Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
26. aug 2009

petusko, neboj sa kup noznicky pre deti-maju zaoblene tie konce, Lucke sice dovolim strihat ale ona velmi nechce, lebo jej to nejde-to je dovod co??? 😅 😅 😅 moje argumenty, ze nevadi ked trosku nakrivo odstrihne, vsak nejako sa to naucit musi-nezaberaju dost dobre...aspon ju sem tam ukecam, ze toto ja vystrihnem a hento ty 😅 ja dufam, ze v skolke ju to medzi detmi bude viac bavit, ked uvidi ze ani oni to uplne super nestrihaju a predsa to robia 🙂

lenadka
26. aug 2009

radka tie fotky upravujem cez fotoeditor, ktory som si free verziu stiahla TU: http://www.picget.net/

lenadka
26. aug 2009

tu 1 a 2 ide siahnut je bezplatna...dalsie mi nesli, praca s nim je velmi jednoducha, nedaju sa sice spravit zazraky, ale nejake prkotiny ano 😉
tak baby ak sa nudite stahujte a kraslite fotky 😀 😵

radoslava
26. aug 2009

Leni mozno skusim dakujem za info 😉
Ja som sa dala zase na vyšivanie volakedy ma to bavilo. Aj malej som vankuš urobila teda vyšila. teraz vysivam krtkov 😀 😀 😀 😀

radoslava
26. aug 2009

Petuško s tymi zaoblenymi si naozaj neubliži neboj. Sabinka striha tiez s ockom najradšej. A mna stale nahana ze ma ostriha ako Zuzanka. To je naša kaderníčka a potom ma maluje že ako Olinka to je zase moja kozmetička 😀 😀 😀 😀

andrea.m
26. aug 2009

radka no šikovnicu máš veliku....práve som objavila na stránke filipkovej školy zoznamy tried tak budeme 1.C a zo škôlky čo chodili spolu ich bude v triede 12. 2 chlapcov dali do 1.A a jednu holku do 1.B. no a tami do škôlky a už o týždeň 😝 božer ja budem revať jak tur budúcu stredu.

lenadka
26. aug 2009

andy tak ked budem pocut velky rev, tak viem ze si to ty 😀 😀 😀

maryn
26. aug 2009

ahojte 🙂
radka nadherne fotky, samozrejme Sabinka je krasna 😉
petusko poznam take stavy, ked sa vsetko nakopi, ide ma vtedy slak trafit
andy budeme revat dve, aj viki ide a vobec si to neviem predstavit, v jednej ruke mi bude revat Nelka a za druhu ma bude tahat Viki a asi budeme revat vsetci traja mozno aj ucitelky sa pridaju ked spustime 😅
a ides do prace?

petusko
26. aug 2009

bry vecer 🙂
baby, mozme zalozit aj skupinu revajucich mamiciek, tiez si neviem predstavit buducu stredu 🙄
dnes som zase nic nerobila, boli sme sa kupat 😎 a potom sa budem zase stazovat, ze mam vsade bordel 😀 pocujte, aj vase deti stale utekaju? ja si uz neviem s Petikom rady, on mi stale zdrha 😠 stale hlada cestu ako zmiznut z dvora, z ihriska, no proste len ujst a ujst 😠 na prechadzke ho musim drzat za ruku ako kliest, inak by som ho uz asi nedobehla. ja neviem co s nim v tej skolke budu robit ☹ 🙄

paska
26. aug 2009

ahojte sovy 😀
ja som si už revacie dni užila , ja som krkavčia mater 😅 sa teším že už budu zadelení a domov prídu vybláznení... 😀

radoslava
26. aug 2009

Paska ahoooooooooooooooj

paska
26. aug 2009

radi čaaaaaaaaaaaaaaf 🙂

radoslava
26. aug 2009

Marynka dakujem 😉
Petusko ani mi nehovor , Sabinka mi stale zdrhá. Dnes som si kupovala perlovky na vyšívanie. Stala pri mne vyberala zrazu jej neni. Vybehla som z obchodu kričim jak šalena utekam a ona sedela v kaviarni za stolom a ja neviem na čo čakala som myslela ze ju tam zachloštim.
Bolo to naštastie v takom menšom obchodnom centre tam nas už poznaju chodime tam stale do DM a na poštu 😀 😀 😀

radoslava
26. aug 2009

Petusko a ked mi zdrhne vonku a začnem na nu kričat ze pod sem tak manzel sa radšej tvary ze ma nepozna lebo vraj uplne histericky kričim.
😀 😀 😀

radoslava
26. aug 2009

Paska ako sa mas a kde si ked tu niesi

petusko
26. aug 2009

radka, chvalabohu ze som neni sama. ja vecne ziapem. uz sa aj hanbim, ale ked ho zbadam ako uteka, tak len kricim. ale on zasran sa ani neotoci 😠

paska
26. aug 2009

kukla som si tvoje fotoše riadne ti to dieťa vyrástlo vlasaté 😲

radoslava
26. aug 2009

AJ ja sa pripajam k revajucim mamičkam ☹

paska
26. aug 2009

mám absenciu koňovú musím vam šetkým pokukať 😀 fotky

radoslava
26. aug 2009

Paska veru vyrastlo. Minule mi niekto povedal ze no ked bola mala bol to taky chlapec a teraz je to už kočka
😀

petusko
26. aug 2009

radka, ale mala zlata, spravna dama, po nakupoch si treba sadnut na kavicku 😀

radoslava
26. aug 2009

Veru ma ta rozumu. 😀
Keby si ju videla ako tam sedela , ani som nevedela co jej mam povedat. 😀

petusko
26. aug 2009

na nasho marcelika zas vravia, ze mal byt dievcatko, ze ma babske crty 😕 😅

paska
26. aug 2009

prave som ho obzerala jaký je baculatý 😵 😵 ja chcem babatko 😕 😅

petusko
26. aug 2009

nuz moja, to mne nehovor 😀 ja ti moje nedaaaam 😀

paska
26. aug 2009

🙄 ked ten moj chlap uz nechce

kukla som si fotocky , deticky su úzasne ,vyrastli poriadne 🙂 tak aj ja vam zajtra nejake prihodim

petusko
26. aug 2009

no tak to by si teda mohla, sak uz ani neviem ako vyzeaju. sa tesim. aj ty sa pekne pofot, aktualizuj sa 😀

tonicka
26. aug 2009

tak ja sa pridavam k revajucim matkam, ale az neskor, najskor v oktobri, ale mozno aj neskor 😝 😀

lenadka
27. aug 2009

caves baby,
pohrala som sa s fotkami januarciat z vasich albumov 😉 su v albumiku 2
ak by to niektorej prekazalo staci povedat-zmazem, len som neodolala 😅 😵

petusko
27. aug 2009

helou 😎
leni, je to super, mne to nevadi 😉 si sikovna 🙂

Sisinke paskinej vsetko najlepsie k meninam! cmuky od family Š. 😉 😵

mne asi harasi, jeden den nepohnem ani prstom a na druhy den mam energieeee, dneska idem umyt okna 😀
uz sa mi aj perie jedna varka, potom dam dalsiu, obed je uz na polceste, este chcem aj do zahrady ist. 😅