Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
lenadka
12. apr 2009
petusko maly je zlatunky- strasne sa mi pacia fotky spiacich babatiek x-) x-) x-) maly je na nich na spapanie x-)
mory
13. apr 2009
no uz ste vysibane? 😃 vysprchovane? 😃
radoslava
13. apr 2009
😃 Ahojte
aj vyšibana aj vypolievana 😃
Petusko maly Marcelko je prekrásny ako anjelik.
Sabinka ma nejaku črevnu chripku aj vysoke horučky tak dufam ze to prejde ale asi pojdeme dokine zajtra
😞
mory
14. apr 2009
radka drzim palce nech sa rychlo vylieci 😉
ja varim a vas nikde =-) zeby take vysibane? 😃
zuzu13
14. apr 2009
hello\
radka, dufam, ze to nie je nic vazne...a je uz lepsie...
mory...varis???my ideme dojedat 3 dni 😃 😃 😃
radoslava
14. apr 2009
Ahojte tak boli sme u dokiny dala nam len smectu a nutrilom B že si mame kupit
a varit ryzovy odvar baban s ciernym čajom a suche rohliky
Mala uprdkava kazdu chvilku , večer musim ist kupit plienky lebo spotreba je velka
😃 ale tak dufam ze to moje male zlatko rychlo vykurirujem
mory
14. apr 2009
🙂 radka 😃 aspon ze to beries s humorom

zuzu my sme uz vyse tyzdna doma tak treba sem tam nieco navarit 😃 inak vela jedavame u svokry ale aby sa nepovedalo ze doma nic nemame :-N

robym kavu kto si da?
andrea.m
14. apr 2009
ahojte 🙂
práve sme dorazili z vidieka. vyšibaná aj vypolievaná som bola ako už dávno nie.vedrami a ľadovou vodou 😉 prišli mládenci moju slobodnú sestru oblievať a brali všetko zaradom takže aj my zo švagrinou sme obsialhli a veru ani mamka nebola sucha. a dnes už šla na marodku :-S

peti malinky je mňamky mňam 😃
mory
14. apr 2009
andy 😃 aspon usetrite vodou netreba sa tyzden kupat 😃
radoslava
14. apr 2009
Andy ty kokso ti normalne zavidim taku polievačku som naposledy mala ked som mala 18 ročkov
a to je už hodne davno
A čo ti je ked si na marodke.
My kakame o 106.
andrea.m
14. apr 2009
radka mne nič 😃 na marodku šla maminka
lenadka
15. apr 2009
cafte, mna ani nikto nepolial studenou vodou a som chora - no ako vzdy ked si vezmem dovcu tak ju doma premarodujem :-N , ale ani teraz mi neni dobre tak sa stavim u dr. nech mi nieco napise :-p
a pritom vonku je tak krasne x-) 🙂
radoslava
15. apr 2009
Dobre ranko
Lenadka tak skore uzdravenie prajem
a Andy aj tvojej maminke
Sabinka od vcera večera este nekakala tak je dobre
len je furt chuda hladna a papka len take že piškoty uvarenu ryza rozmixovany banan.
paska
15. apr 2009
Ahojteeeeeeee 🙂
chorôbkam rýchle uzdravenie 😉
ajmy idemem k dokine muco ma hnusne sople a idu mu už aj očkami :-p
andrea.m
15. apr 2009
ahojte.

filipka som dnes nechala doma lebo mal rano hrozné oči od alergie. leičím ho nejakým olejom bylinkovým čo som mesiac luhovala. bylinky mam od jedneho ujca bylinkára. a konečne to moje dieťa vyzerá k svetu a nie tak hnusne rapavo 😞 no a chystám sa našej alergologičke sčistiť žalúdok. celú zimu do neho tlačíme silne lieky aby nemal nas jar alergicke prejavy a nič z toho. ked nezmení liečbu tak ju vymením a hotovo.
paska
15. apr 2009
tak sme doma andy už aj spí atb nemame len kvapky do nosa 🙂

andy no hruza s tými alergiami my ideme nakontrolu po roku :-N ma dokina spucuje kde sme tak dlho ale ked jej už nič nie je druhý rok (kopklop) žeby z toho vyrástla? =-)
radoslava
16. apr 2009
Dobre ranko prajem
Babulky čo sa papa pri hnačke. Okrem ryže, banan , suche rohliky.
Poradte mi diky 😞
mory
16. apr 2009
dobre rano 😉

radka tak co nepresli tie hnacky? 😞 neviem ti poradit lebo ine nepoznam okrem toho co si napisala :-|

andy no tak to je vazne sila ]-( to na nom robi ta dr. pokusy? 8-(

ja som konecne v robote :-p a od rana prsi jak u salenych 8-( a milky zozrala morikovi botasky tak som ho v tom dazdi poslala v sandaloch 8-( chudak
radoslava
16. apr 2009
Ahoj Mory
to nemysliš važne tak vy mate doma požierača tenisiek 😃 😃 😃
mory
16. apr 2009
no 8-( keby len to uz ani nespocitam kolko topanok a papuc to cudo pozralo ]-( ( 😃 )
andrea.m
16. apr 2009
mory vymeň psa 😃 😃 😃
mory
16. apr 2009
andy ti podarujem :-N
andrea.m
16. apr 2009
maj rozum šak by sa mi filip zbláznil :-o
lenadka
16. apr 2009
radka, mozes aj jablcko bez supky, tie ryzove chlebiky sa mozu a dokina mi dovolila aj masko varene/chude kuracie/ dusene so zem kasou bez mlieka, varene zemiaciky, mrkvicku, po 3 dnoch ked uz neprezenie mozes prejst pomaly na vsetko okrem mliecka a mliecnych vyrobkov a po tyzdni zaradit aj to len zacat kyslomliecnymi, jogurtom atd. a nejake probiotika dat papat nech sa poobnovuje mikroflora v crievkach.

oblubene co moja bastila pri hnacke je: uvarila som kusok kur. prsicok, mrkvicku a zemiaky s trosickou racse a trosickou soli uvarit vo vode a spolu zmixnut-to bastila o 106 pri hnacke...vody som davala tolko aby to malo konzistenciu kase po zmixovani 😉
petusko
16. apr 2009
zdravím dámy 😎
podávam hlásenie, máme sa dobre, zatiaľ mi nešiblo 😃 chlapci sú zlatí, dúfam im to vydrží 🙂 😉
čítam tu zas nejaké choroby, tak nech ste čím skôr všetci fit 🙂 😉
andrea.m
16. apr 2009
jééééj peťuško šak ty máš samé dvojky v pase 🙂
zuzu13
16. apr 2009
jeeeej....andy, ty mas posteh.....fakt ...petusko...2 deti...vek deti same dvojky...este aj v motte mas dvojku 😃 😃 😃 😃 dokonca dnes je aj bio predpoved na 2 😃 😃 😃 😃 😃 😃
andrea.m
16. apr 2009
no vidíš 😃 ...tak o tej bio predpovedi som nevedela 😉
zuzu13
16. apr 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 no tak uz vies 😃 😃 😃 😃 😃 😃
radoslava
17. apr 2009
Dobre ranko
zdravim aj rosničky 😃
Dakujem Lenadka si zlato uvarim jej dnes tu dobrotku. Vcera som len zemiak s mrkvou varila a do toho som jej zamiešala tu smectu
Vydržala 7 hodin a potom sa zase hnačkovalo.
Dokina ze ked to neprejde mame ist na Kramare na infekčne
Tak dufam ze prejde lebo odtial si nieco akurat tak prinesieme domov