• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
fuj hnusne choroby, sic :angry:
paska niekedy mam pocit ze sa mi hlava rozleti a papulka sa mu zastavi len ked spi :sweat_smile:
nezavidim ze ho musis brat do prace, vela stastia :wink:
1. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petusko no super že už vam je lepšie. Ja sa snažim už treti den žehlit a vzdy večer zaspim s malou. Ale dnes musim lebo na vikend ideme k mojim rodičom a tak zase nič nespravim
Paska tak skore uzdravenie a ja berem malu zajtra do prace. Neni su tu šefovci a chceme ist po nakupoch trošku.
Inak moja aj kriči ale vela rozprava , až ma hlava z nej boli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PETUSKO AJ JA CHCEM BESIEDKY
1. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn dík bol to zaberák :sweat_smile: ale inak bol zlatý :slight_smile: teraz spí tak kto si dá so mnou kafé?
inak volakde som čítala že vela kávy zmenšuje poprsie :grinning: :grinning: :grinning: teda mohlo by ....
1. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste? ja už som na "plastike" :grinning:
1. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska nestras, lebo o chvilu bude zo mna chlap :sweat_smile:
1. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska a to teraz napises, ked som prave vyluchala druhu dnes? :angry: kurnajs, ze preco som taka plocha :angry: :grinning:
mne Petko este spi a Marcel uz spi. tak mam medzicas cca polhodku :slight_smile:
1. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mne vstali obaja :unamused: musim sa ist venovat :slight_smile:
1. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nik?
no teeeda
idem spat :grinning:
ale mam tu vinko, kto sa prida? paskaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
podava sa preso s mlieckom :grinning:
no toniiiii, ty si riadne sovila a este aj s vinkom :grinning: ja som uz vtedy sladko spala, nieco sa oslavovalo?
2. okt 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko marynka :grinning: Dakujem... Si rychla, uz aj popijam :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nic sa neoslavovalo, len uz som tri dni mala chut na vino a nebolo s kym, tak som donutila manzela, nech si da so mnou pohar pred tym nez zaspi :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :wink: kuuurnik tu sa pilo a ja som tu nebola?? :grinning:
maryn ja by som si dala
2. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, ja nejako nestiham, vela prace a domov mi ten internet nakoniec nezaviedli...musim pokukat po predvianocnych akciosach mobilny-vezmem aj z notebookom a mala nech sa na pocitaci hra a tlcie do neho :grinning:
u nas Hanicka Montanovie neleti lebo Jetix sem nemali a ani mat nabudeme a ked ho chcel ujo kablovkar vymenit-teda ho pustil miesto minimaxu tak mu manzel zavolal a vynadal a dal minimax nazad :grinning:
u nas letia koniky a ked letia tak letia, kresli im kridla, obcas najdem imaginarneho konika zavreteho v spajzke a pravidelne chodia s nami von, do obchodu a tak :grinning: :grinning: :grinning:
tak ze tricka s konikmi, hracky koniky, knizky koniky, rozpravky koniky....

joj ci som sa zlakla spomen certov a uz aj mi volala s telekomu ze maju nove akcie uz predvianocne na internet :grinning: tak tam dnes skocim hooop :grinning:
2. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pasi kde si? este tak 2 hodinky a dopijem to vcerajsie vinko :grinning: :grinning: Tak makaj :grinning:
2. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejda ešte ostalo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, mame aj dalsie :grinning: :grinning: neprides zbytocne :grinning:
2. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si paska, otvaaaram :confused: :grinning: alebo si date niektorá?
2. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ved , konečne mi deti pospali
2. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved pre to :sunglasses:
2. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už pijeme? :grinning:
2. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, ale uz soi idem asi dat, ale dieta nejako nechce spat
:slight_smile:
2. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak ja už si lievam :grinning:
2. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuuuuu :grinning: ja si dam pivko :grinning:
2. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ako ste na tom? :grinning: Pardon trosku sme si s manzelom odbehli :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. podobne ako lenadka ani ja nemstíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked swom doma Tami mi visí v kuse na rukách...žeby som jej chýbala??? :confused: :grinning: dnes mám voľno zajtra slúžím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neva prežiju to.

dnes sa Tami 1x (dúfam, že nie posledný) vykakala do nočníka :grinning: :grinning: :grinning: doteraz nakladala zásadne do plienky
3. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo. ja mám jedn deň voľno a tu nikto? :confused:
3. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som :wink:
3. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz dva tyzdne pijem burciak, ale este este stale to nie je ono. Kazdy den si vravim, ze snad dnes :grinning: Akosi pomaly dozrieva :grinning:
3. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile: zguri :grinning:
3. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavesko :slight_smile: zguri nerob ja mam na neho takú chuť, len tu ho nemam kde zohnať :angry:
3. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok