Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
27. apr 2008

Tonicka,ak pojdem do Lidla a budu ho mat,kupim ti.
Andy,ani nam by do bytu nevosiel,tu vojde a keby nie,dame ho na dvor.ja viem,ake to je to v bytovke.

ivka33
27. apr 2008

dobré ránko,
vavi, škoda, že som sem už včera nekukla, určite by som išla do mesta, deti sa vynuďovali, chceli sme ísť aj do parku, ale nemali sme s kým, ocino pracoval v garáži. Ten stan je super, možno tam skočíme dnes pozrieť.

paska
27. apr 2008

ránečko 😎

andrea.m
27. apr 2008

dobre ránko a krásnu nedeľu prajem

mory
27. apr 2008

dobru chut k obedu 🙂

paska
27. apr 2008

kujem 🙂

mory
27. apr 2008

za malo 😀

vavka33
autor
27. apr 2008

Pisala mi certulka,ma 39 teploty,chcela vediet,ci moze paralen.Vraj vyse dvoch hodin caka na pohotovost,aby prisla k nim domov.
Prajem jej skore vyzdravenie.

mory
27. apr 2008

jasne ze moze

vavka33
autor
27. apr 2008

Napisala som jej ze moze. 😉

mory
27. apr 2008

certik prajeme skore uzdravenie a dufam ze to nebude nic vazne 😉

mory
27. apr 2008

ja som mala vysoke horucky hned po porode ale to bolo normalne dufam ze nebude mat nejaku infekciu po cisaraku drzim palceky 🙂

vavka33
autor
27. apr 2008

Aj ja som mala.Na pohotovosti ma poslali vedla k zubarovi a ten mi vytrhol zub.40st.horucky hned klesli.ale bolo mi strasne

mory
27. apr 2008

😀 to bolo dobre

paska
27. apr 2008

😕 tak nech sa da rychlo do poriadku 🙂

vavka33
autor
28. apr 2008

ahojte.
U nas bola strasna noc,nespala som ani minutu,Lea celu noc plakala a neviem preco.ked nahodou zaspala tam na mojom bruchu.

lenadka
28. apr 2008

uf co som sa Vas nahladala 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vavka, to mi je luto, nejdu jej naraz stolicky???

vavka33
autor
28. apr 2008

leni,ja neviem,uz sa nam toto raz stalo,sli jej naraz dva zubky,potvrdila to aj na krcnom,vtedy nas tam poslala detska,ak by to boli usi.
Musim jej pozriet do ust,ale uz nechcem,aby plakala,bolo to strasne.Ja som plakala s nou,hlavne rano,ked sa zacala usmievat

lenadka
28. apr 2008

vavka, mne to robila mala ked mala anginu, v noci plakala a plakala a rano sa usmievala a dalsiu noc znova, len teplota nikde az na 3 den stupla tak som isla k lekarke...a dalsia noc uz bola v pohode, lebo ATB zabrali a na zuby reagovala podobne...len pol rocna nemala ziadny zub a vtedy to bolo hrdielko 😖

paska
28. apr 2008

ahoojte 🙂
tiež sme mali pred dvomi tyždnami taku noc.Reval jak tur v kuse aj susedov zobudil som počula ako sa striedaju na wecku 😅 no a boli to zuby dneska už vykúkajú spodné stolice najhoršie je to pre nich ked sa tlačia a opuchne dasienko 😒

katarina7
28. apr 2008

ahojte mala spala super celu noc ale ked jej išli zuby tiež bola hore. chudatko Leuška a vavka s nou nevyspata

ivka33
28. apr 2008

ahojte, aj my mávame také noci, aj dnešná bola taká uplakaná, nie uplakaná, ale urevaná. Hučí, až ho naťahuje a nič nepomáha, aby som ho utíšila. Ale na rozdiel od Vavky sme si trochu aj zdriemli. Má vylezené tri ďalšie stoličky, ale z každej iba jeden špic, tak to asi ešte potrvá, kým budú vonku celé. Chúúúúúdence deti.

lenadka
28. apr 2008

my sme boli vcera na vylete na Jalovcskych lazoch, decka v 7 nebi, zababrane ako cigancata od opekania, zelene kolena no super 😀 a najmensie baby sesternice podnikali prieskumne vypravy po lenych chodnickoch, museli sme na ne striehnut nech s nam nezatulaju-zlate boli 😀 😵...cestou hore vsetky decka pistali, lebo v aute to po lesnej ceste poriadne natriasalo...no na konci sme boli zmoreny a vytraseny ...decko zaspalo o 19,15 a chrapala celu noc bez zobudenia.... hodim fotky 😉

lenadka
28. apr 2008

po lesnych chodnickoch malo byt 😅

vavka33
autor
28. apr 2008

Tak vidim,ze nasim deturencom idu zubky a su v spravani podobne.nech ich uz maju vonku.
Ivka aj lea strasne revala,normalne sa az triasla.Idem ju dat spat

radoslava
28. apr 2008

No ja vas hladam
Dobre ranko to už sme boli plny 😀
AKo ste vykendovali babulky?
Lenadka super to ste mali krasny vylet my sme boli v ZOO. Mala je taka zničena ze este teraz dospava 😀

radoslava
28. apr 2008

Jej Vavi ten stan a šmyklavka nemaju chybu ty si bola zase nakupovat.
Ale šak Leuška ma az zajtra meninky, mame poznačené v kalendáry 😀
No ale ked bol v akci a za dobru cenu tak nekup to.
Ozaj kde si to kupila

radoslava
28. apr 2008

Uz čitam LIDL 😀 u nas nemali take nič ☹

lenadka
28. apr 2008

radi my pojdeme tento stvrtok do ZOO v Bojniciach - kto sa prida??? Budu strasidla a kamoska zo skoly /z NR/ chcu ist, ale ja by som 3 ro. dieta na strasidelnu prehliadku zamku nebrala, byva to fak strasidelne ved by mala nocne mory...tak som jej navrhla ze nech ide ona s muzom my jej malu postrazime a pojdeme potom spolu do ZOO. A moj muz sa rozculuje ze si vyberame zrovna dni ked je v Bojniciach najvacsi naval 😝

radoslava
28. apr 2008

A muz ma pravdu vtedy tam byva riadny naval. My tento rok nejdeme ale chodievali sme na strašidla len presne ako ty hovoriš s malou tam nepojdeme a v zoo sme boli v Ba. A tento vikend bol zadara tak sme ušetrili 😀
Ale aj tak Sabinka sice mala zažitok ale nebude si pamatat