• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
basado, my sme na nocnik uz chodili 3 mesiace takto pred rokom, takze my uz nemusime :grinning: :grinning: a kecat zacala az teraz tak viac, opakuje dvojslabicne slova takmer vsetky a tie co sa jej pacia :grinning: takze my sme tiez skor malo kecaci :grinning:
24. nov 2008 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak predsa ma niekto tam hore vypočul, zajtra vyberáme sánky :slight_smile: teda, ak to do rána nezmizne, ale zatiaľ to vyzerá nádejne. chumáče krásne padajú :slight_smile:
24. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
basado, nás Petík nechodí na nočník a s rozprávaním si tiež dáva načas. vykrikuje, ale nerozumie mu nik :sweat_smile:
24. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petuško aj my sa zajtra sankujeme teda bobujeme sane dorazia az v stredu :grinning:
Su u baby a deda :grinning:
Basado mi kecame strašne už ma s toho niekedy boli hlava, to mi ver. Povie skoro všetko, a celkom pekne ale ked sa jej pytaju cudzi robi partizana :grinning:
Koho pozna tomu porozprava najnovšie hovori ze Mikulaš donesie lizanu a hračky :grinning:
24. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hurááááááááááá dnes sa ideme sánkovať

dobre ránko ináč
25. nov 2008 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko. no tak u nas asi z toho nič nebude. všetko sa to topííííííí :angry:
25. nov 2008 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, ja idem jkupit sanky
:grinning:
25. nov 2008 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko aj tu sa to nejako topi ten sneh.
25. nov 2008 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Toni dobre kup :wink: ja mam sanky este po mne len opierku sme dokupili a boby mame Hugies s plienok :grinning:
Jej a včera mala Sabinka oblečeny županček Hugies taky zeleny bola v nom rozkošna. :grinning:
25. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Basado a maš krasny album si šikulka ako si pekne porobila fotky a na tej prvej sa mi zda že ta poznam ale asi nie. A vaš krsny mi je tiež nejaky znamy :grinning:
25. nov 2008 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Basado a v Taliansku ste kde boli? My sme boli v Lingnane Sabiadore tento rok sice to nedopadlo najlepšie ale snad nabuduce :wink:
25. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
radka, neviem, či ešte v stredu bude treba sánky :sweat_smile: tu sa to tak topí, že do poobedia nebude takmer nič :frowning2: ale nech, veď hádam to nebol prvý a poseldný sneh tejto zimy :sweat_smile:
Zistila som príčinu Peťkovej zvýšenej teploty, idú mu posledné stoličky. jedna už parádne trčí, už bude mať viac zubov ako ja pomaly :sweat_smile: ale je taký nervozny, ako nebol ani pri všetkých ostatných zuboch dokopy :confounded:
Takže keď sa vyspinká, ideme von, nech príde na iné myšlienky :grinning:
25. nov 2008 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radoslava boli sme v bellarii , je to kusok od rimin boli sme u švagrinky. bolo super. :dizzy_face:
25. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj tu už zasvietilo slnko ale dúfam,že aspoň snehuliaka stihneme postaviť ked príde Filipko zo škôlky.

a tiež dúfam, že do rána zase nasneží.
25. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sme po sánkovačke. Filipko si to užil zato na Tami nespravil sneh žiaden dojem. veľmi sa jej to sánkovanie nepozdávalo.
25. nov 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme to ani nestihli, všetko sa to roztopilo len trošku tu je :frowning2: ale dufam , že ešte napadne. dneska som bola malemu zobrat do školky fotky, lebo nechodí. je na prazdninach s babkou v pieštanoch. a ešte som bola zaniest navlečky lebo mali v školke vši :angry:
25. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no peťko sa zo snehu tešil, boli sme na prechádzke, ja som šla po takmer suchej ceste a on po jarku :sweat_smile:
25. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dúfam, že už nezmizne. mam rada ked je v zime sneh lebo je čo s deťmi robiť vonku. po škôlke vybehneme na kopec vysankujú sa vybiju energiu a ked je suchá zima je to katastrofa. ani do piesku, ani na šmýkalku no hrôza.
25. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ježiši vši to fakt no moje nervy, tak to ti asi do smiechu nebolo a kusalo ta vsetko aj ked si vedela že ich nemaš. ja len pri slove voš sa začnem škrabat. :grinning:
25. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky zajtra ideme na očkovanie proti pneumokokom. Este sme neboli , su z toho potom nejake horučky alebo niečo.?????
25. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radka, peťko nemal žiadnu reakciu. ale on po žiadnom očkovaní nemával, tak neviem. ale po pneumo by nemala byť. :wink:
25. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radka Tami mala len 3 dni boľavú nôžku. nechodili sme vonku a doma som robila všetko preto aby si ju moc nenamahala. ale teploty nemala žiadne. nás čaká v pondelok už druhá dávka.

vši brrrrrrrrrrrr. filipko raz došiel zo škôlky s tým že v najmenšej triede maju všei tak som zháňala prípravky proti nim preventívne, lebo na dvore sú všetky triedy spolu. je toho v lekárňach málo a drahé. a starý osvedčený orthosan už vyrábaju len pre psy pr ľudí nie :angry:
25. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A my sme boli na BIbione a bol otaaak super, že nabudúci rok chceme ísť znovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte niečo k Vianociam:
Vianočné koláčiky:
postup prípravy:
Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly
od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a
cukor. Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober
vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a
utri rozbité vajíčka. Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni
telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober
druhú misu. Zarob nové cesto. Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň
deti a umy z nich cesto. Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi
tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky
cesta. Zavolaj veterinára. Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy
podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a
kocúra.

Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.
25. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tonička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toni, tak po tomto sa budem riadiť len posledným bodom, zbehnem rovno do cukrárne :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu sa už aj básničkuje :grinning:
25. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radi, nas prave upozornovali, ze ano a vysoke a vselico...daj hned studeny obklad preventivne a nic s tym nepokazis :wink:
petusko, u teba sa to ocakava :grinning:
25. nov 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toni to vážne vás tak upozornili pred tým očkovaním? :confused: peťko dostal naraz aj to povinné očkovanie aj pneumo a nič :confused: dokonca práve dr. vravela, že nebýva reakcia :confused:
25. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani andrejko po očkovani nemal horučku
25. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok