• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Babulky :slight_smile:
Ved mne bolo zima v kratkom rukave lebo som si zabudla mikinu tak akoby bolo jej.
12. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa prave zatiahlo a hrmiiii...ale este tu budem do piatej tak piste nech sa nenudim :grinning:
12. máj 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu sa konecne schladilo-prisla burka a prsi.
12. máj 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Coooooooooo? :confused: To fakt vavka, ja som akurat poliala travnik a zahradu :cry:
12. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je krasne a teplo este aj teraz :grinning:
12. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hm,zguri,ale prsalo asi 5min.,cize je totalne sucho
Prva :wink:
a tu je uz teraz teplo,rano o pol 6 bolo 11st.
13. máj 2008 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
andy drž sa :wink:
13. máj 2008 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Inak ta včerajšia burka u nas pokvapkalo dvor a koniec :slight_smile:
13. máj 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko ranko :sunglasses:

andy drzim palcely :wink:

co nove? ja stale doma nemam net :angry: dufam ze dnes to uz zapojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mory, ako sa byva? U vas je kolko stupnov-napis nech zavidime :sweat_smile:
13. máj 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano.my mame dnes očkovat a mala dostala nadchu
13. máj 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka byva sa super stale tomu neverim ze sme v dome ja sa citim jak na chate :grinning: a vcera bolo horuco ale dnes ma byt len okolo 30 stupnov takze prijemene :sunglasses:

kati drzim palceky nech to mate za sebou :wink:
13. máj 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati :unamused: to ju asi nebudu ockovat...nech sa rychlo vylieci, nam nadcha prechadza :slight_smile: uz su len slabucke dozvuky, ona ju ani nemala silnu len tak trosku
13. máj 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni,mam pre teba spenat v albume :grinning:
13. máj 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
andy drzime palce :wink:
vavi vau aky spenat, u nas este nehrozi :unamused:
tu je cez den tak max 20-21st, este vsetky deturence co chodime spolu von tak maju puncosky,toho roku je konecne aj jar, lebo minuly rok bolo hned po zime leto :rolling_eyes: ja mam rada jar a nepotim sa ako kon aspon,mne to vyhovuje takto :grinning:
13. máj 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som sa akurat vratila z vonka. Mala som len kratase a tricko bez rukavov, tak ma pekne opalilo. Aj Miska je uz jak cernosko......hlavne ruky a tvar :slight_smile: Na slniecku ukazuje 33 stupnov, v tieni okolo 27 stupnov
13. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a vcera som bola v zahrade vytrhat burinu.......a dnes mam opuchnute pod ocami.....zeby alergia na robotu? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj tu je 27st.boli sme tiez doteraz vonku,Lea prave zaspala.Tak som sa nasmiala,lebo mala nohavice a gatky a nemala plienku.pocurala sa a tak jej to vadilo,chodila na siroko a mravcala,no komedia.Potom chodila s holou ritulkou.Odfotila som ju a aj ceresne,to su ale tie uplne prve,tu to volaju kostky :wink:
13. máj 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak andy je už hrda Bc. :sunglasses: gratulujééééééééééééééém :slight_smile:
sa ma :sweat_smile: :pensive: bojim bojim :confounded:
13. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridavam sa ku gratulacii.
pasi neboj
13. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnááááááám ty už máš čerešne? :astonished:
u nas ešte len teraz kvietky odpadli :sweat_smile:
13. máj 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, srdečne gratulujem!!! :dizzy_face:
13. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pasi to su prve,LEa sa s nimi stale nadzgava,ked dozreju ostatne a budu totalne cervene,uz jej nebudu chutit :grinning: ale to uz budu jahody.No ju zozahrady nedostanem.Aj tak sme von stale,akurat co sa vyspi a naje vnutri :grinning:
13. máj 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je 20 st. aktualne :sweat_smile:
my sme tiez boli vonku, viki teraz spinka po dlhom case aj druhy krat, dnes bude dlouha noc :grinning:
ty brdo ja ziram, u nas su tie prve ceresne este celkom drobunke a zeleneee a my sme boli vonku v mikinkach a ciapkach a aj take tensie puncochy, sa mi zda hrozny ten rozdiel sa citim jak v rusku :grinning:
13. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDY gratulujemeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
paska aj ty budes co bojis :wink:
13. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu je uz burka z tepla,niekde asi riadne leje,blizi sa tu ciernava.
13. máj 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka ozaj, kukla som teraz tvoj albumik a vidim ze leuske je to triku ltt a napdlo mi, skoda ze tu u nasich nemam fotak, viki je taky frajer v tych maskacikoch, kazdy ho chvali, taku ma frajersku ritulu v nich :grinning: a uz mu ich staci podhnut len raz, takze uz aj on trosku vyrastol :grinning:
inak dnes zbastil dva hlboke taniere maska so zemiakmi a s omackou paradajkovou, uz ju strasne dlho nemal, lebo pred tym som mu ju casto robila tak asi preto, chybala mu a ja som ostala o hlade /aspon schudnem/ lebo som to vecer tak balila doma ze to bude pre nas oboch :sweat_smile: :grinning:
13. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, gratulujem :sunglasses:
tu je tiez horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , len my mame s dlhsim pobytom vonku problem, krpec mi nechce v kociku dlho byt a spat, asi si zaobstaram vak alebo satku. no kazdopadne, najlepsie mu je na cicke...
13. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti, martinko má už 4 týždne :astonished: :confused: to letííííííííí :slight_smile: tak gratulácia aj jemu cickošovi malému :wink: :slight_smile:
13. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt to leti :astonished: blahozelama aj matkovi a nech si nevycicia maminku celkom :unamused: :slight_smile:
13. máj 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok