• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
čaute. lenadka šikovná si. len ich tam pekne nechaj nech si ich stiahnem také vymódene tie fotoše :grinning:

siske všetko najlepšie k meninkám a boštek od Filipka :sunglasses:

peťuško bože koľko roboty...ja ešte len teraz rozlepujem oči a pijem kávu :sweat_smile:
27. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute
Petuško na čom fičiš napiš aj ja si dám :grinning: :grinning: :grinning:
Siske všetko najlepšie anjelikovi :slight_smile:
Lenadka idem kuk ale mne neva ved vieš
27. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme s5 z dovcy. :slight_smile:
27. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj doma zgurka
27. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranečko
kavičku si dá kto voda sa už varí :grinning:
28. aug 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, zvikendieva sa :grinning: uz je tu pusto :grinning:
radka ja ti neviem, asi treba fakt jeden den total vypnut a potom nevies co so sebou :grinning:
zgurka napis, ako bolo. pocasie vyslo, ze? a foto? idem kuk, ci si nedala.
a potom prcham do postele, dnes bolo otras teplo, clovek je unaveny aj z nicnerobenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka super. Zguri, sa mas, my ficime zajtra vecer :grinning: petusko, co je to vypnut? to by som musela dieta vypnut :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi zaspalo dieta a to cez den uz nespi, ale odkedy vecer nedidinkujeme, tak chodi takro neskoro, keby cez den spala, tak o pol 1 v noci :sweat_smile:
28. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky dobre ranko
zachvilku fičime na dovolenku. Ale nie na dlho. Školka čaká. Iba do Zvolena.
Tak sa tu majte pekne
29. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás nepíšte už toľko nestíham čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky pridam urcite, ale mame navstevu na vikend :wink:
29. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šup na prvú stranu
30. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak petik uz ma vybavu v skolke... :frowning2: zaniesla som mu tam paplonik, vankus, pyzamko, papucky, nech v stredu nejdeme nabaleni :frowning2: jezis, mne je strasne, akoby som ho isla vystahovat z domu :frowning2:
najlepsie je, ze rano sa ho pytam, ci ideme v stredu do skolky a povedal mi ze nie nie :sweat_smile: :confused:
no idem zahnat blbe myslienky pracou, idem vymenit postelne pradlo, uz sa perie jedna varka, dalsie dve cakaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvetinky mi treba vonku obriadit a poobede pojdeme na ihrisko.
31. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenuse co je toto??? :confused:
31. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ešte že ťa máme :wink:
31. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry večer :grinning: tu nik? už tu nikto nesoví??? :confused:
31. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko :sunglasses:
paska, ty sa tu vzdy zjavis v taku pokrocilu hodinu, ja tu dovtedy sovim a nikde nikoho :sweat_smile:
dnes mame last free day, tak ideme k nasim :slight_smile:
1. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prajeme vsetkym skolo- a skolkopovinnym, nech si dnesok uziju este :wink:
1. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morikovy ktorý šiel 1x do školy už dnes prajeme krásny deň :slight_smile:

peťuško pekný výlet
1. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj prajem vsetkym krasny dnik, taky posledny prazdninkovy :sunglasses:
moriky tak vela stastia, nech si najdes veeela kamosov :dizzy_face:
petusko ja mam rovnake pocity, uf to bude zajtra fuska :cry:
idem ja tiez daco porobit, kym Nelus spi
1. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra to u nás vypukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám obavy hlavne o Tami tak dúfam, že nám to dobre dopadne
1. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky
ja ani spat nemožem cely den ma prehana to už asi od strachu čo bude zajtra :cry:
:grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
tak ako babulky, zvladli ste dnes odvod do školky. Ja už to mam za sebou aj na urade som bola.
Idem pre nu o 14,30 chudatenko snad to tam dovtedy vydrži. Neplakala vobec bola taka statočna ta moja žabička.
2. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme dnes 1x v skolke, rozlucil sa v pohode, dal pusinku mne aj mnazelovi, len potom ked uz videl, ze realne odchadzame, tak zacal trochu mraukat, ale potom mu ucitelky dali nejaku pracu - neviem co :slight_smile: a odviedli ho, tak snad tam nekvili :wink: Sa bojim normalne zavolat, ci je v setko v pohode :wink:
2. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš , neboj je to v pohode. Musim ta ukludnit lebo tym aj seba ukludnujem ze vsetko je OK. Upratujem dnes od rana jak diva. Len aby som zabudla na to že je v školke.
2. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nam skolku posunuli, este ju prerabaju-menili okna, prerabali kupelne a tak otvoria az od pondelka, ale mala je uz zvyknuta, len dufam, ze po vegeteni doma pride na chut rannemu vstavaniu :sweat_smile: lebo o 7,00 je jej skoro a potom ked vstava neskor je posledna v skolke a to byvame najblizsie-len cez cestu :sweat_smile:
2. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj u nas to prebehlo fajn, dokonca sme neplakali ani maly ani ja rano :grinning: aj tam spinkal, pekne sa napapal, ze prvy sedel pri stole :grinning:
ked som prisla po neho o pol tretej, tak mu aj slzy vybehla, ked ma zbadla, ale potom sa mu aj tazko lucilo s kamosmi :slight_smile: dosltal aj taky uvitaci dekret, si to pysne niesol domov :slight_smile:
som zvedava, co zajtra, dneska to bolo este nove pre neho, ale ked zisti, ze to kazdy den musi...no neviem :sweat_smile: :confused:
teraz je taky nejaky kludny, tusim sa vyblbol tam, tak je z neho iny chalan :confused: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja som prišla pre malu ta ked ma zbadala tak sa chudatko rozbehla skočila mi na ruky a objala okolo krku a nepustila ma. Musela som ju tak niest az domov. Teraz ked chcem odist len na schodište tak je plač chodi za mnou stale. Snad sa to zlepši.
No a PIKOSKA mala na sebe cudzie nohavičky a pritom ma v skrinke dvoje. A učitelka vie ktora jej je pretoze ju prezliekala.
Prať budem asi stale pretoze vsetko co mala aj nahradne je špinavé :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha radka, tak sabinka si aj obnovuje satnik :sweat_smile:
ja zas musim petula pochvalit, ze prisiel domov uplne cisty, zajtra si moze obliect tie iste veci. to sa mu doma este nepodarilo sa najest bez zababranych rukavov :sweat_smile:
2. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok