Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
28. okt 2009

ranecko 🙂
radka, ja som vcera zabudla popriat Sabinke krasne meniny!!! tak o co neskor o to srdecnejsie jej prajem teda hlavne zdravicko a aby bola vzdy stastna a usmiata 😵
maryn, som zvyknuta byt vecer sama, aj s Petikom som tak byvala. je to len zvyk. a casto chodia aj kamosky, tak zas nie sme celkom sami. kupame sa posledny mesiac uz len kazdy druhy vecer. pozerala som fotky, zlati su drobci 🙂 musim aj ja nieco prihodit. a gratulujem k zubku! Marceli ma tiez jeden uz dlho , ale nejako sa mi zda, ze sa zastavil a nerastie. 😕 a aj k vyrociu gratulujem. my tyzden budeme mat vyrocko svadby 😅
idem si dat kafe 🙂

maryn
28. okt 2009

jej sabinka mala meninky? tak aj my prajeme vsetko najlepsie 😵 , ja nejak ten kalendar nesledujem 😅
petusko dakujeme za gratulacie 😉
kafe uz vypite, mam pocit ze by bodlo este jedno 😅
petusko aj my sa kupkame posledny mesiac uz len kazdy druhy vecer, uz sa nemaju kde az tak ucapat a nepotia sa tak, inak je tu fuska dat ich vecer dokopy 😝

paska
28. okt 2009

ahojte 🙂 dodatočne sabinke k meninan všetko najlepšie 😵
chorobkam skoré uzdravenie, zubáčom gratulujem k zubkom 🙂

tak a zase padám makať 😝

radoslava
28. okt 2009

Ahojte dakujeme velmi pekne 😀
Dostala krásnu tortu , to bolo velke prekvapenie. Dala jej ju pani učitelka zo školky. 😀

andrea.m
28. okt 2009

tak Sabinečke všetko najlepšie k meninkám 😉

homeopatika nie sú zlé ale maju zabrať do 4 dni maximálne a ked nezaberú treba liečbu zmeniť. takže ty radka pekne zmeň mudr.

maryn v robote dobre, som spokojná. niekedy je to síce o držku stíhať to hlavne časovo ale zatiaľ sme vždy stihli. Filipko ma každý deň okrem pondelka krúžky takže ma o program postarané. horšie je to s Tami tá sa totiž nevie zrovnať s tým že som niektoré dni doma a ona má ísť do škôlky. väčšinou ju nosí Marek vtedy je dobre ale ked s ňou idem ráno ja tak je cirkus humberto-aj dnes ráno bol. sedačku ste kúpili? ked pôjdeš nabudúce tak sa ozvi. 😉

tonička IP 😎

lenadka
28. okt 2009

veru veru pridavajte fotky ja smirujem!!! 😀
maryn detuchy su zlatéééé 😵 hlavne Viky sa mi uz zda táááky velkac 😅

sabinke kocici vsetko najlepsie-vuau taka ucitelka!?! 😕 😀

inak ja nic nestiham-doma, lebo som furt v pr..li, stale beham do BA na skolenia, potom pridem az o 19-tej domov a som ako vyzmykana 😝 a cez vikend to mame tiez narvane-minuly sobota cela- BA a svokrovci nedela-tam sme boli pol dna az do vecera...a teraz pojdeme zas k nasim-tak zase nic neurobim 😅 len vsetko to najnutnejsie doma pozbuchavam a nic poriadne, uz aj postele potrebujem prezliect-no chcelo by to tento vikend-ale proste nestiham 🙄 ☹

a potrebujem poradit, mala sa cez den na tu rucku nestazuje, normalne s nou hybe, hra sa, nesetri ju nic, len v noci vstava a place ze ju boli-tak neviem...rano vstane a tvrdi ze ju neboli 🙄 som s toho jelen, nic na nej nema., nema ju ani opuchnutu-ze by si natiahla slachu nejaku alebo co???? Nechcem, ju hned brat na rentgen-a zbytocne ozarovat ak je to len narazene-co poviete???

tonicka
29. okt 2009

AhojTe. Prave kukam, ze kolko je hodin a ja uz mam za sebou aj ocistu aj kavu... a este som strasne nevyspata, karoik celu noc krici 😒
Lenadka, myslim, ze len narazene, mna tiez taketo veci bolia len v noci 😉 cez den neni čas 😀
A veru, musim pridat aj ja fotky,len to znamena zmazat stare a zmensovat, mam fotky aj zo skolky, paradne su 😀

tonicka
29. okt 2009

furt nik a to co robite, ze tu nieste 😀

maryn
29. okt 2009

dobre ranko 🙂
davam kafe 🙂
toni tak to neni ziadna vyhra, uf, dufam ze nam nezaspis v praci 😒 a co sa deje s karolik, ma zle sny?

maryn
29. okt 2009

keby mi tu viki nerobil somarinky tak by som ta aj predbehla toni 😀

maryn
29. okt 2009

a uz si mi usla ☹

maryn
29. okt 2009

andy som rada, ze si spokojna v praci a to nestihanie ti verim, musite si len vsetci zvyknut 😉

tonicka
29. okt 2009

neee som tuuu 😀

tonicka
29. okt 2009

nevrav, to okokej vstavas, je dnes o 5 😅 ano zle sny, musim sa spytat v skolke ze co to vykrikuje uz 3 noc

lenadka
29. okt 2009

ahojte
no dnes v noci uz nepistala - tak uz zrejme neboli, len sa vycikala a sup pekne do hajan 🙂 uz to len zneuziva-lebo nas vola zapalit svetlo do kupelne a pritom pol hodinu pre tym chcela aby sme ju vonku drzali za obe ruky a dvihali ponad kaluze-co som hned zamietla-lebo bude potom v noci kricat, ze ju rucka boli 🙄

tonicka
29. okt 2009

uz zajednavam a zistujem cenyyyy 😀 😀 tak sup sup vsetky deti vyzdraviet a neochoriet 😵 😵 a teda aj dospelaci 😀

tonicka
29. okt 2009

no, takze veci sa maju takto : maju tam 5 izieb, a prisli by sme v plnom počte 6 az 7 rodin... inak aj ZUZU 13 sa k nam možno pridá 😉 , tak by sme sa nejako museli asi trosku namiesat 😉 ale to by podla mna problem nebol, lebo tie pristelky su take vacsie a nejaku by sme to vymysleli aby sme boli vsetci spokojní 🙂 Ujo by nam dal super cenu na osobu a to 400 Sk na noc, ak by sme tam spali teda aj z piatka na sobotu 😉, co my urcite budeme a pochopila som ze aj viacere z vas. ranajky vychadzaju 4 eura , je to bufetovy stol(ak som pochopila spravne tak pre vsetkych do hromady 😀 ) ae akurat jedlo robia jeden druh, len pripadne ak je niekto napr vegetarian tak 2 druhy, ae mozno by som ukecala na 2 druhy ak by sme sa velmi nevedeli dohodnut... i ked pri detoch asi ryza a zemiaky a maso na prirodno 😀 a vyvar a na druhy den napr gordon blue a tretie na veceru vymyslite vy. Hlavne jedlo vychadza okolo 120-180 Sk poda toho co si vyberieme. Podla mna je to super a budeme tam sami 😉

tonicka
29. okt 2009

super leni, velmi sa tesim, ze ručka je oki 🙂

andrea.m
29. okt 2009

super tonička ceny sú v pohode...už len dostať to voľno 😝

lenadka
29. okt 2009

no Toni to by slo 😀 masko s ryzou ma rado asi kazde deculo 🙂 moje sa napr. ide zabit aj za rybkou-pangasius hlavne a pstruhy-ta kto musime mat aspon 1x v tyzdni....inak kazdy den pyta rybickuuuuu maminááá 😀 😀 😀

inak mm este nevie ze pojdeme 😀 musim mu oznamit 😉

andrea.m
29. okt 2009

ináč naša peťuško má dnes narodky takže jej prajem všetko šťastie sveta 😉

lenadka
29. okt 2009

vazne??? tak vsetko najlepsie k tej tvojej 18-tke 😀 😀 😀

tonicka
29. okt 2009

petusko vsetko najlepsieeeeeeeeee 😵 😵 😵
andrejka dakujeme za pripomenutie, tusim si naš kalendár 🙂 Teším sa ze sa vam to pozdava 🙂

petusko
29. okt 2009

caute 🙂
baby dakujem krasne, je uzasne uz 9 rokov oslavovat 18 😀 😀
nejaka som dnes mimo, sli sme vcera neskoro spat, boli dve hodiny v noci, sme oslavovali v predstihu s mm 😀 tak sa teraz neviem rozkyvat, aj ked uz obed hotof, aj kolacik 🙂
teraz sa snazim presvedcit deti, aby spali naraz, ze by som si druhu kavu svihla, ale maju ma na haku, kazdy si tu robi co chce 😀

paska
29. okt 2009

ahojte 🙂
ani sa nejdem tešiť na to stretko, lebo mi to nevýjde 😒 a čo potom? ale aj tak sa teším 😀

paska
29. okt 2009

peťuško tak zagratulujem ti ešte aj tu 😀 hepy brzdej tu júúúú 😀 😉

andrea.m
29. okt 2009

no a zajtra ma narodky paska a ja idem do roboty tak v predstihu prajem všetko najlepšie hlavne veľa prachov a sexu 😀

paska
29. okt 2009

😀 ďakujem .. musím uznať dobre ma poznáš 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
29. okt 2009

😀 😀 😀

radoslava
29. okt 2009

Dnes mi nepridava prispevky tak dufam ze tento prejde bo ma to už nebavi
Petusko vsetko naj naj najlepšie k narodením , nech si zdravá, štastná a plná lásky a este ti želám vela dobrého sexu.
Paska dufam že deti nečítajú- 😀 😀
Petusko a tych 18 ti v dobrom závidím 😀 😀