• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
tak choď za mňa :grinning: kludne si to tam odfuč :grinning:
27. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neni nad ten super pocit ked sa ti práve narodí dieťa :dizzy_face:
27. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
išla by som fučať hned :grinning:
27. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale neni ani nad ten pocit, ked ho ešte len rodíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale potom je to už fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: na to sa tešííím :dizzy_face:
27. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedráždite matku ktorá to ani raz nezažila :angry:
27. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mory morikimu všetko najlepšie k narodeninkám hlavne veľa zdarvíčka, šťastíčka :grinning:
28. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
idem upiecť koláčik, odpisujem recept z netu, dúfam sa podarí :sweat_smile:

Morikovi veľkáčovi prajeme krásne narodeniny!!! :dizzy_face:
28. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: hned tak rano gratulovat asi ste boli prve :sweat_smile: :wink:

uz mame po oslave pridala som aj par fotiek :sunglasses:

petusko posli recept , a ty uz pomaly rodis neeeeeeeee????????? :confused: ze 36tt tp ale leti :wink:
28. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som si vas docitala vy ste poruchy :grinning:
28. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mory nepošlem, lebo sa mi nepáčil výsledok. nepodarilo sa tak ako malo :angry: :frowning2:
ešte nerodím, aj ked už celá rodina je v pozore, Peťko sa narodil v 36tt :grinning: ale tentokrát to potiahnem ešte aspoň 2tt :slight_smile:
28. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super fotoše, tá torta vyzerá úúúžasne :slight_smile:
28. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte mory všetko najlepšie k morikovim 6tim narodedinám :slight_smile:
28. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face:

petusko len zeby si teraz aj neprenasala? :grinning: hlavne ze bude babetko zdrave a ostatne je uz jedno :wink:
1. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte
Mory torta je krasna a Morynkovi všetko najlepšie želame zo srdiečka.
Babule mam pracovny vikend za sebou a som KO. A mam aj mrchu takze som uplne hotova.
Zajtra som doma a utorok stredu idem zase a vikend tiež.
Ale potom si dam pauze lebo sa upracujem :grinning: :grinning: :grinning:
A Petuško slniečo naše pekne vydrz este to ja len ze už je to fakt vysoke čislo 36 tt
1. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko
tak dnes konečne doma
Kto sa prida ku mne s kavičkou?
2. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radka sa ti zapacilo v robote co? :grinning:

ja som teraz dosla do roboty lebo sme oslavovali v skolke a bolo to dost dlhe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kavicku mam za sebou ale tiez som vcera dostala mrchu tak sa pridavam aspon s nou :rolling_eyes: :grinning:
2. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafko :slight_smile: ja tiež v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bolí ma hlava :rolling_eyes:
2. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde nakuknem nikto nie je :rolling_eyes: ste sa na mňa dohodli či čo? :angry:
3. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute
včera sme boli na zapise. maly nastupi v decembri, tak som celkom rada aspon sa zaučí
3. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky, ako mate? baby je tu nejaka z vas, co robi na dohodu a stale pobera rodicak? ze ake su podmienky a obmedzenia?
3. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko
tak ja sa hlasim dnes zase s prace.
Basado to je super , my mame zapis 13.3. tak dufam ze sa nam to podari.
4. mar 2009 o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak kava vypita, idem kuk fotky mory z oslavy :dizzy_face: a hlasim sa do klubu "mam mrchu" a je mi s toho ble :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mory, mas prekrasne deti :dizzy_face: a mala ma uz ake haro-ten uces jej pristane-normalne na nejaku oslavu by sa hodil-kocica...mory ma aj fanklub z kazdej strany baba :grinning: :grinning: :grinning: a toho havina mate odkedy???
4. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej lenadka dakujem za pochvalu :dizzy_face:

hafana mame asi 3 mesiace a moriky je velmi oblubeny medzi babami :grinning: aj vcera si jednu pozval domov :grinning:

no a mrchu nespominaj mne je tak hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vcera som myslela ze vazne porodim take bolesti som mala jak pri porode
4. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jaj ako mi je veselo :grinning: sneh sa roztopil a z huby nejde para :grinning:
4. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo halo :slight_smile:
ešte sa hlásim, držím pokope :grinning:
my ideme na zápis zajtra :confused: :sweat_smile: som zvedavá, čo bude Petik robiť. ale dnes ráno som ho dávala k susede, kým sme boli s MM v meste a akonáhle zbadal u nich otvorené dvere, ani sa za mnou neobzrel :grinning:
4. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petusko sa uz chysta-ved je velky chlap, bude rad, ze ma partakov na hranie...
Lucka bola unesena zo skolky prvy rok a v poslednom case sa jej postoj vyrazne zmenil-par krat v skolke vyfasovala od inych deti a uz to nie je ono pre nu :sweat_smile: ale je tam aj tak stale zlata a poslusna...a aj doma, nejak sa zmenila je viac tulkacia- hocikedy pride vystiskat sa a rano striehne ked vstavam aby ma zastihla, aby som neodisla do prace bez pusy a zacina si upratovat hracky a ma take hlasky ze nechapem....prisla za mnou a podavala mi drevene srdiecko co manzel uz dááávno este na vojne vystruhal z dreva a dnu mal taky meter-ze kedy pojde do civilu a podavala mi ho zo slavami: "mami tu mas toto srdiecko, dobre si ho schovaj pri seba a ked sa budes niekedy hnevat a kricat, spomen si ze ho mas"...
a mne ostala hrca v krku...a skoro som ju rozpucila ked som ju stiskala... :dizzy_face:
neviem zostala taka precitlivela, nemozem sa ani zamracit, hned sonduje preco sa hnevam, aj ked sa to napr. jej netyka, ale pocujem napr. v spravach vecer ze sa nieco zle stalo a ona ma z dialky vidi..tak hned za mnou uteka ze preco sa hnevam??? a ja prekvapena-ze ja sa hnevam? tak mi ukaze ze ked si mala takto obocie a zamraci sa...
4. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenadka to je mileeeeeee :dizzy_face:
4. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenadka to je zlatučke od nej ako nechce aby si sa hnevala , jaj a to srdiečko no poklad maly je ta Lucinka tvoja
4. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok