Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
3. okt 2009

veru, kedy bude nejake stretko?

paska
3. okt 2009

ja neviem 😕 hod nejaky termín do placu nech je sa čoho chytiť 😀

paska
3. okt 2009

inak ja som mala dneska také ministretko u peťuškovcov 😀 sme boli v nitre na autosalone tak sme cestou behli na kávu 🙂

tonicka
3. okt 2009

hmmm, porozmyslam a napisem 🙂

paska
3. okt 2009

tešákujem 😵 😀

zgurkaa
4. okt 2009

Pasi, u nas bude buduci tyzden jarmok od stvrtka do nedele, nepridete? Bude aj burciak, ale na medovinu sa tesim viac 😀

andrea.m
4. okt 2009

toni vy ste tento rok neboli na maratone? 😕

tonicka
4. okt 2009

Nie, manzel mal problem s kolenom a netrenoval 😉 Zgurka, pridavam sa k medovine, mozem prist aj ja? 😀 😀 ale som sa pozvala,, co? 😅

tonicka
4. okt 2009

ja som mala vcera urazovy den, som sama modrina, najprv som si ucho udrela ked som nastupovala do auta a na zaver som si ho natrhla a zlikvidovala nausnicu 🙄 ked som vyberala veci zo s krinky v galandii...No proste týrana žena 😅

petusko
4. okt 2009

ahojte 🙂
toni, pridavam sa k tyranym 😅
petko sa asi rozhodol mi vratit ten rozbity nos, vcera mi tak tresol hlavou do brady, ze som myslela, ze vyplujem komplet cely chrup. mamina nevedela koho skor ratovat, mne take slzy vyleteli od bolesti. este teraz mam strpnuty jazyk co som si kusla do neho, bradu si natieram, aby mi to nezmodrelo. opuch uz ako tak zmizol 😒
zgurka, len nech sa burciak neminie skor ako dozrie 😀
andy, dnes nepracujes? super, ze tami uz nechce plienku. 😉
a veru, mali sme ministretko s paskovcami, bolo to super 🙂 . az na tu plastelinu 😠 😀 mmch, uz je zbalena, lebo mam v kuchyni cely koberec cerveny 😀 decka boli bohovske, chalani si rozumeli. my im menej, ale to je uz vedlajsie 😀

tonicka
4. okt 2009

tak vitaj
😀

lenadka
5. okt 2009

vstavame šup šup, kavicka navarena, vychladne 😀 😉

tonicka
5. okt 2009

my sme sice uz hore, ale nejako sa jej nechce ist 😅

paska
5. okt 2009

ránečko kava ávžzytpittgzžtájjuhnijjjjjjjjjjjjjjoizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkgjkgbbbbbbbbiopm

paska
5. okt 2009

😅 vypitá .. andrejko vám chcel napísať 😀

andrea.m
5. okt 2009

takže kavičkujem sama?vy ste teda ranostajky 🙂

andrea.m
5. okt 2009

Tami dnes v škôlke revala jak tur. dúfam že ju to chytro prejde.

petusko
5. okt 2009

ja dopijam, uz je sice studena, ale neva, vraj od studenej sa krasnie 😀 😀
petko je tiez v skolke, bolo to bez placu 🙂 dufam, ze nechyti hned zase nejakeho bacila 😒 dnes mame rodicovske. moje prve rodicovske, normalne mam tremu 😀 😀
neviem, co skor, chcem stihnut vsetko od upratovania, cez varenie az po papierovacky 😝
mory ma dnes meniny nie? VSETKO NAJLEPSIE!!!! vela zdravicka a stastia praje Š. family 😉 😵

petusko
5. okt 2009

a este som zabudla, ze uz mame len jedneho plienkosa doma. vcera vecer som uplne zabudla dat petikovi plienku a rano sa zobudil suchy 🙂

tonicka
5. okt 2009

Andy, ja som tiez dnes odovzdala jaciace dieta a uz makam 🙂 Ale dnes som videla, ze to bolo ako vcera, teda skusala co to da... este som ani doma nezaparkovala (mam to cca 3 minuty) a uz mi pristala sms, ze je ok, a uz sa hra 😅 jeeej, gratulujeme, k bezplienkovaniu... Janka, ja by som musela byt najkrajsia zena na svete cca 10 rokov pijem len studenu kavu a z toho 6 rokov tak 1 liter denne 😀 😀 😀
A Mory vsetko najlepsie 😵

maryn
5. okt 2009

ahojte 🙂
mory prajem vsetko naj k meninkam 😵
aj viki isiel dnes do skolky a celkom sa tesil sme brali gastany a podobne ako petusko dufam ze tam aspon chvilu pobudne a ze v stredu nebudeme utekat k dr.
ja som mala kavu o 5:30 lebo viki sa vtedy rozhodol ze uz vstavame 😖
mne sa perie uz druha pracka a mam umyte jedno okno 😅 , dufam ze ked mala zaspi tak toho stihnem viac 🙄
inak mam za sebou prvy prevegeteny vikend od kedy som vydata, sme si uzivali drobcov a cavargovali sme 😀 bolo to fajn,len teraz neviem co skor 😖 😀
toni ja tiez vzdy pijem studenu,ale na krase mi to nejak nepridalo 😀
petusko,paska kde su foto? sem s tym

mory
5. okt 2009

dakujem babenky 😵
ja davam kavu teraz tak pozyvam ked uz mam tie meniny 😀 aj kolaca mame 😝

paska
5. okt 2009

aj ja sa pripájam s gratulejšn mory k meninám 🙂

maryn už 😉

andrea.m
5. okt 2009

mory všetko najlepšie 😀

petusko
5. okt 2009

bry vecer 🙂
maryn, ja fotka ani nemam poriadne, lebo udrzat ich pokope bez pohybu bolo umenie 😅 ved vidis ten vyraz petkov, to bola momentka, ked cvaklo, hned utekali prec 😀
na rodicku bolo fajn, bolo nas "az" 7 😖 ale dozvedela som sa vela veci okolo fungovania skolky a dostala som hned aj funkciu, sa podrzte, ze predsednicka rodicovskej rady 😀 no tak som dolezita teraz velmo 😀

paska
5. okt 2009

soudruhu předsedo 😀 😀 😀 😀 tady kelišová

petusko
5. okt 2009

😀 kelisova!!!!! 😲 😀

petusko
5. okt 2009

som sa na tej nasej akcii citila ako v hosticiach 😀 😀

paska
5. okt 2009

papapapaaaaaa 😀

paska
5. okt 2009

alebo že by radšej vlastičko??? 😀 tá aj čapovala 😀