Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
14. máj 2008

no, mas stastie, ze mam samych chlapov 😀 , sapon mi nemusi byt luto.
tento moj krpaty upir je na mne dnes nalepeny minimalne kazdu hodku, este ze tu nemam vikiho, by som nemala cas sa mu nejak trosku serioznejsie venovat

katarina7
14. máj 2008

lenadka ja tiež 21

vavka33
autor
14. máj 2008

leni ano 22.Ak tam pojdes urcite mi kup.ak potrebujes,poslem ti aj peniazky na ucet,aby si mala,hm.

vavka33
autor
14. máj 2008

Mame autosedacku 😵

tonicka
14. máj 2008

lenadka, vavka ma pravdu, napis nam cislo uctu do IP, posleme korunky 😉

tonicka
14. máj 2008

super vavi,aku?

radoslava
14. máj 2008

Tu sa nakupuje vo velkom. My uz sandalky mame a mame aj nejake po neterke škoda 😀
Leni ale su nadherne

vavka33
autor
14. máj 2008

Je v albume-megamax patti

radoslava
14. máj 2008

Vavi ja som ju videla je krasna.

tonicka
14. máj 2008

super vavi 🙂 , cau radi

vavka33
autor
15. máj 2008

Dobre ranko,vstavame,slnko je uz vysoko.
Ja som hore od stvrtej,tatino sa vytratil,ze ide pozriet na teletexte hokejove vysledky,nato som sa zobudila a uz nezaspala,lebo potom ma zacal stiskat,tak som aj ja jeho.No a o stvrt na sest vstaval do prace,tak som definitivne vstala aj ja 🙂

certica
15. máj 2008

aj ja som hore, ale este by som spala. dnes som sa s dvoma deckami tlacila na posteli 😝 . viki mal spat u nasich, ale nechcel, tak ho doviezli vecer. ja idem rychlo zehlit, aspon co stiham

zgurkaa
15. máj 2008

Ahojte aj my sme uz hore. Simonka ma asi ovcie kiahne...vcera ju od rana bolela hlava a ked som ju zobrala zo skolky mala horucku 38 stupnov, no a na vecer jej na krku vysli 4 mini vyrazky, take cervene zatial, dnes ich ma uz zapalene + asi tri nove. Vsetky su zatial na krku......tak uvidime. Skocime asi k dokine.

radoslava
15. máj 2008

Dobre ranko
Zguri tak to budete mat "veselo "
Certi ja som mala žehlit večer ale straaaaaaaasne sa mi nechcelo tak sa chystam ked pojde mala spat.

petusko
15. máj 2008

dobré ránko 😎
zgurka, to ma mrzí, že sa zas na vás niečo nalepilo ☹ držte sa 😉
ja žehlím zásadne večer, ked peťko zaspí, pustím na nete ordináciu a hned mi to lepšie ubieha 😅
dnes to vyzerá zase na krásny deň, tak si ho pekne užite 😉 🙂

lenadka
15. máj 2008

ahojte dievcata 🙂

babule zatial nic neposielajte az ked by som ich kupila 😉 teraz ked sme tam boli mala som problem vybrat 25-ky, lebo vsetko uz je na predajniach, mali tam cca 4 ks z jedneho cisla, tak ked pojdem 27 mozno uz budu mat velke prd 😝 , ale skusim ukecat kolegyne co pojdu na ten smer 22 ci by tam neskocili...uz aj idem otravovat 😅

zgurka aspon to budu mat obe baby za sebou 😉 😅

paska
15. máj 2008

čáVESKO 😀

zgurkaa
15. máj 2008

Diky baby. No, Miska je zatial ok, klop, klop, klop. Ak to ma chytit, tak dufam ze hned a nie o dva tyzdne, lebo zase nebude moct ist na svatbu. Minule nemohla ist, lebo tam mal chlapcek kiahne, teraz lebo bude mat ona 😢 Simka bude zatial ok.....ideme az 5.6.2008

fifa
15. máj 2008

ahojte, zguri mne to Davidko chytil presne o dva týždne po Filipovi 😖

lenadka
15. máj 2008

paska ahoj, teba som uz davno nevidela 😲

vavka33
autor
15. máj 2008

Leni,si poklad.A ak ti to ma robit problemy a starosti,nechaj to tak,nekupuj nichm.
Ja som bola rano v dedine,nakupila som lee plnu tasku nadhernych veci-teplaciky,tricka,supravu s kratasami,ponozky...no zas som tam nechala 700sk.A Vanes dvojo super nohavic a az za 50sk.Take vesele pasikovane a maju krasny opastek. 😵
a dnes ma vystupenie ku dnu matiek,cize o 16hod. pojdem do skoly.No nemam rada take akcie,ale to je ine,ked to bude vystupovat moje dievcatko pre mna. 😵

fifa
15. máj 2008

vavka, ak sa ti bude chciet, napíš ako ste sa učili na ten nočníček, malá ti je teraz už uplne bez plienok?

lenadka
15. máj 2008

vavka nahod fotky z nakupu 😀 😉 aj ja tu sceeem taky obchod kde kupim nohavice za pade 😀 😲 😀

mory
15. máj 2008

zgurka drzim palce nech je to rychlo prejde a dobre ze ich ma teraz aspon to budete mat za sebou ako mi 😀

maryn
15. máj 2008

ahojte 😉
davam kafco 😎 pridate sa?
musim sa pochvalit, kupila som vikimu toho psika hovoriaceho, on je z neho hotovy, tancuje s nim aj si spieva, len ked som ho chcela odfotit tak ho hned pustil, budem musiet vecer vystriehnut aby ma nezbadal 😀
a stali sme sa zavisli na pieskovisku, uz sme tam kazdy den a vieme nove slovo bobabrr-botasky a mnam mnam, a vdel povedat aj bager pekne ale teraz hovori babrrr a viem uz aj ano a neee 😀 ja sa tak tesiiiim som sa bala ze uz ani nezacne rozpravat 😅

maryn
15. máj 2008

zgurka aj ja drzim palce nech to mate rychlo a v pohodke za sebou 😉
moryyy tak ako v novom domceku? kedy hodis foto, som veeelmi zvedava 😕 😀
nam uz na buduci tyzden dokoncia tu fasadu, tak sa potom pochvalim, mozno 😅 dufam ze to bude pekne 🤐

maryn
15. máj 2008

ja som tu furt sama ☹

fifa
15. máj 2008

maryn, my ešte vobec nekeciame, len neake slabiky, aj sa občas snaží, ale nejde mu to, ale nevadí mi to, starší syn rozpraval až od troch rokov, človek si niekedy povie"stačilo aj od piatich" 😀

katarina7
15. máj 2008

ahojte tak my sme sa vratili bola som z malou zaočkovali ju a vybrali sme vakcinu proto mneumokokom teraz spi ja mam chvilku .vavka ukaž tie vecičky

vavka33
autor
15. máj 2008

Fifka,my nosime plienky,cakame na vacsie tepla a nastupi oducanie.Uz teraz ju nechavam vonku bez plienky,ale ona denne pije dva litre tekutin,cize ju nestiham davat cikat. 😀 veci prave doschli,tak pofotim.
len mam este jeden susiek pradla a musim ist vystriekat kolesa na kociku,jedna babulka ho ide kupit,je s neho nadsena.Tak som ho cely vyzliekala a prala a este ho idem umyt.
Ked dam malu spat,odfotim veci,ak to stihnem,kym nepojdem na den matiek.