Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
18. máj 2008

Ivka nemam.Za tyzden,na Vaneskine meniny to bude 6 rokov ako zomrela ☹
Prideme pozriet,neboj a dojdite aj vy,hm.Zajtra co budes robit?nepojdes rano do mesta?chcem ist do kauflacu a otvorili aj to nove centrum oproti Lidlu,maju tam akysi super textil

andrea.m
18. máj 2008

ivka dakujem. tú frázu poznám 🙂 u nás ju používa svokor. zberá sa do pohrebu od kedy ho poznám a furt žije aj nás ešte všetkých prežije,ale ináč zlatá duša ten môj svokor

andrea.m
18. máj 2008

vavka kedy je v kalendári meno Vanesa?

vavka33
autor
18. máj 2008

25.maja.ale este ju maju len na matrikach,do kalendara ho este stale nedali.

paska
18. máj 2008

ahojte
ivka ja až 12 juna 😖 bojim bojim

katarina7
18. máj 2008

už sme doma a ideme spat. ja maminu mam mala včera 63rokov ale ocko mi pred 6i umrel.dobru noc

ivka33
18. máj 2008

vavi, zajtra určite pojdem do mesta, ale ešte neviem, či hneď ráno. Ty sa o koľkej chystáš? Mohli by sme sa už konečne stretnúť. Napíšeme si.
pasi, ja budem vedieť 2.6. kedy budem mať štátnice. Mali by byť od 8. do 15.6. uvidím, na kedy ma dajú. ešte som sa nezačala báť, lebo sa ešte neučím. Ale keď nebudem stíhať alebo mi to nepojde do hlavy, potom to príde.

vavka33
autor
19. máj 2008

Dobre ranko.
Ivka ja som nemyslela uplne hned rano,ale okolo 9tej,hm.
Kati mamine vsetko najlepsie k narodeninkam. 🙂

lenadka
19. máj 2008

ahojte baby 🙂

vavka ten penzion vyzera supeeeeeer! 😀 Ako je to daleko od NR??? 😕

andrea.m
19. máj 2008

dobre ráno 😀

ivka33
19. máj 2008

dobré ránko,
vavi, idem do mesta, vychystám chlapov, potom nás a ozvem sa. Mohla by som to do tej 9-tej stihnúť

lenadka
19. máj 2008

ja sa nejak nemozem dostat s nadchy a dneska do rana ma zase zacalo boliet hrdlo-trosku ale opacna strana co minule 😝 musim kupit nejake vitaminy na posilnenie imunity-viete poradit? Mala som teraz Biogaia, ale tie stoja 10 tab. 180,- to sme mali s malou a manzelom za 3 dni fuc 😅

radoslava
19. máj 2008

Dobre ranko všetky 😀

vavka33
autor
19. máj 2008

Jeeej,uz ideme.
Leni je to si 20km.
Pofotila som dake veci,zajtra to dam do albumu

katarina7
19. máj 2008

ahojte.vavka dakujem 🙂

vavka33
autor
19. máj 2008

Tak som tam nieco dala.dnes som vanes kupila plavky a nohavice,ale tie jej dam v nedelu na meniny,tak potom odfotim.
Maju u nas tolko tovaru,ze neviem,co skor kupit.a maju nadhernych svietiacich anjelov,to by ste museli vidiet,ake je to krasne,ked sa to zapne.aj toho som zobrala Vave potom odfotim.stal 68sk.
A ja som si vcera kupila plavky,v tescu.cvaknem aj tie.su obycajske,ale take mam rada,mam take vsetkylen su uz vytahane od slnka.tak som chcela nove,ak pojdeme niekam na kupko.

vavka33
autor
20. máj 2008

Posledna a aj prva.
a kdeze ste? 🙂

paska
20. máj 2008

RáNEčKO 🙂 tu som 😀 už mam jednu kavu za sebou decka su hore od piatej 😅 a to som sa do jednej učila takže som svieža jak rybička zdochnutá 😝

radoslava
20. máj 2008

Dobre ranko
i ked riadne upršane ale čo už.
Paska ja dava kavičku teraz , a tiež sa citim ako zdochnuta rybička.
A je u nas riadnyô lejak aj sa bliska Sabinka na mna vola asi sa boji chudatko

lenadka
20. máj 2008

cafte 🙂
rybicka zdochnuta 😅 dnes budes asi mimo aj to pocasie je tak na spanie 😔

radoslava
20. máj 2008

Lenadka ja by som spala len mojej dcere to nemozem vysvetlit. Ona nechape ze je počasie na spanie 😀
Inak uz mi to pripomina taky letny upršany den a tie mavam rada, ale nie často 😀

zgurkaa
20. máj 2008

Ahojte, my sme museli ist vcera k ocnej so Simkou. Lebo jedna kiahna jej vysla aj na bielku. Dali nam masticku a povedali, ze este dobre ze to nema na rohovke 😢

katarina7
20. máj 2008

ahojte. zguri to je smola ešte aj tam

radoslava
20. máj 2008

Zguri to som ani netušila ze aj tam mozu byt. Ako to zvladate Simi sa drži neškriabe sa.

ivka33
20. máj 2008

dobré ránko, aj u nás prší
vavi, super nákup
zgurka, 😢
pasi, ty si aká poctivá študentka, koľko otázok ti ešte zostáva sa naučiť?

fifa
20. máj 2008

ahojte, zgurka to mi je luto, a Miška to ešte nemá?

andrea.m
20. máj 2008

ahojte

zgurka držím palce simonke aby to zvládla ☹ moja zlatá

paska a ty hybaj spať s andrejkom

paska
20. máj 2008

zguri držte sa ja som tiež nevedela že to aj na oku može byť 😖 to je des

ivka ešte véééééééla viem iba 20 a máme ich 160 😅

radoslava
20. máj 2008

Paska a dokedy sa to mas naučit?

andrea.m
20. máj 2008

paska nemboj ty to zvládneš. šak sa učíš len oár dní a už vieš 20 otázok šak to je dosť.