• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahojte. Tak tesim, ze "len" takto ste obisli... tak nech sa nam rychlucko vyzdravie a filipko nech to nechyti...teda ani ty ani marek :wink:
radka ser nato a najedz sa poraaadne :grinning:
Kočky, ja by som sla s karolik aj do materskych centier a vselikde, ale kam sa pohnem tam donesie mamina chore dieta, je to normálne? :confused: :rolling_eyes: Lebo ja s karolik nikam medzi deti nejdem ked mame aj len sople zo zubkou, ze keby nahodou, aby sme niekomu nieco nedarovali, a oni a s kaslajucim a soplavym dietatom... Co vy na to?
11. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak toto štve aj mna Toni. My chodime na to cvičenie a zatial tam nebola mamina s chorym dietatom.
11. nov 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda aspon som nezaregistrovala
11. nov 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni pokiaľ ten sopeľ není hustý a zelený tak sa to neráta ako choré dieťa a sopeľ zo zubkov je tiež v pohode. a čo sa týka kašľa tak ranný kašeľ sa tiež neráta. ked dieťa kašle počas dňa prípadne v noci to sa už da považovať za chorobu.
11. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy davam ti za pravdu :wink: ja tiež s každou hovadinou bežím k doktorovi nechcem dať andrejka soplaveho do jasiel ale dokina ma vždy upokoji že to je normalka pokial ten sopel fakt neni zeleny ved aj vyter mu robila znosika a negativny :slight_smile:
11. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka to viem aj ja, ale zase ked to dieta kasle a sopli pocas tristvrte hodiny takmer vkuse, tak neviem neviem.... :rolling_eyes:
11. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda ale tiež behám furt k dr :slight_smile: aj dnes sme boli a filipko je pritom zdravý ako buk. ale v noci kašľal tak som ho brala lebo tami je nachladená tak som s ňou bola na normál ošetrenie.
11. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ale myslím že ani jedna mama by nezobrala niekam dieťa ked je chore šak to aj tomu decku musi byť ťažko
11. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi,ja poznam baby co tvrdia, ze to dieta chore nie je... a ty vidis ze je... :frowning2:
11. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: tak im tam daj hned z fleku preplesk
11. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska aj ja som sa stretla s chorymi detičkami vonku a to ti poviem ten kašel bol prišerny. V Tescu napr alebo aj v parku. A este hovorila kamoške ze beru antibiotika ale ze ju to uz doma nebavi.
Asi niesu mami ako mami :frowning2:
11. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska fakt ich mozem plieskat. :grinning:
11. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: tak ale napriklad ja idem s andrejkom do obchodu ked už mu je lepšie ved kto by mi nakupil? :zipper_mouth: aj ked kašle, čo ho necham doma sameho ?
11. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska tak to urcite nie , ved by sa bal.
12. nov 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dobre ranko prajem :grinning:
12. nov 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabinka mala od 3,40 hodinku a pol poezie. Rozpravala mi barčo a potom ked ju nikto nepočuval aj tak rozpravala. Nebola namesačna proste sa chcela asi rozpravat. Potom ju to prešlo :grinning:
12. nov 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: radi no nejdem ťa strašiť ale z vlastnej skusenosti viem že toto "kecanie" ešte potrvá :sweat_smile: sisa kecala s prestavkami pol roka :rolling_eyes:
12. nov 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa pochváliť :wink: už mam pokupené všetky darčeky pe deti. no zato pre mangela nemám nič :frowning2: o ostatnej rodine ani nevravím.
12. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy super inak ja tiez mam Sabinke uz kupene a ostatnym samozrejme este nič :frowning2:
Akurat neterke uz som niečo kupila ale kedze ona ma hned aj narodeniny o par dni tak tych darčekov pre nu bude viac.
12. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska nestraš ja som si to vysvetlila tym že bol vraj spln. Tak mam doma asi vlkodlaka :grinning:
12. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale dnes som vymyslela jeden darček starym rodičom. Pojdeme k fotografovi a pofotime sa v roznych oblečeniach a potom dostanu fotky bud v ramčekoch alebo ako vačši obraz. Dobre som to vymyslela
12. nov 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa lubi jako si samú seba pochválila :grinning: :wink: ale dobre si to vymyslela asi to aj ja tak spravím :grinning:
12. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska :grinning:
Inak beriem to ako pochvalu :grinning:
12. nov 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam darcek len pre Lucku aj to uz od vlani kupeny z quelle barbie + princ na koci s konom :wink: vlani sa mi zdala na to mala ked to prislo a rozbalila som to vravim si za pol hodinu to bude dolamane, tak som potom kupila ine darceky a toto odlozila...cize hlavny darcek je a este neico pokupime, lebo vsak ma aj meniny v decembri aj narodky v januari...nemam dobre skusenosti kupovat toho vela-lebo potom nevie s cim sa ma rychlo hrat a tak i nakoniec vyberie jednu hracku a ostatne su v kute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale co narobim, mozem ja za to ze to ma vsetko v kope??? Pojdem jej pozriet aj nejake nausnicky, lebo tieto stare ma este po mne a uz dosluhuju...jedni mam vybrate, tak uz len ist a kupit :dizzy_face:
13. nov 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka my to máem podobne.vianoce a potom 18.1 narodky a hned o týždeň 26.1 meniny.takže na narodky dostane hlboký kočiarik a na meniny riadiky. a bude aj oslava samozrejme. na narodky torta a tak.lenže ma to všetko v kope.po stromček dostane len zvukovu hračku,barbinu,knihu,nejake sponky a oblečko.hlavný darček bude na narodky.
13. nov 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj mi to mame po kope len maniny tu niesu chvalabohu :grinning:
pod stromcek jej chcem kupit babiku - babetko a na narodeniny tiez hlbpoky kociarik ale je to tu take drahe :angry: no co narobym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa ma uz 3 kociku 2 sportove a jeden hlboky a nehravala sa s nimi velmi az vcera sme kocikovali vecer babiku, lebo vraj jej nemohla zaspat :grinning:
13. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory ja mám vykukaný v metre za 891sk a to je ešte z tých lacnejších si myslím.
13. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je celkom dobra cena ani nechci veiet kolko stoji u nas taky najlacnejsi ale to je taky co nevydrzi ani mesiac
13. nov 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok