• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
janka super :grinning:
18. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.
Som dnes bola dlho v praci, aby som zajtra nemusela. Idem s malou a so sebou ku kožnej, sice sme objednané na termín takže by sme mali ist na čas. A kedže si pyta dotyčna 10 eur tak dufam že to bude na minutu presne :grinning: .
Do prace už nepojdem, jej bodaj by bol každy tyzden taky ako tento že som bola len dva dni v praci :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak k stretku , my nespime to som hovorila a že možno prideme. Takže s nami si starosti nerobte ak by sme prišli tak si urobime lepaky. :grinning:
19. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte potrebujem vediet v nedelu večer zaväzné počty a kedy kto pride :slight_smile:
20. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak po dlhom case som sa sem dostala, my sme vsetci chori, dnes som bola s deckami u dr., maju teploty a sople ale atb zatial nedostalim, nas tatino vozil deti s busom na plavecky tak nam nanosil domov virusik, ale on je chudak uz tyzden marod, deticky zacali len vcera soplit, ale to sa dalo cakat.

toni ak sa viki da do poriadku tak my prideme v piatok vecer, tak pocitam aj s vecerou a v nedelu by sme koncili ranajkami, pretoze malu nechavame svokre a nechcem mat potom vecer stresy, ze nebudeme stihat ist pre nu. chceli sme brat aj nelku, ale svokra ma prehovorila, ze nech ju nechame, tak sa aj trosku tesim, ze si oddychnem.
20. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
petik dnes nebol v skolke, lebo uz vcera vecer ma zapchaty nostek a chrapal celu noc strasne :confounded: aj kycha od rana, no neviem, hadam to podchytime hned na zaciatku a nic sa z toho nevyvinie :confounded:
momentalne zaspal v obyvacke na gauci pri rozpravke.
maryn, vyleicte sa aj vy rychlo, ty si tusim jedina, s ktoru som sa nestretla osobne este, teda z tych, ktori su nahlaseni na stretko :slight_smile: tak dufam, ze nam to vyjde :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorobky male, my sme konecne fit!

prave som sa stala tetou! :grinning: bratovi sa narodil syn Jojko 50 cm, 3,3 kg! :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
20. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jojkovi vela zdravička prajem a štastnym rodičom tiež. :wink: :wink:
20. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej tesim sa s lenadkou :grinning:
20. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marynka, dufam ze sa veru vidime :slight_smile:
20. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam sem necakane vtrhnem (mozno aj vrhnem :grinning: ):
1/ preto, nech mi tonci nemusi solo vypišávať ip sťa nejakej extra lady :sweat_smile:
2/ dakujem za pozvanie na stretko, ze ste na mna nezabudli uplne na totalku :grinning:
3/ gratulka novopecenej tetke lenadke :sunglasses:
4/ choroby laskavo zlikvidujte, my tak tiez cinime (mame na to tyzden, neboli 7 dni). aj ked vsetko ma svoje vyhody, napr. ze nase chore dieta c.1 je o cosi spavejsie a tym padom kludnejsie
5/ uz neviem, co som vlastne chcela, ale budem sledovat dalsie instrukcie obstrukcie :grinning:
6/ pekny vikend a tesim sa na vas po dlhom case opät LIVE :slight_smile:
7/ dnes pisem v bodoch, ale inak som ok :grinning:
20. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka aj ja sa tesiiiim a gratulujem stastnym rodicom :dizzy_face:
ajoj certi :grinning:
ja velmi dufam ze uz mi to vyjde a vsetky vas spoznam aj osobne :slight_smile:
20. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :grinning:
toni sobota obed aj večera, nedela obed - všetko toto po 3 porcie

čerti vitaj doma :slight_smile:

a padame na trhy :grinning: :sunglasses: dneska je krásne
21. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadke tetule gratulujem k jojkovi :slight_smile: že pasko tíško závidí to meno :sweat_smile: :grinning: :wink:
21. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, kavu mame? deti spia, teda snazia sa nespat, ale dufam rychlo zalomia. Petik soplavy fest, tak ho dopujem vsetkym moznym aj nemoznym :unamused:
ceruts, caves :slight_smile: inak lubi sa mi titul extra lady :grinning: :grinning:
lenadka, gratulacia, uz som spominala tatovi, ze bude mozno oslava na skuske :grinning: :grinning: aby nezabudol potriast pravicou novopecenemu staremu otcovi :slight_smile:
paska trhy? uz vianocne? my zas tento rok nic, celkovo nechcem deti trepat do davov ludi, s vynimkou stretka :grinning:
21. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz od neviem kedy chcem zablahozelat tehulke janke k narodeninam. o co neskor o to srdecnejsie, vela zdravicka a predovsetkym pohodovy finis tehu, lahky porod a krasneho zdraveho synatora :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, este ze si neprezradila nazov nasích IP :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze rekapitulacia:

Piatok: Maryn vecera 2 a pol , Tonicka 2 a pol,

Sobota: maryn, Tonicka ranajky , obed bude pre Maryn , tonicka, Certik, Lenadka,Petusko,Paska(3) mozno Radka po 2 a pol ks, večera: Maryn, lenadka,tonicka,paska(3), certik po 2 a pol a

Nedela: ranajky Maryn, tonicka,Certik, paska

Dufam, ze som na nikoho nezabudla...

Zgurka, daj mi prosim vediet ci pridete, a ci chcete aj jedlo. :wink:
22. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, ak nemate niekto moj telefon, napiste mi IP :wink:
22. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marynka papate aj v piatok masko, ci radsej nieco bezmasite...?
Piatok vecera Ryza a kuriatko, sobota obed vyvar, ryza a zemiaky na pol + sote , vecera: cestoviny so syrovou omackou

Pripadne ak by Marynka nepapala masko v piatok, tak cestovinky budu v piatok a na veceru v sobotu dame kuriatko, pripadne perkelt... mozte hlasovat
22. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonci :grinning: , myslim, ze nazov bude dlhodobo neprekonatelny, ak vobec :grinning:
inak platit netreba nic, ci az na mieste?
22. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, von s tym, aky bol ten nazov :grinning: nebudte extra ladies, preradte :grinning: :grinning: :grinning:
toni, panecku, zacinam ma chaos :grinning: ty si super organizacny typ :wink:
ja som sa akurat zobudila, sme si pospali s detmi 1,5 hodiny. teda oni este spia.
22. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas spia vsetci :sweat_smile: , ale vobec mi neni luto :grinning: vzhladom k tomuto pocku...

vyckaj petusko, idem mrknut, aby som to spravne napisala :grinning:
22. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze vycikaj petusko :grinning: reku odkial vies, ze mi treba :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak pocko nula bodov aj u nas :rolling_eyes: ani nepojdeme von :rolling_eyes: nejako sa prehrame doma.
inak petikovi je lepie, sople ustupuju, zazracna medicinka zabera. neviem, ci aj do skolky nepojde.
22. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze: preťahovanie pimlička :grinning:

a ja idem stahovat (gatky nieee :astonished: ) fotky :grinning:

prijemnu nedelu este :wink:
22. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, ja viem vsetko, bacha na mna! :grinning:
22. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nakoniec si tie gatky stahovala ty :grinning:
a uz fakt fujazdim.............
22. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no idem sa pustit do zehlenia a pritom budem rozmyslat, co to ma spolocne so stretkom :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
potvorky :grinning: :grinning: :grinning:
toni kludne moze byt masko v piatok :wink:
dufam ze nelinka sa nam ako tak vyzdravi do piatku, ma laringitidu, chudatenko taky ma hlasok zachripnuty :frowning2: lekar vravel ze jej to spustil ten virus co tatino priniesol + to pocasie, atb nemame, len kalciovy sirup a fenistil
23. nov 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok