Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
5. okt 2009

😀 😀 😀

paska
6. okt 2009

nešiel pejo 🙄 som mala absťák 😅 😀

petusko
6. okt 2009

aj ty? 😀

zgurkaa
6. okt 2009

Toni si pozvana, kludne prid 🙂

paska
6. okt 2009

tonička kde si? nalievam 😀

petusko
6. okt 2009

no a mna nikto nepozve 😲 😠 😀

paska
6. okt 2009

ty si slopala včera 😀 😉

petusko
6. okt 2009

ale nehovor 😀 nejaka si informovana 😀

paska
6. okt 2009

som si len tipla 😅

lenadka
7. okt 2009

cavte keliška a spol s.r.o. 😀 😀 😀

dodatocne gratulujem mory 😉

maryn, ja mam prevegeteny vikend vacsinou len vtedy ked ideme k nasim-vtedy nevarim a ani moc neupratujem, lebo mame sice cosi pomozem ale nie je to to gruntovanie ako ked je clovek doma 😀

inak vcera sme jedli velkou lyzicou, sefka mala narodky 60-ale baby vobec na to nevyzera kludne si moze 10 odratat...no a ja miesto toho aby som si to uzivala som cely cas myslela na to co je doma..totiz manzel mi necakane zavolal ze musi ostat v praci a ja som sa spoliehala ze bude s malou-tak potom volat svokre ci ju vezme zo skolky a postrazi-no bolo mi to blbe, takto neplanovane-patrilo by sa dat vediet aspon den dopredu 😅

zajtra mame kolaudaciu domu-zrucaninky, tak drzte palce nech nam to odklepnu aj take nedorobene 😅 🙄 😕 🤐

radoslava
7. okt 2009

Dobre ranečko
Lenadka silno silno držim palce aby kolaudacia dopadla dobre

paska
7. okt 2009

ránečko 🙂
leni že zrucaninky 😀 šak to maš riadny barak a to podkrovie......bereme spacáky a stretko u lenadky 😀 😀 😉
dobre to dopadne nebmoj 🙂

petusko
7. okt 2009

lenka, drzim palce 😉
paska, zle tipy mas 😀
petko ma dneska zase pekne vyprevadil zo skolky, ze maminka tau papa 😅 zabuchol dvere a bola som vybavena 😅 dnes pojdem pre neho neskor, lebo sa nestiha prebudit a potom reve, ked pridem. chodila som o pol tretej, ale to este len vstavaju, tak dnes pojdem az pred tretou. mlady pan je ako kazdy chlap po zobudeni neprijemny 🙄 😀
rano lialo, teraz take slnko, ze ma oslepuje 😎 idem pozmyat podlahy a ak sa zadari potom zehlit. 😝

maryn
7. okt 2009

ahojte
leni aj ja drzim palce 😉
u nas je to od pondelka hotova katastrofa, ako pekne chodil viki do skolky pred tym, tak teraz reve a vraj ho to drzi cele doobedie, mna ten chalan znici ☹
ja idem dat kupelku do poriadku, ale som taka utahana ze by som lahla a spala
babulky sa tesiiim s vami ze sa takto pekne stretavate, paska super fotosky, sisa je riadne cislo vsak? taka je vyspela aspon podla fotiek
petusko tak ty takto rovno na najvyssi post 😀

petusko
7. okt 2009

maryn, neboj viki si znova zvykne 😉 nas petko je opacny, on place ked pridem pre neho, neviem preco. 😕
no a co budem trocharcit, ked mam nieco robit, tak hned to najdolezitejsie 😀 😀 ale nie, ide tam viac-menej o to, aby to niekto zastaval a podpisoval. nic dolezite riesit nebudem 😀 vsetko bude vecou dohody medzi rodicmi a pedagogmi. dedinske skolky maju tu vyhodu, ze sa tu vsetci pozname a stretavame aj mimo skolky, takze ked je nejaky problem, vieme to riesit priatelsky 🙂
sisa je zlata, ta sa vo svete nestrati 🙂 😉 petko ju aj dneska v skolke hladal 😀

lenadka
7. okt 2009

paska, musis k nam prist pokukat dnu, by si videla ze v podkrovi sa neda zit 😀 😀 😀 😀 ale ked chces dones spacak 😀 😀 😀 😀 ono tam hore neni nic, ani priecky medzi izbami len nahrubo omietka-miestami, podlaha len beton a kuknes hore a vidis skridlu=nezateplene a to vsetko malo byt ku kolaudacii hotove, no je len prizemie akotak 😅 🤐 lebo neviem preco nam s tie eurace nekotia-asi na nich zle sedime alebo co 😀

petusko ja sa tiez chystam zehlit-mam plny kos 🙄 ale az vecer po vareni a upratovani, nech zajtra neodpadnu ked budu kolaudovat 😕 😅

petusko
8. okt 2009

dobre ranko.
tak my sme uz do skolky zase dochodili, petko sa vcera vyhadzal na celom tele malymi cervenymi bodkami, dala som mu fenistil, bodky zmizli, ale od druhej v noci vracal uz 4x, je hotovy, slaby, len sa tak trasie ☹ navyse ja nemam hlas, mam uplne zahnisane mandle, taze dnes nas caka zasa lekarsky kolotoc. ☹
idem mu cierny caj navarit, nech aspon pije a sebe kavu, ak nieco prehltnem.😒 ☹

lenadka
8. okt 2009

petuskoo 😲 to co je? fukam fukam bubak maly, mas doma hotovy lazaret, prajem skore vyzdravenie 😕 😉
nema aj maly hrdielko chytene? Mne mala aj pri angine zvykla vracat ☹

petusko
8. okt 2009

lenka, on dobral v nedelu atb. ☹ teraz vypil dva glgy caju a vzapati to islo von. ☹ stale place, boji sa. ☹

paska
8. okt 2009

jéjda 😖 tu je to zas choré moje nervy peťuško rýchlo sa uzdravte 🙂

paska
8. okt 2009

inak mne sa pri vracaní detí osvedčila minerálka, nie je taká ťažká na žalúdok ako čierny čaj, vyskúšaj mu dať po lyžičkách

maryn
8. okt 2009

ahojte
petusko jejda, chudak petik fuuuuukam a aj tebe hrdlo, no hruza, drzkajte sa
my sme sa prave vratili od dr. viki ma 3tie atb za mesiac 😠 , koncime so skolkou, dostali sme aj odporucanie od dr. esteze som doma a nenastupila som do prace, to by bolo horsie, tak sme sa rozhodli ze pojdu spolu o 2 roky. viki ma bronchitidu, v noci mal 38 ale nastastie nevracia a ani ja nie som chora

maryn
8. okt 2009

inak viki tu chorobu nesie dobre, lebo sa tesi ze nemusi ist do skolky, vybitec maly 😀

paska
8. okt 2009

tak už davam kafe 🙂 dopijem a idem makať 😝
maryn, sisa je skoro najvyššia z triedy, tvári sa ako osmačka a je strašne protivná 😠 matika jej moc nejde (ako mame 😀 ) ani nepíše pekne (ako mama 😀 ) ale ostatné predmety sú v pohode a najlepšie jej ide čítanie 🙂 stále kupujeme knižky
tak som sa trošku pochválila 😅 😀 😀

maryn
8. okt 2009

paska len sa chvaaaal kludne 😀 ved mas doma sikovnicu
to som odhadla podla fotky ze sa tvari na pubisku, no pekne vesele to mas 😀

maryn
8. okt 2009

ja som uz kafe mala a tiez idem makat 🙂 😝

andrea.m
8. okt 2009

peťuško fúúúha...skore uzdravenie petikovi aj tebe...držkajte sa 😉

maryn to je fakt blbé...dajte sa skoro dokopy. 😉

filipko je v škole už 2 týždeň bez učiteľky. teraz maju lažo plážo a potom budú doháňať. v zastupovaní maju taký otrasný systém až mi je z toho zle 😝

tami včera v školke kusla spolužiačky tak som tam rano robila poriadky. poobede idem do mš na schôdzu rodičovskej rady.

radoslava
8. okt 2009

Ahojte
Petuško skore uzdravenie ,vas to teda riadne chytili tie choroby. Esteže tie vyrašky aspon zmizly. Napis ak budeš mat čas čo povedala dokina čo mu je Petikovi.
Paska to mas nove faro 😀

maryn
8. okt 2009

dik andy 🙂
neboj, to zastupovanie je na kazdej skole take slahnute, oni to urcite v pohode dobehnu 😉
andy co davas tamarke papat ze je taka divoka? 😀

andrea.m
8. okt 2009

no teraz čítam že som to napísala jak tatar. nie Tami kusla spolužiačku ale tá spolužiačka kusla Tami.