• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
autor
Radi,potom daj info ako je to s tym ockovanim,aj ja som ich chcela dat zaockovat proti kliestom.No ale neviem,leu caka dost ockovani.Aby toho nemala vela.Este vlastne dva povinne a potom dva proti pneumokokom.Tak uvidim,ako bude reagovat.
12. máj 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi veru tych očkovani je dost . Ale klieštov sa bojim asi najviac a aj pneumokoka. Ja som ju chcela dat uz v roku zaočkovat proti pneumokokom ale dokina ma strasne odhovarala.
Tak som nedala ale už sa nenecham odhovorit dam a hotovo susedia mali pneumokoka uz a hravaju sa spolu tak nebudem riskovat.
12. máj 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mory a fotky noveho domu nebudu :grinning:
12. máj 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ako ste oslavili den matiek?ja pracou ako vzdy. :grinning:
12. máj 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiež dat malu zaočkovat proti pneumokokom aj proti klieštom bude toho dost.mame v albume princeznu kuknite
radka dakujeme nesnivalo sa mi nic :sweat_smile: a fotky budu az jak bude vsetko hotove :wink: zatial mame este hrochu neporiadku doma a zaclony niesu a obrazy atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
davam kavu da si niekto? :confused:
12. máj 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ja som pozerala uz hned rano. :wink:
12. máj 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam kavu mala ešte spi tak mam chvilku klud
12. máj 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka a som pozerala ak aje Vaneska krasne opalena, jej asi staci ked sa len slniecku ukaze vsak?
12. máj 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sa ideme očkovat proti pneumokokom 3.6.
12. máj 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ano,Vanes je opalena ako od mora.Ja som uz tiez chytena.To my oravcanky ked sme vybehli tu na silnejsie slnko,sme hned hnede.
A Vanes je od rana do vecera vonku_teda ked nie je v skole.,takze do leta bude ako cernoska. :grinning:
12. máj 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tam dole mate stale pene? tu ešte pekne a teplo nebolo
12. máj 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, ja som sa pytala mojej doktorky, vravela ze u nej strasne vela deti davaju ockovat proti kliest. encef. a vraj to deti velmi dobre znasaju, ze nema zle skusenosti, 1 ks vakcina stoji cca 500,- x 3 = 1500 cele ockovanie, potom preockovanie 1 davkou po 3-5 rokoch :wink:
12. máj 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati,my uz behame v kratasoch a tielkach a tatko bez neho :grinning: Ale v dome mame zimu,cize ja sa na von vyletnim a vojdem dnu a mam dvojo ponoziek.
A viem o com hovoris,33 rokov som bola na orave,ale poviem ti,to sa neda ani porovnat s tymto tu dolu.Uz nam dozrievaju ceresne,vcera som davala do mrazaku spenat,co som vcera vytrhala v zahrade,v polievke varime kalerabik a cibulku zo zahrady a uz budu aj jahody.proste je to tu oproti Orave dva mesiace dopredu
12. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka s tym opalenim maš pravdu mala mala von len ručičky a už ich ma čierne :grinning:
katka, ale vy ste zase mali sneh :slight_smile:
autor
31 rokov :wink: dva som uz tu
vavi ja som len špenat v sobotu zasadila :grinning:
12. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati :wink: ,ale ak chces,poslem ti :grinning: bolo ho plny vandlik a to som ho len prethla z troch riadkov,este mam dalsie tri. :grinning:
12. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati u nas v strede je aj pekne, ale inak v maji tu byva teplejsie na kratky rukav a ten so meste tohoto roku nemala, je jar ako ma byt :wink:

v sobotu mali deti na obecnom urade vystupenie ku dnu matiek, jóóój ake boli zlate :dizzy_face: Lucka mala chvilami aj slzicky v ockach-ze sa boji, ale ked ju vyzvala ucitelka predniest basnicku ozila, ocka sa rozsvietili, usmev od ucha uchu a davaj :grinning: ..tak mi s toho vyplynulo ze je bolo luto ze je az na konci
12. máj 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifka ved hej mali sme sneh ale ja radšej vodu a slnko ved som levica :grinning: vavi on narastie neskor
12. máj 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka ako mrazíš špenát?
12. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fifka,normalne obtrham listky,dam do sacku a sup do mrazaku :slight_smile:
12. máj 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam novu fotku v pase :grinning:
12. máj 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezmrazí sa ti to dokopy? da sa ti to potom oddelovat?
12. máj 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co mam oddelovat?
12. máj 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spenat uvarim rozmixujem a zamrazim
12. máj 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati pekna fotocka.My sme sa teraz cvakli same,cize to nie je buhvi co.
Ideme do dediny na postu.Moja starka z prnice na orave ma vo stvrtok meniny,ideme jej poslat pohladnicu.
12. máj 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja ho mixnem,az ked sa uvari. :wink:
12. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok