• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
no a akurát sa rozčuľuej, žeč bába nemá otvorené oči, keĎ ju dá naležato ,až je jbublinky idú z úst... už ju zahodila... :grinning:
21. nov 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hu sovy kde ste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu :grinning:

dobre ránko :astonished: som KO
22. nov 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím predo mnou je další víkend samomluvy :confounded:
22. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahoj
my sme boli oslavovat opozdene Sabinkine a Matkove meniny a susedkine narodeniny.
Tiez som uz KO.
A mam aj mrchu tak mi je všelijako len nie dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mňa lezie fajna chrípka.bolí ma svalstvo aj vlasy na hlave a kašlem tak hnusne dusivo. akurát že teplotu nemám. no a mrchu tiež čakám každým dňom takže ked dorazí už ma načisto drbne. a Marek ide pondelok, utorok na služobku tak prečo neochorieť že?
22. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy tak nech ti to rychlo prejde , neznašam ked som chora a boli ma presne ako pises aj vlas na hlave.
A este budeš aj sama na deti , držim palce aby si to zvladla a hlavne sa rychlo vykurirovala
22. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.
krásnu nedeľu prajem.
23. nov 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tú mrchu dostala :angry:
23. nov 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie :sweat_smile:
23. nov 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fukam, kocky
pasiiii :dizzy_face: ze byyyy?
:slight_smile: andy aj ja som tu, len mam pomalý net, tak sa tu ja z netujem, kym nacita prispevok :grinning:
23. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemboj pasi dostaneš. a ked nie bude tretie. ved si chcela či nie? :wink:
23. nov 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, chcela ale nemoooze, teda, nemala by kvoli zdraviu :wink:
23. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute
my sme sa dnes boli sankovat. Parada kopec snehu bolo super.
Sabinka uz od rana kričala snežííííííííííííí pada sneh
:grinning:
23. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa máte na tom západe. tu nič. spadlo pár kvapiek a hned sa to aj roztopilo.
23. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonička veru :confounded: aj teraz ako začalo mrznuť normalne ma boli klby na prstoch a lakte jak staru babu :sweat_smile:
inak u nás 20canti snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno

tu furt nič :angry: ale ráno bolo 3 pod nulou
24. nov 2008 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Andy žiadny sneh nič nič.
My mame na strechach ale na zemi nič teda aspon v našej pasaži nič nieje a vonku sme neboli pojdeme za chvilu.
24. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám kým Tami zaspí a pôjdeme potom aspoň na polhodinku. potrebujem nakúpiť a tatino dnes domov nepríde takže sa nemôžem spoliehať že to zmáknem večer.
24. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny mrazivý deň :slight_smile:
u nás je snehu tak ako na buchte slabo posypanej cukrom :sweat_smile: kým to nie je na sánky, tak sa mi to neráta:grinning: ale je zimaaaaaaa a fúka, von veru nepôjdeme. Peťko je nejaký prechorený a mne sa tiež nechce vôbec mrznúť, budeme pekne v teplučku sa hrať. :slight_smile:
24. nov 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem krasny studeny den :slight_smile:.dneska starší syn adko nešiel do školky teda nepojde cely tyžden, pretože ho zobrala svekruša do pieštan k prababičke. tak že mame trošku klud :grinning: . a menšim sebastianom sme boli pozriet u našich. kračal vedla mna a ani nemukol, :wink: naštastie to nemame daleko :sweat_smile:
24. nov 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radoslava pozrela som si albumík, velmi pekny. chcem sa opytat mala nenosí už plienky že? mne sa maly vobec nechce pytat :angry: :angry: :angry:
24. nov 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kočky. Mam na vas prosbu: Keby ste nahodou niekde v knihkupectve videli knižku Čo robim cez deň od vydavatelstva Priroda, je to žlta knižka s Mackom tak si prosíííííííím... som chcela 11ks ale ze uz nemajuu a nechystaju dotlac :angry: :angry: mi zrusili vianocne darceky
24. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni, aj ja chystám útok na kníhkupectvo v rámci vianočných nákupov, tak ak niekde zbadám, dám vedieť :wink:
24. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Basado dakujem pekne a nosi este plienky len ona ma taku malu ritu ze to vyzera ze nema a nosi pampest tie su take uzke. Lebo vela ludi si mysli ze nema plenu :grinning:
Inak nechce sa jej velmi odnaučat od plienok a kaka zasadne schovana pod stolom alebo sušiakom na pradlo a do pleny :grinning:
Tonička ked pojdem kuknem a už si to aj pišem
lebo ked nenapišem tak zabudnem
24. nov 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dnes som sa objednala gyndošovi , sice pojdem az vo februari ale aspon som sa konečne prinutila a vraj je dobry.
Lebo som chcela ineho , ten moj sa mi už nepačil :grinning:
24. nov 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to iste robí aj moj maly. a hlavne ked ho dam na nočník tak sa niekedy vycika a ked mu dam hned na to plienku tak sa dokaka :angry: :slight_smile:
24. nov 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a chcem sa ešte spytat. aj vam niečo rozpravaju, mojmu sa vela nechce , ale za to všetkemu rozumie. dufam že bude rozpravat. :dizzy_face:
24. nov 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem koočky, ja som uz vykupila, my sme nalepkový maniaci :grinning: takze my sme take knizky vykupovali
24. nov 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado ja ťa veľmi nepoteším lebo mi sme bez plienky a kecáme odušu. ale nič sa neboj sebastiánko všetko dobehne. tami napr. začala chodiť ako posledná z januárčiat. mala 18 mesiacov a 1 týždeň ked konečne začala chodiť.
24. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok