Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
2. nov 2009

Cafte kde ste všetky.
Petuško aj u nas sa sfukuje neboj takže tvoje dieta je uplne OK.
Lenadka mojko tak ty si mala veselo. Ale potom bola kocovina riadna čo.
My sme inak neboli nikde na hroboch sme sa este doliečovali. Takže palit pojdeme tento vikend. Minuly rok
Sabinka chytila horuci kahanec a popalila sa , dufam ze to uz neurobi 😀
Tonička , tie fotky zo školky su krasne velmi

tonicka
2. nov 2009

dakujem radka, som rada, ze mi ju fotia 🙂

petusko
3. nov 2009

baby, ledva som nas vytiahla 😨 😅
toni aj ja som kuk fotky, pjekneee 🙂 karolinka sa mi strasne podoba na bambulku 🙂
musim ja tie moje deti pofotit adat nejake aktualne fotky, len sa ne viem k tomu dokopat. a petik je momentalne vo faze trucovania, ked ho chcem fotit tak skace a protestuje. a marcelika zase vystihnut v nejakej poze tiez je umenie 😀

paska
4. nov 2009

😕
ahojte ja kavičkujem , jedno dieťa v jaslach , druhe doma zas na atb 😒 fakt ma to baví dva mesiace sa striedať s deťmi doma 😅 😝
a kde ste?

petusko
4. nov 2009

cau paska aj ja kavickujem. 🙂
ja mam jedno dieta v skolke druhe krici z kocika 😀 skore uzdravenie siske 😉 petik sa drzi zatial, uz je treti den v skolke 😅

tonicka
4. nov 2009

dakujeeeeeeeeeeeem 😀

radoslava
5. nov 2009

Dobre ranko prajem
Kto si dá kávičku. Už som sice mala jednu doma ale tušim si aj v praci este urobím.
Paska tak skore uzdravenie želam. Petusko pofot fešákom nech vieme ako nam tí ženíši vyarastajú do krásy.

andrea.m
5. nov 2009

radka ja....pijem smrťáka...som po nočnej a obe deti doma na maródke 🙄 a ešte aj obed idem variť...no čistý konec

petusko
5. nov 2009

ranko 🙂
aj ja mam kafe 🙂 pripravujem sa psychicky a tusim aj fyzicky by som sa mala, idem s petikom na krv 😝
andy, no nezavidim teda, nech ti to rychlo odsypa a je vecer a ty v posteli. skore uzdravenie 😉

maryn
5. nov 2009

ahojte babulky 🙂
ja nejak nestiham, jak mam oboch doma 😒
prajem vsetkym choruckym skore uzdravenie a maminam vela sily a trpezlivosti 😉
tonicka karolinka je velmi krasnucka, hned by som ju pomojkala, super ze vam v skolke fotia deticky 😵
tonicka ako to vyzera s tym stretkom? podarilo sa ti to zarezervovat?

maryn
5. nov 2009

petusko drzkaj sa, dufam ze neprides s modrinami 😅

paska
5. nov 2009

čavte ☹ tak sisa ma dašie atb zase v utorok až na kontrolu a robili jej testy, nepočuje dobre na pravé uško ☹

maryn
5. nov 2009

paska, to ma mrzi ☹ ,ale hlavne ze na to prisli a mozu s tym nieco spravit, este je mala, iste sa to da do poriadku, drzkajte sa 😉

petusko
5. nov 2009

ahojte 🙂
tak hrdina to zvladol celkom fajn, reval sice ako drak, ale cakala som vacsie divadlo. zajtra budu vysledky, brali mu na zelezo, imunitu a neviem co este, proste celkovy krvny obraz. ale ja si myslim, ze chudokrvny bude, ja som cely zivot tiez 😒
paska, a to vas len tak poslali na testy? ci sa sisa stazovala? 😕
inak davam kafe, kto chce? aj so slahackou a cokoladovu tycinku k tomu 😝 😀

paska
5. nov 2009

baby dík ani som netušila, že to bude až také vážne s tm uchom 😒 už som sa chystala že zajtra pojde do školy a ešte neni isté že pojde bud.týždeň 😖 bude osprostená keĎ sa tam konečne dostane ved už ťaahá tretí tyždeň

tonicka
5. nov 2009

jasne marynka, som to tu pisala, rezervovane to je este si vyberieme jedlo na kazdy den a dohodneme sa ze ci pojdeme aj na vylet, alebo len tam budeme.

tonicka
5. nov 2009

paska, to je smutne,ale neboj, bude dobre 😉

petusko
6. nov 2009

ranecko 🙂
mam kafe, dufam, ze a vy si davate piatkovu, predvikendovu 🙂
paska, neboj, mozno to bolo ovplyvnene terajsim zapalom. uvidis, ako dopadne kontrolne vysetrenie. drzim palce.

petusko
6. nov 2009

ja truba, kvoli inemu som sa sem ponahlala, nie kvoli kave 😀

Renatky nase, k meninkam vsetko najlepsie, zdravicko, stasticko a vecny usmev praje Š. family 🙂 😉

radoslava
6. nov 2009

Dobre ranečko
všetkym Renatkam všetko naj naj najsamlepšie k meninkám hlavne zdravičko 😀

andrea.m
6. nov 2009

paske a zgurke gratulation k meninám. 🙂

peti ja víkendujem dnes kedže víkend mám pracovný 😖

petusko
6. nov 2009

andy, ja tiez nejako vikendy od beznych dni nerozoznavam 😅 ale tak dobre to znie, ze ide vikend 😀

maryn
6. nov 2009

ahojte 🙂
vsetko najlepsie k meninkam paske a zgurke, vela zdravicka a lasky 😵
petusko ja s tymi vikendmi napodobne,ale tiez sa vzdy tesim 😀 asi zo zvyku 😅
jejda andy, tak aspon ti prajem lahke sluzby cez vikend, aj ked to asi nehrozi co?
toni asi som to prehliadla, tak super, my sa v jedle prisposobime, lebo my zjeme vsetko 😀 a vylet moze byt, lebo my by sme sa tam s tymi nasimi dvoma certikmi asi zblaznili 😅 😀

paska
6. nov 2009

ahojte 🙂
dakujem za gratulácie 😵 a sa pridávam s tými dňami, keďže posledné týždne sa cítim ako na materskej, nerozoznávam vikend od pracovného dňa 😅 hlavne ked pasko príde domov v stredu a v piatok odchádza.... to som fakt už z toho zmagorená 🙄

petusko
6. nov 2009

baby, taka som rada, Petik ma krvicku v poriadku 🙂 aj zeleza dost, aj krvinky su o.k., sa tesim 🙂
ideme pre neho akurat, som zvedava, ake novinky sa dozviem dnes 😀 😀

andrea.m
6. nov 2009

maryn cez víkend je podstatne väčší kľud ako cez týždeň ale zase nie vždy.

peťuško to je super že je peťko v poriadku. niekedy nás tí lekári aj zbytočne poplašia.

tonicka
7. nov 2009

ahojte, dodatocne zgurke a paske vsetko najsamlepsieeee k meninkam zelame aj myy 😵 😵 😵

andrea.m
8. nov 2009

ránečko..peknú nedeľu prajem.

tonicka
8. nov 2009

dakujem 😀

lenadka
9. nov 2009

ahojte, hlasim sa s5! 😀 tiez po chorobach-mala grcacky a ja zapal svindlov/dutin 🙄 krpata nasim v sobotu v noci ovracala vsetky periny-uz nebolo co prezliect a musela som ju vzdy komplet prezliect a osprchovat+ umyt a ofenovat vlasy-lebo vracala v spanku a vzdy sa pritom otocila na chrbat 😖 -zazrak ze to nevdychla 😕 chuda male nechapala co sa deje, bola taka zmorena s toho a vyklepana, unavena, ale nemohla som ju nechat spat s ovracanymi vlaskami /nastastie o polnoci posledna sprcha-potom sme to uz ustriehli/, na mna uz vtedy tiez liezla choroba a prebdena noc ma dorazila 🙄 takze sme sa tyzden kurirovali, ona od stredy uz ako cert a ja som v stredu stratila hlas-takze u nas bolo 2 dni bezvladie, kym sa akotak nevratil 😕 😅

paska ☹ ☹ ☹ ja tiez dufam, ze to usko bude len prechodne s choroby, juj inak skolaci idu riadnym tempom-fakt toho vela zameska 😲 budes musiet zmenit profesiu nachvilu a doucovat 😨