedame to kazdy rok.
A vyzera ze je riadna kosa tak neviem co jej obujem ma jedny take jesenne a potom take kapce tak asi tie kapce jej dam 😀

radoslava
24. okt 2008

Davam kavičku kto sa prida
Andy tebe robim 3 v 1.
A kde je naša 2 v 1. Petuško 😀

mory
24. okt 2008

ahoj radi ja mam kavu za sebou vlastne 2 ale ked pozyvas tak pridem 😀

radoslava
24. okt 2008

Mory pozyvam jasne , počkas trošku pofukam aby ta nepalila 😀

lenadka
24. okt 2008

cafte ja prave ranajkujem, bola som doteraz na porade 😝

andrea.m
24. okt 2008

radka díky...dobrá bola,tá káva

tonicka
24. okt 2008

caute
ja tiez budem musiet nieco poriesit... asi jej dam snehule
😀 😀

radoslava
24. okt 2008

Toni ja mam take kravičkove pre Sabinku. Ale nemoze bršat ani byt sneh to su na taku sumu zimičku 😀

radoslava
24. okt 2008

Tie mam fakt len na stav nudze 😀

paska
24. okt 2008

ejha 😨 tu sa dneska kavičkovalo o sto šešť 😀 a kto ide so mnou vínečkovať??? 😅 😀

petusko
24. okt 2008

ooo, dnes ma niekto hľadal? 😀
radka o takom čase som sedela už dve hodky v čakárni u dr. a ešte hodinu som mala pred sebou 🙄
ale všetko je v poriadku, drobec sa tam krúti všelijako možne 😅 🙂
paska, vínko??? čistá provokácia!!! 😠 😀

radoslava
24. okt 2008

Paska tak ja inak uz hodinku vinečkujem
Petuško červene mozes na krvinky 😀

radoslava
24. okt 2008

Inak ja ked som bola asi v 5-6 tt som nevedela ze som tehu tak som sa spraskala. Boli sme na stretavke zo strednej po 10 rokoch. Tak si viete predstavit.
😀

petusko
24. okt 2008

ja doplním krvinky po pôrode 😀 bude párty 😀

paska
24. okt 2008

radi tak ja tu čaka kto sa prida a ty už hodinu chlasceš 😀

tonicka
24. okt 2008

som tuuu 😀 aj ja scem 😝

monkula
24. okt 2008

toni, MS dorazila?

tonicka
24. okt 2008

dorazila..