Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

basado
10. jún 2009

babulky dakujeme že na nas myslíte 🙂
Adko sa naštastie doktorov nebojí. mal íst aj do školy prírody ale sme ho radšej odhlasili, ked ma ten tlak aby nahodou neodpadol. oni tam chodia na velke tury. minuly rok bol, aj teraz chcel. no musíme to nejako vydržat
aduš ja som si dala už kapucíno, ale asi si spravím aj ja kavičku. 😵

paska
10. jún 2009

🙂 brý večer
basado držím palce aby sa adkovi polešilo 🙂
zguri teba vidieť...pracujuca matka 😀 😝
mory tebe držím palec aby si si našla novu pracu minimalne riaditelku 😎
a ostatné sa držte tiež, priebežne vas sledujem 😉 😀

paska
10. jún 2009

polešilo=polepšilo 😅

zgurkaa
11. jún 2009

Dobre ranko. Ja uz davam kafe, kto sa prida?

paska
12. jún 2009

ahojte 🙂 už spite sovy?

lenadka
13. jún 2009

ahojte dievcata,
este ani strana nepresla a situacia sa meni...prisla som o babo 😢 bolo mi od pondelka "zle" ani nie vyslovene ze krce alebo neviem co taky neurcity pocit, unava...-no trosku bolesti krizov a bruska a mierne spinenie /fakt za cely den len ruzova skvrnka/ a zvlastny pocit-zusenie ze to tak nema asi byt...v utorok troska viac tak som volala dr. a ten mi kazal prist v stredu, v stredu rano to bolo troska horsie, ale ked ma vysetroval tak ma dotlacil-lebo sonom sa mu zdalo ze tam babo nie je ze je to mimomaternicove...tak ma poslal do nemocky, tam mi spravili lepsim pristrojom sono, babo tam bolo, ale ked ze som uz velmi krvacala dali ma na gyndu a od polnoci nejest...rano tam stale bolo tak ma prelozili na rizikove a davali injekcie a lieky, ale ked som isla poobede na WC, cestou spat ma zabolelo brucho, odpadla som...dali ma na intenzivku a rano babatko uz nevideli tak som bola na kyrete asi o 11-tej 😔
pred 5 rokmi som dostala 10.6 na moje narodky tehotensku knizku a tento rok 10.6 hospitalizaciu a....
😢 😢 😢 😢 😢 😢 som teraz u nasich telesne je to uz celkom fajn ale srdce to velmi boli... ☹

janka1
13. jún 2009

lendka drz sa , viem , ze to boli, ale treba vydrzat a skusit to odznova...vela sil ti posielam a verim, ze vsetko bude OK 😉

lenadka
13. jún 2009

janka dakujem ked som bola v nemocnici tvoje telefonaty a sms ma povzbudzovali ani nevies ako...vazne si to cenim...drzim palce nech sa brusko gulati a mas krasne babo 😵

paska
14. jún 2009

Leni mrzí ma čo sati prihodilo 😔 ale na budúce to už bude všetko v poriadku a dotiahnuté do samého konca 😉

lenadka
14. jún 2009

asi je to tak ako ma byt, ono vsetko zle ja na nieco dobre, niekto sa pozera a vidi a iny potrebuje dostat kladivom po hlave aby sa zobudil 😉 ..ono sa hovori ked ti zabuchnu dvere tak hladaj okno a lez...ja uz lezu 😀

mory
14. jún 2009

lenadka je mi to luto ☹ ale ked bude mat babo prist tak pride mozno toto nebol jeho cas 😉
drzim palce skoro sa zotav a hladaj okna 😀 🙂 😉 😵

andrea.m
14. jún 2009

lenadka je mi to moc ľúto ☹

radoslava
14. jún 2009

Lenuška to je mi nesmierne luto zlatičko.
A ako piše Mory babo ked bude mat prist ono urcite pride.

petusko
15. jún 2009

lenadka 😢 to mi je luto. posielame vela pozitivnej energie 😉

radoslava
15. jún 2009

Caute babule kade sa tulate ja som tu sice tiež cely den nebola ale nestihala som 😀

andrea.m
15. jún 2009

ani ja nestíham. celé dni som vonku 😝

radoslava
16. jún 2009

Dobre ranko
kavičku už sice dopijam ale ked sa pozeram von asi si dam neskor este jednu.
Hrozne počasie , prší fuči no des

lenadka
16. jún 2009

cavte aj tu je pod psa 😒
a vcera sme malej nafukali bazen, ze dnes dame vodu-no urcite, jedine ak nejaka naprsi 😝 😀 asi si idem urobit kafco...co dnes varite?

janka1
16. jún 2009

lenadka ahooj 😉 ako sa citis?
ja mam navarene od vcera hydinove rizoto s hraskovu polievku 😉

andrea.m
16. jún 2009

bravčový guláš a zemiakovú kašu

zuzu13
16. jún 2009

ahojte
lenadka, zlatko...vela sil a energie...je mi to luto... 😒

my sme mali dnes kelovu pol., palacinky...a na zajtra bude koprova omacka, zemiaky a opecena spekacka... 😉
pekny vecer 😉

paska
16. jún 2009

aha ich 😀 tu sa zase hlce 😝

radoslava
17. jún 2009

Dobre ranko prajem
slnko svieti no parada
Kavičku dame ?

mory
17. jún 2009

radka no vidis keby som bola prisla skor aj kavu by som dostala a tak si teraz musim sama urobit 🙄

akurat mam farbu na hlave sa tesakujem 😀

lenadka
17. jún 2009

tak ma inspirovalo to rizoto 😀 , ale vcera mamina urobila take speci s opecenymi krabimi tycinkami, krevetami s troskou hyd. maska a zeleninkou 😝 mnam

veru kavicku som este nemala, asi si urobim, ale neviem volako nemam chut na nu v poslednom case 😅

jani citim sa celkom fajn, uz som presla vcera do obchodu, to dni predtym som nevladala obist dom, normalne som sa bala ze sa nevratim 😝 😀 akurat ked mala chcela ze utekajme kto bude prvy..ha ha..to mi este nefunguje 😨 ani hlava sa mi uz tolko netoci a papat mi chuti 😀 co ma zaraza ze mam stale bolesti ale nie silne a zacala som viac krvacat 😖 no mozno to bude tym ze sa viac hybem....

o chvilu pojdem malej dopustit do bazenika horucu vodu nech sa cvachce, som sa vcea vynasla, vo vedrach ju vlacit by som na 100% nezvladla tak som nadpojila hadicu zo sprchy na hadicu vonku na polievanie a napustila bazen a minula vseeetku teplu vodu 😀 ale mala mala Sturovo 😀

radoslava
17. jún 2009

Jej super tak to muselo byt super.
Ja tej mojej asi zajtra tiež napustim na balkone 😀 😀 😀
My byvame v takej pasaži takže pod balkonom nam chodia ludia to bude sranda ked jej tak vyšplechne z bazena a niekoho obleje 😀 😀
No dotyčny nadšeny nebude sa rychlo schovame 😀

lenadka
17. jún 2009

radi daj dolu cedulku, ze tu prsi 😀

andrea.m
17. jún 2009

lenadka rýchle zotavenie prajem 🙂

radka máš aspoň balkon...ja musím ísť k naším ked chcem napustiť bazénik 😖 dvor je to jediné čo mi v meste chýba

radoslava
17. jún 2009

Leni no vidiš super napad urobim si taku cedulku 😀 😀 😀
Andy mi hovor veru dvor chyba ako sol

andrea.m
17. jún 2009

ale na dedinu by som nešla...už som si na mesto zvykla 😉